Jump to content

Marcus Fizer

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Marcus Fizer

1. פתחתי את הטלויזיה במערכה 5 משחקון לפני הטייברייק, ואוו 5 שעות של משחק זה פשוט מטורף. נדאל ותים נתנו משחק שם ואפילו בסוף נדאל כבר ריחם על תים חח. בכל מקרה, נדאל הוא פייטר ענק וללא ספק יהיה קשה מול דל פוטרו אחרי משחק כזה.

מעניין האליפות הזאת השנה, רק חבל שפדרר לא איתנו כבר.

2. אני עוקב אחרי כל טורניר בסבב כמעט מידי שבוע, מילמאן האוסטרלי הוא שחקן של צ'לנגרים בכלל, באמת סנצציה ענקית לא ציפיתי שפדרר יפסיד כאן בנאיביות כזאת.

אגב, פדרר דווקא נמצא בכושר טוב, להפסיד בגמר לדיוקוביץ בסינסנטי ולנצח את קיריוס 3-0 בקלות זה לא מובן מאליו..

סנצציה

3. מצד אחד, פתח עם רכב נוראי והמשיך עם הטעות הזו גם במחצית השניה כשלקח לו זמן לעשות את השינוי הנכון.

מצד שני, זה אחד המשחקים הטובים של מכבי בשנים האחרונות, וחייב להיות לו חלק בזה.

מקווה שלא יתגלה כמקובע וילא יחזור על הטעויות.

על איזה משחק אתה מדבר ? "אחד המשחקים הגדולים שלנו בשנים האחרונות". הגזמת.

4. חלוץ איכותי, הוא היה רוצח בזמן שהוא הגיע לפה וגם שנה שעברה. כנראה הרבה דברים לא הסתדרו, בעיקר עם הסגל השחקנים שיש לנו העונה.

שיהיה בהצלחה, אני מאוד אהבתי את השחקן הזה.

5. המטרה שלנו היתה לעלות לבתים, זה שלא עלינו זה אומר שנכשלנו. זה שהיו טעויות שיפוט לא משנה את העובדה שנכשלנו, זה רק נותן לנו תירוצים ללמה נכשלנו.

שמע.

יש הפתעות, לך תראה בסיבובים קודמים קבוצה כמו לגיה ורשה עפו מול קבוצה מלוקסמבורג למשל. כאן הסיפור היה שונה, ממש שונה, בגלל שופט **** וטעויות עפנו בצורה קשה מאוד בשלב הפלייאוף, כן כן בשלב הפליאוף בגלל שער בלבד.

זה כדורגל, זה שופט ****, אין מה לעשות.

6. בוקר טוב, לילה לא קל עבר עלינו. אותי לימדו שבכל דבר אפשר למצא יתרונות וחסרונות. מה שבטוח, להתמקד בחסרונות לא יעזור, זה רק יכאב לנו יותר, ידכא את הקבוצה ויעיב על המצב.

אז אני בוחר דווקא להתמקד ביתרונות שלדעתי יהיו לנו בעקבות ההדחה:

1. כנראה לא ניתקע עם וידאר עוד עונה

2. ראיקו מקבל את כאפת חייו. או שהוא מחפש עם סוכניו קבוצה אחרת, או שהוא מתעורר על החיים שלו ומתחיל לשחק

3. עצם ההפסד של 30 מיליון ש''ח תגרום להנהלה להמשיך להשקיע בנוער ששם חוקי הפייר פליי אינם חלים בהיבטים מסוימים ולהמשיך לשלוח מכביסטים חדשים לסגל הבוגרת בסוף העונה ואולי כבר בינואר.

4. במידה ואיביץ' יהיה מוצלח אולי ההדחה תעזור לשמור אותו לפחות עד ינואר כמו שהיה עם גארסיה

5. לקבוצות אחרות בליגה לא יהיה יתרון רעננות עלינו בתקופת הבתים האירופאית.

6. אולי יתחילו לשים כבר באירופית VAR מזויין

אתם מוזמנים להוסיף. במה שהפסדנו ובחסרונות אפשר להתמקד עד הודעה חדשה, בשורה התחתונה זה רק ירחיק אותנו מהישגים בליגה שזה הדבר היחיד שנשאר ולכן זה הדבר היחיד שחשוב, להרים ראש, ממשיכים הלאה, יש לנו קבוצה נפלאה, שחקנים נהדרים, המון מכביסטים ויכול להיות כיף לא נורמלי. נצחון כבר בראשון יכול לחמם את הלב תהיו בטוחים.

רעננות בליגה.

לא חושב שהיה לנו סגל מספיק טוב ל2 מסגרות, אלא אם היינו מביאים חיזוק כנדרש.

לא מסכים אתכם, זה מכה גדולה.

השנה יש לנו סגל רחב מאוד, עם הרבה שחקנים צעירים שצריכים לשחק וחייבים לשחק. אי העפלה לבתים גורמת לכך שהרבה שחקנים טובים לא ישחקו = חוסר בטחון, אי דקות משחק, רצון לעבור לקבוצה אחרת שיחקו יותר ועוד חוסר התקדמות שלהם בגלל שלא ישחקו הרבה אם בכלל.

מכה קשה.

7. שלא יבלבלו לי את המוח.

אין מצב, פשוט אין מצב שהשופט הזה היה כמו שהוא היום במשחקים בסרביה,יוון,בולגריה ובוסניה ועוד שאר מדינות. פשוט זיין אותנו. אין לקהל ישראלי הרתעה באירופה ותמיד מזיינים אותנו.

השופט הזה לא היה יוצא חי ממשחק אחרי היום. פאקינג הלכו לנו 30 מיליון ואין לנו עונה באירופה העונה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.