Jump to content

Marcus Fizer

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by Marcus Fizer

1. לקבוצה כזאת יש פחות טכניקה,ניסיון ואיכות שחקנים ממכבי. אבל אם נודח, זה לא תהיה "הפתעה ענקית" שידברו עליה בכל אירופה. כלומר, אנחנו צריכים לעבור אבל לא להגזים יותר מידי.
  2. צהל תקף 60 מטרות בלילה, זה המון וגם גרם להם לנזק משמעותי. מקווה מאוד שיהיה רגוע....
  3. עטר העלה את מכבי לשלב הבא, תאכלס אם לא הוא אז לא בטוח בכלל שהיינו עולים. השער בדקה ה 92 היה משמעותי מאוד.
  4. האמת קראתי קצת תגובות עליהם עכשיו, כמה כתבו שיש בעיה עם הסאונד ( שהוא חלש מידי) וגם אתה כתבת את זה. הם דיי יקרות סביב ה 400 ש"ח אבל נראות טובות האמת.
  5. זה מהמשחק שבוע שעבר נגד הקבוצה המלטזית ב 4-0. תסתכלו מה קורה ב 5:18 עם המאמן שלהם הזוי חחחחחחחחחח
  6. אז הייתי צריך להסביר לכם יותר טוב, כן רק לאימוני כוח כמובן.
  7. תודה. האמת שאף פעם לא התאמנתי עם אוזניות כאלה, אבל אני רואה מידי פעם מתאמנים עם אוזניות כאלה. זה אמור להיות ממש לא נוח ? כאילו אני צריך אותם רק לאימוני כוח ( משקולות ומכשירים ).
  8. מה שכן, קבוצה שמקבלת יחס 7.5 נגדנו, זה אומר שיש פערים דיי גדולים האמת....
  9. איך האוזניות האלה ? לינק ראיתי שהם טובות לחדר הכושר וגם איכות טובה יחסית למחיר שלה. מה אומרים ?
  10. כן אבל הקבוצות הסרביות יש להם שחקנים פיזיים, טכניים וכמובן שהם כישרונות צעירים שבדרך כלל עוברים לקבוצות גדולות באירופה. ההגרלה היא סבירה מאוד, צריכים לעבור אותם כמובן.
  11. היי, מישהו יכול להמליץ לי על אוזניות לאימונים בחדר הכושר ? טווח מחירים - 100-350 אני רוצה אוזניות בינוניות ( לא גדולות מידי על הראש), שיהיו איכותיות כמובן ויחזיקו מעמד הרבה זמן. תודה רבה!
  12. איזה אנשים דבע יש כאן לא יאמן. אשכרה קבוצה של כפרים דרוזים מגולן שעושים צבא ותורמים למדינה ואתם עוד עושים מזה סיפור פוליטי ?? אגב אל תקראו דרוזי ערבי כי זה מעליב אותם. איזה פאדיחות
  13. הבעיה מתחילה בזה שאין לנו סיומת באירופה ואנחנו משחקים כל כך נאיבים. 4 משחקים בליגה האירופית ואנחנו הקבוצה היחידה בלי שער, כן כן בלי שער. זה מזכיר לי את המשחקים באלופות רק ששם לא הגענו למצבים וכאן אנחנו מחמיצים אבל איפה ההחמצות בדיוק ? רק מול אסטנה אתמול, כלומר 3 משחקים שיחקנו גרוע. אם קבוצה כמו אסטנה עושה עלינו 6\6 זה מראה כמה חלשים אנחנו לעומת אירופה, כמה ישראלים אנחנו באירופה. העונה הזאת נראית ממש לא טוב, אבל ממש לא טוב. זה נראה שעוד העונה נסיים במקומות 3-4 בליגה כי יש קבוצות שמשחקות כדורגל טוב להבדיל משנה שעברה האמת.
  14. זר שטוב נגד עכו, לא נגד חבורה של קזחים שמשחקים קשוח וחזק מאוד.
  15. אתה רואה מה הבעיה ? רק על זה דיברתי לפני כמה דקות. קבלת אתמול 4 חתיכות על הראש שלך ואתה אומר " אפשר לנצח אותם עוד שבועיים". מה עם כדורגל ? מה עם לשחק כדורגל ? לא נקודות, לא נקודות דירוג לא כלום. אני רוצה להתחיל לראות שהשחקנים האלה משחקים כדורגל באירופה.
  16. הבעיה אצלנו כישראלים בכללי זה ההבנה של לשחק כדורגל. מה הכוונה ? לא מעניין אותי דירוג, נקודות, מול מי אנחנו משחקים וכל הכאב ראש הזה. קודם אנחנו צריכים להתחיל לשחק כדורגל. כלומר לא לבדוק מה הסיכויים שלנו לעלות וכמה נקודות צריכים כי מההתחלה לדעתי החישובים האלה כל הזמן לא עוזרים למצב של קבוצה ישראלית באירופה. לפני המשחק נגד אסטנה, תכננתם על 4 נקודות לפחות ואין לי מושג למה, רק מתכננים ורק מדברים אבל לא משחקים כדורגל זה הכי גרוע.
  17. את מי מעניין ב"ש ? לעזאזל קבלנו כאפה היום איך אפשר בכלל לשמוח ביום כזה. יותר גרוע לנו שהם הפסידו, כי בשני הם גם יבואו בטירוף נגנדו אצלהם. לפחות הוגו נפצע זה משמעותי אם לא ישחק נגדנו יהיה יותר דליל באמצע כמובן.
  18. שום גניבת דעת. הזלזול וההתנסות של השחקנים היום עם היכולת הגרועה עלתה לנו ביוקר. גם לאוהדים שחשבו באמת שאפשר לזלזל בקבוצה כזאת.
  19. מה הקשר אבל לעטר ? הגנה פח אשפה, קישור של ילדים בני 12, איך עטר קשור לזה???? לא מבין אותך. שחקנים אפסים שקיבלו בראש היום.
  20. היכולת הגרועה, ההרכב הגרוע, הנאיביות שלנו עם שחקנים חלשים וההתנסות שלנו על קבוצה כמו אסטנה עלתה לנו ביוקר. לפחות אולי זה יזעזע את השחקנים קצת לפני ב"ש. עדיף כבר מאשר עוד 0-0 או הפסד של 1-0 ואז להגיד "שיחקנו טוב". מביך פשוט
  21. אסטנה מרחמת על מכבי, יאללה שייגמר כבר מביך.
  22. אני לא מבין מה אתם באים אליו בטענות, הוא צודק כבר הרבה משחקים שבפוקס לא קבלנו 4 שערים ושיחקנו גרוע והינה היום הכדורים נכנסים מול קבוצה חזקה באירופה. זה לא כזה מדוייק שאתם אומרים " עכשיו כולם יזכרו " כי זה מראה חוסר הבנה בכדורגל
  23. אסטנה יותר טובים ממכבי אצלהם בבית זה ברור. אבל 4 ? לקבל 4 ? אסטנה ממשיכה לתקוף זה יהיה יותר גרוע אין מילים כבר
  24. אסטנה הרבה יותר טובים,חזקים פיזית וגם רוצים יותר. אז אני לא מבין למה מגיע לנו לעלות בכלל ? אנחנו לא משחקים כדורגל בכלל במפעל הזה האמת
  25. איזה סיבוך, איזה טיפשות. לדעתי הורסים את הכיף של משחקי המוקדמות כולל הרעיון של לחלק את היורו למדינות שונות שיארחו אותו. פשוט הורסים את הכיף. כמובן שישראל תשחק בהרכב הכי חזק כי אנחנו חלשים ואז זה אומר שכל השחקנים של מכבי ישחקו במשחקים המיותרים האלה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.