Jump to content

Marcus Fizer

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by Marcus Fizer

1. לא נראה לי,הם נלחמים,הם בכושר טוב,הם הגיעו לכמה מצבים בטוחים של שער במשחק.
  2. לפני המשחק אמרת שמכבי צריכה לנצח 5-0, עכשיו היה מזל שלא קבלנו שער מהמצבים האלה.. מסתבר שהם לא כאלה גרועים....
  3. 3 מצבים של שער בטוח לארמנים, העיקר זלזלתם אהה ?
  4. אתה בכל זאת נתפס על ה מקום 5 בארמניה בשנה שעברה ? לא ככה מנתחים יחסים כוחות במשחק או משחקי בשלבי מוקדמות באירופה. הקבוצה הזאת, עברה 2 קבוצות טובות יחסית, הקבוצה הזאת עלתה לסיבוב 3 ומגיע לה, ולקבוצה הזאת היום יהיה 14,000 צופים עם הרבה ימי מנוחה ממכבי. על פי מה אתה קובע שמכבי צריכה לנצח אותם בהפרש גדול ? גם את עכו,אשקלון ושאר קבוצות לא "מפרקים" כאן אצלנו.
  5. מזה תוצאה טובה היום מבחינתכם ? לדעתי אסתפק ב 1-0 או תיקו עם שערים. הקבוצה הזאת מסוכנת, לא סתם עברו 2 קבוצות טובות כבר.
  6. מה הכוונה בקשר ל MI A1 ? לא הבנתי, המכשיר הוא מעל ומעבר למה שאני צריך אחרי ה סמסונג גלאקסי S3 בקשר לשיומי, אני רוצה רק להבין, כל שאר החברות הסיניות כמו HWAWI וגם מיזו אז הם לא זולים כמו XIAOMI ? כאילו זה רק ספציפית החברה הזאת ממש זולה ? ומעניין באמת מה המחיר בסין של המכשירים האלה חח
  7. וואלה ? נראה כי שיומי אם זה ימשיך ככה, אז ישברו את השוק עם המכשירים והמחירים שלהם. המחירים על המכשירים שלהם בארץ כל כך נמוכים בהשוואה לסמסונג ואייפון וכל המכשירים היקרים שלהם.. זה ענק מה שהולך עם השיומי. אגב, בינתיים אני יומיים עם השיומי מי A1 זה מכשיר מעולה באמת הוא מפלצת. הכל מהר שם האינטרנט וכל הממשק והביצועים מעולים. המצלמה מעולה,אבל חסר קצת חדות בדברים הקטנים אבל כמובן שמצלמת סבבה ורואים טוב.מקווה שימשיך ככה בלי בעיות וכמובן שיש אחריות אצל החנות במקרה של בעיה כמובן
  8. תאכלס? עד עכשיו ההגרלות סבירות מאוד עבור מכבי. סיבוב ראשון הייתה קבוצה חזקה, סיבוב שני בינונית, סיבוב שלישי אמור להיות לא קל אבל צריכים לעבור אותם ובפלייאוף את רייקה או ספסנבורג. ההגרלות האלה סבירות מאוד ויהיה חבל אם לא נעלה העונה. לעומת ההגרלות של ב"ש וגם הפועל חיפה, יש להם קבוצות הרבה יותר קשות.
  9. קניתי בסוף היום את XIAOMI מי A1 ובאמת סידרו לי את ה SIM וכל זה כבר בחנות עצמה(חשוב שגם המחיר יהיה סביר וגם יהיה שירות טוב ואחריות כמובן). איזה התקדמות זה מגלאקסי S3 לעבור למכשיר כזה חדש של XIAOMI יאללה מקווה להנות עם המכשירים החדשים האלה
  10. Samsumg galaxy S3 ורוצה לקנות XIAOMI MI A1 - יחי ההבדל הקטן בין המכשירים
  11. אהה הבנתי, אז במידה והכרטיס SIM זה אחר אז פשוט מתקשרים לחברת התקשורת ואז היא מסדרת את זה? עריכה : קראתי עכשיו שאם למשל יש לי מיקרו SIM ובמכשיר החדש זה NANO SIM אז צריך גזור את הSIM הישן.. הבנתי אז אבדוק את העניין כמובן
  12. תגידו, שאלה קטנה, במידה ואני קונה מכשיר חדש שמגיע בערכה עם כל הדברים הנוספים. מה שאני צריך לעשות זה רק להעביר את הכרטיס SIM שלי פשוט וזהו ? המס' וכל החבילה שלי עוברת פשוט למכשיר החדש ? לא ניסיתי עדיין אז שואל כי אני רוצה לקנות מכשיר חדש ולא יודע אם אצטרך ספציפי לקנות מחנות שיסדרו לי את הכל שם.
  13. זה תלוי באיזה שנים, הבנתי שלפני כמה שנים זה היה שם יותר רציני ובחורות יותר הגיוניות. היום זה הרבה כאלה שלא רציניות או סתם מעבירות את הזמן ואת הגברים כמובן חח
  14. קאיירט התחזקו מלפני שנתיים ששיחקנו נגדם ? הייתי במשחק ואני זוכר קבוצה חזקה מאוד שעלינו בקושי נגדם
  15. כל הקבוצות קשות. אבל עדיין זה לא קבוצות של ליגת האלופות, קשה מאוד, אך אם נעבור את הארמנים אז אולי יכולים לעשות משהו באמת ולעלות
  16. אהלן אני רווק כבר כמה חודשים ונמצא בטינדר. יש כאן כאלה שיצא להם משהו משם ? שמעתי סיפורים על "מציאות" ועל כאלה שהתחתנו.. כרגע יש בעיקר דיבורים פה ושם אבל יש שם תנועה של התאמות לפעמים.... הממשק שם אולי יותר נוח כי לא כל אחד יכול לשלוח הודעה ורק לאחר התאמה אז נפתח חלון של דיבור כמובן... יצא לכם משהו משם ? הבנתי שאצלנו זה לא עובד כמו בחול.....
  17. לקבל יחס 2.00 זה אומר שהמשחק יהיה מאוד קשה. אצלנו זה אולי יהיה סיפור אחר.
  18. לא יודע, אני לא מזלזל בקבוצה הזאת. הם עברו את וארדר שעשתה קמפיין מרשים שנה שעברה ועברו את טובול שזאת קבוצה עיקשת מאוד סטייל קאיירט ( גם הם באמצע עונה בקזחסטן) אז יש מה להתרשם מזה. לא סתם הם בסיבוב ה 3, צריכים להיזהר מאוד מהקבוצה הזאת
  19. לא יודע, אחרי שראיתי את התוצאות שלהם מול וארדר וטובול אז לדעתי אתה מזלזל\מגזים\לא מספיק גם עם יידע והבנה בכדורגל\ וכמובן הכי חשוב האופי הישראלי שלך זה הדבר הכי מסוכן לקבוצה ישראלית. תסתכלו על התקציר שהעלאתי לכם, הם ממש לא נראים חלשים או חובבנים. עכשיו אני מבין למה הם בסיבוב 3 אגב
  20. שמעו, אני מסתכל על התקציר הזה, כנראה יש משהו בקבוצה הזאת אם הם הגיעו לסיבוב ה 3 ועברו קבוצות טובות. לא יהיה קל זה בטוח.
  21. שמעו, אני מסתכל על התקציר הזה, כנראה יש משהו בקבוצה הזאת אם הם הגיעו לסיבוב ה 3 ועברו קבוצות טובות. לא יהיה קל זה בטוח.
  22. לא קל לשחק בשלישי, זה ממש לדעתי לא הוגן. לא מבין מה הבעיה שהקבוצות מארמניה ישחקו בהפרשים של שעתיים למשחק בין משחק למשחק או למצוא פתרון אחר.
  23. הקבוצה הכי גדולה בארמניה(לא שהיא מעצמת כדורגל אבל עדיין). אגב, הם הדיחו את וארדר ואת טובול זה 2 קבוצות טובות יחסית. אל תזלזל ואל תעשה לנו נאחס.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.