Jump to content

Marcus Fizer

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by Marcus Fizer

1. וואלה אם השופט הזה היה עכשיו בבלגרד או בסופיה לדעתי הוא לא יוצא חי מהמשחק כזה. איזה ****. אשכרה קיבלו 3 פנדלים נגד מכבי.
  2. איזה שופט ****, איך זה פנדל ?? הזוי. איך אנחנו הולכים להיות מודחים אחרי שהובלנו כבר 2-0 איזה מוות זה.
  3. שמעתי על ברלין המון דברים טובים. איך היעד הזה טוב למישהו שרוצה לטוס לבד ל 5 ימים בערך ? (אוכל,קניות,סקס, מקומות להעביר זמן פנוי). תודה!
  4. יאללה מכבי!! צריכים לתת היום משחק של לחימה אבל להיות חכמים ולנצל את המצבים. אנחנו צריכים שערים היום!
  5. יש לי את ה MI A1 כבר חודש והמכשיר הזה ממש מעולה, אני מרוצה ממנו והוא מעלה הכל במהירות ולא נתקע בכלל ( אינטרנט, יוטיוב ושאר אפלקציות). ההבדלים לא גדולים, ראיתי שיש הבדלים במסך שהוא יותר גדול, המעבד קצת יותר חזק והראם שלו יותר גדול(נדמה לי 6 ). אבל גם עם 4 זה סבבה אין הבדלים כאלה משמעותיים. באמת אם אתה קונה אז עדיף את ה MI A2, נראה מכשיר ממש חזק וכמו שכתבו המחירים ממש זולים עד 1200 שקלים מתאר לעצמי בחנויות בארץ ובאילת הרבה פחות ואם אתה מזמין מחול מאתר אמין ויש לך כאלה שמבינים בזה אז גם סבבה. בכל זאת אולי עדיף מחנות בארץ שקרובה אליך ולהוסיף עוד 200-300 שקלים לא קריטי בסכומים האלה של שיומי. לא מבין איך יש את אלה שקונים ב- 3000 שקל ומעלה מכשירים, איזה בזבוז, איזה כיף שיש את שיומי עם המכשירים שלהם, הם ישברו וכבר שוברים את השוק של כל החברות שלוקחות סכומים גדולים על מכשירים.
  6. אתה צודק, חוזז שחקן מאוד כישרוני. יש לו יכולות מעולות לשחקן צעיר, הוא יכול להתפתח מאוד וחייבים לתת לו לשחק.
  7. ככה זה נראה שיש אוהדים ביציע שמתווכחים איתי על כמה נגמר במשחק החוץ נגד פיוניק ( אי ידיעה כמה נגמר המשחק הראשון), לא מכירים את השחקנים ובנוסף באים עם חולצה בצבע שהוא לא צהוב בכלל למשחקים של מכבי.
  8. ואוו איזה כדור של מיכה, איזה סיומת של שכטר וכמובן גם קיבלו הרחקה חחחח יאללה לקחת כאן 3 נקודות הכי חשוב!!
  9. אי אפשר ככה, אם כל משחק העונה אנחנו נהיה בגישה כזאת אז עדיף שנוותר על אירופה, כי לא לוקחים אליפות ככה.
  10. קבוצה שעברה 3 קבוצות באירופה(קבוצה אוסטרית ורייקה ואתמול 3-1) איך הם ברמה של מכבי פתח תקווה ? אוי למה אנחנו הישראלים כאלה שחצנים וחוסר ספורטיבים ברמה כל כך לא מובנת כל הזמן
  11. תמשיך, תמשיך לצחוק על היריבות של מכבי שבינתיים אנחנו הולכים לא לעלוב לשלב הבתים. סיבוב 1 נגד ההונגרים שער של עטר בדקה ה 92 הציל אותנו, נגד פיוניק בחוץ עם ה 0-0 ו 2-1 בבית שהזענו כמו חמורים ואתמול זה כבר 3-1. על אף שאין קבוצה ישראלית חוץ ממכבי באירופה העונה! תמשיך לזלזל, לצחוק ולחשוב שכל קבוצה זה "חצי חובבנים" או שצריכים לפרק אותם.
  12. בדיוק. גם נגד פיוניק, בגול שקיבלנו ועוד כמה גולים, הוא עושה שטויות של " שחצנות" ואז הגולים הם מפגרים מאוד.
  13. אגב, חייבים גם מזל במשחקים כאלה. זה אומר שיכול להיות מצב שנתקוף ונתקוף וגם הכדורים לא ייכנסו לנו, זה בור אחרי ההפסד של אתמול. מה שכן, אני עדיין בראש של המחצית השנייה נגד פיוניק שמכבי הביאה 45 מעולות. השאלה אם הנורבגים זה הרמה של פיוניק? שער אחד שלהם וזה בלאגן גדול(כדורי גובה,קרנות, מצבים מסוכנים).
  14. נגרים,חובבנים,קבוצה חלשה,לפרק 5-0 כמו זאגרב, את הכל ראיתי כאן. שחכתם שהשתנו במכנסיים לפני פיוניק שבוע שעבר. קשה,קשה מאוד, צריכים יכולת מטורפת וגם מזל כדי לעלות לשלב הבא. הקבוצה הזאת ניצחה את רייקה בחוץ כבר 1-0 אז למה שלא תנצח אותנו כמו היום.
  15. 3 פנדלים שלא היו צריכים להישרק בכלל וגם השופט משבוע שעבר היה על הפנים. ניאו נאצים נראה לי.
  16. גם נגד פיוניק קיבלנו שער עליו. הוא יוצא קילומטרים מהשער, נוגע בכדור כמו חלוץ, עושה טעויות שלדעתי נובעות מהגישה שלו. חבל מאוד גם טיבי הטיפש איכזב היום. 3 שערים של קבוצה בליגה א קיבלנו היום.
  17. איזה 2 פנדלים מפגרים, לא ראיתי דבר כזה. קיבלנו 2 שערים של פראיירים.
  18. מאמן מאוד אינטלגנטי, פיקח, חי את המשחק. אני ממש מרוצה עד עכשיו. תענוג.
  19. חחחחחחחחחח איזה חגיגות בדרבי הזה רק ריקודים אחרי על שער שלנו. מצחיק שזה הרכב 2 שלנו. איזה סגל מפחיד העונה הזאת יש לנו
  20. הגומלין עוד פעם אצלנו, זה משמעותי מאוד. מחר יש להם משחק מול בראן מהמקום הראשון אז יהיה מעניין לעקוב אחרי זה.
  21. תראה זה לא בולשיט, זה סוג של הגנה כלשהי למכשיר. גם הכיסויים היום הם חזקים מאוד ( אצלי ב- MI A1 אז הכיסוי שהם הביא לי ממש חזק אז זה חשוב). כמובן שאם לא תיהיה אחראי אז בסוף זה לא יעזור לך אבל עוד פעם זה סוג של הגנה למכשיר שלך
  22. אני רק אומר לך לא לזלזל בקבוצות באירופה. בטח ובטח לא לצפות לנצח 5-0 קבוצה מארמניה בבית שלה. ולאחר מכן להגיד עוד פעם גם שאנחנו צריכים להבקיע להם 4-5 שערים. אתמול, היינו כל כך רחוקים מהדחה. עכשיו, נראה מה תגיד נגד הנורבגים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.