Jump to content

Marcus Fizer

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by Marcus Fizer

1. לא לשכוח את השער שלו בדקה 92 מול ההונגרים, נגד ההונגרים בגומלין, אתמול כמובן את השער השעלה אותנו. בזכותו לדעתי אנחנו בפלייאוף
  2. אז עכשיו אתה גם שקרן ? אמרת שאנחנו צריכים לשים להם 4-5 חתיכות ואמרת שאנחנו צריכים לפרק אותם " להתפוצץ" לא ? אין לי כוח, עזוב אותי ואותנו ואל תשגע את השכל, יאללה מכבי!
  3. חחחח אכלת את הכובע אהה ? אני מניאק אם היית בלחץ בכלל במחצית. אתה סתם מעצבן כאן אוהדי מכבי. העיקר צחקת על הארמנים ואני עדיין מחכה גם ל 5-0 שהחשבת שננצח
  4. חחחח אכלת את הכובע אהה ? אני מניאק אם היית בלחץ בכלל במחצית. אתה סתם מעצבן כאן אוהדי מכבי. העיקר צחקת על הארמנים ואני עדיין מחכה גם ל 5-0 שהחשבת שננצח
  5. כן, חכמים גדולים אתם, אתמול נגד הקבוצה הארמנית היינו על סף הדחה. כל המשחקים באירופה קשים.
  6. מה היה שם לפני המשחק ? ראיתי קבוצה של אוהדים ארמנים עם צעיפים של הפועל, איזה בלאגן היה שם. מסתבר שהארמנים הביאו איתם קומץ של אוהדים פאנטיים למשחק הזה
  7. איזה ניצחון ענק, מה שכן, זה היה כל כך קשה והאווירה במשחק הייתה מאוד מלחיצה במחצית כשהיינו בפיגור 1-0. איזה מהפך ענק. אגב, אני מקווה שתפסיקו לזלזל בקבוצות כי הארמנים כמעט היו מדיחים אותנו. כל אלה כאן שחשבו שנפרק אותם.
  8. כן, אני גם חושב ככה. המכשיר באמת עם הזמן נהייה בלאי אז זה לא רק הסוללה. מה שיפה עם שיומי, זה שהמחירים שלהם כל כך זולים, שפשוט קונים מכשיר חדש וזהו. כמובן למי שיש כוח וזמן לזה.
  9. אבל הוא צודק. לא יכולים גם להתעלם מזה בטח ובטח שהיה מספיק זמן מיום שלישי לסדר את הסידורים ולקחת חופש מהעבודה במקרה הצורך. ובאמת משחק כל כך חשוב ואני רואה שיש מלא כרטיסים פנויים. אני עשיתי טעות שהזמנתי בחמישי 2 כרטיסים למקום לא הכי טוב תאכלס.
  10. תגידו חברים, הסוללה של ה XIAOMI MI A1 תשאר ככה מפלצתית ? כלומר, אני מטעין את המכשיר שעה והוא מספיק ליומיים בערך.. השאלה שלי היא כמה זמן הסוללה\המכשיר ישארו ככה עד שהם יתחילו להיות בלאי ? המכשיר נקנה לפני שבוע....
  11. זה לא העניין. פה אני מדבר על משחק גומלין אחרי 0-0 בסיבוב 3 באירופה. לא הגיוני שיהיה חצי אצטדיון שמדובר במשחק כזה. וכמובן שיש מספיק זמן מיום שלישי עד חמישי לארגן את הדברים כדי להגיע למשחק. וזאגרב זה ברור, מן הסתם אצטדיון ענק של 35,000 (פשוט הנדון אמר שנגד ב"ש הוא לא היה מלא וזה שונה בכלל)
  12. זה היה משחק ראשון, אם התוצאה הייתה כמו שלנו והגומלין היה בזאגרב, תוסיף עוד כמה אלפים של אוהדים לשם. ואגב, אצטדיון המקסמיר זה 35,000 נכנס שם, אצטדיון גדול יחסית. אם זה נכון כמו שכתבו כאן ורק 3000-4000 כרטיסים נמכרו, זה לא משהו שאנחנו יכולים גם להתגאות בו. אבל עוד פעם, מדובר על האצטדיון בנתניה עם כל הפקקים והבלאגן אז אפשר גם להבין תאכלס.
  13. לא מסכים. אחרי 0-0 במשחק הראשון ועם הגומלין אצלנו בסיבוב 3, שיש סיכוי להדחה אם לא ננצח. חייב להיות אצטדיון מלא במשחק הזה. שתיהיה בעניין במועדון גדול באירופה עם קהל כמו במזרח אירופה, זה כבר סולדאווט מזמן האמת
  14. תאכלס, כמה לדעתכם יהיו במשחק הזה ? בהתחשב בזה שגם מי שאין לו מנוי, יקנה כרטיסים, כי המשחק גומלין כאן קריטי מאוד.
  15. אני לא רואה את ב"ש מנצחים את ניקוסיה אצלהם בבית, עם הקהל שלהם, זה חתיכת אווירה שם וזה מעלה את הרמה של השחקנים שם בטירוף הזה. בכל מקרה, אם ב"ש תודח, היא תפסיד כל כך הרבה שתצטרך למכור שחקנים כנראה.. הפועל חיפה זה היה ברור, הגומלין לפרוטוקול בלבד כמובן
  16. לא בטוח, אבל שמע ביום ראשון למשל יהיה עוד הרבה מקומות פנויים כי בטח לא כל המנויים יקנו כרטיס למשחק. בכל מקרה, גם התקופה הזאת אל תשכח זה קיץ אז בטח הרבה אנשים גם בחול. לדעתי יהיו 8-10 אלף למשחק הזה, אחרי ה 0-0 במשחק הראשון כמובן.
  17. בפעם ה 123423543454656 אני לא בטוח, אני לא בטוח, הם הדיחו את ורדר וגם את טובול והגיעו לסיבוב ה 3 ועדיין אחרי 0-0 במשחק הראשון, 3 מצבים שער של בטוח, אגרסיביות ועמידה נכונה על המגרש. אז כמו שאמרתי מההתחלה ואחרי ה 0-0 זה רק מחזק אותי, לא בטוח שהם כאלה חלשים. היו כבר סנצציות באירופה ותוצאות הרבה יותר מפתיעות. אם מכבי תודח(שלא יקרה כמובן) אבל אם כן, לא יהיו כותרות ענק באתרים בעולם על סנצצית ענקת על קבוצה מארמניה, שהדיחה את מכבי, שהיא לא מאריות הגדולות באירופה.
  18. " הרמה של פיוניק" ראיתי אתמול קבוצה שיש לה כושר גופני 90 דקות מול מכבי, הצליחה להגיע ל 3 מצבים של שער בטוח, משחקת אגרסיבי וחזק, עומדת טוב על המגרש. ועוד עכשיו אני גם הבנתי איך עברו את ורדר וטובול. קבוצה כזאת יכולה לשים שער ואז להדיח אותנו. אתה ממשיך להגיד שהם קבוצה כזאת חלשה ? אתה מציק ואני כבר מתחיל לחשוב שאתה אוהד בש שמנסה לעצבן כאן
  19. אהה עכשיו אתה מדבר על הגומלין ? הינה, זה היה משחק בדיוק כמו שאמרתי כאן, זה משחק שהיה בו את כל התסמינים של משחק חוץ באירופה בסיבוב 3. מה תגיד עכשיו ?
  20. קראתי קצת את התגובות כאן. אז מסתבר כמו שאמרתי שזאת לא קבוצה של "חובבנים" או כזאת שהיינו צריך לפרק 5-0 כמו שאר המזלזלים כאן. לא סתם הם עברו את וארדר ואת טובול. בכל מקרה, צריכים לנצח אותם אצלנו, אין ספק בכלל. מה שכן, שער חוץ שלהם ברגע שהם מביכים אותנו ואז יהיה בעיה למרות שגם עם זה קורה, יכולים לנצח 2-1 או 3-1 אצלנו.
  21. משחק חוץ באירופה, מול קבוצה שהגיעה לסיבוב 3, נגמר בתוצאה של 0-0, צפוי ? כן. מסתבר שלא הייתם צריכים לזלזל בהם, כי באמת הם הלחיצו אותנו ברגעים במשחק. במשחק הגומלין זה סיפור אחר, יש מצב גדול שננצח כמובן.
  22. דקה 80, רק שלא נספוג שער, כי אז זה יהיה בלאגן גדול
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.