Jump to content

Marcus Fizer

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by Marcus Fizer

1. דיי כבר עם השטויות שלכם ביגלל זה אנחנו ניראים ככה! שיביא שחקנים! שיביא כסף! מה זה עוזר לי מה הוא אומר ??? אז הוא אמר כל הכבוד!
  2. אחי עובד טוב! 1:0 לפראגוואי מחצית עכשיו
  3. אין כזה דבר אין לך פיתאום בטח שיניתה איזה משהו אז תחזיר הזה
  4. מה עד כדי כך הקשר של ההנהלה שלנו לבין הכדורגל הוא מיקרי ? נימאס כבר! איך הוא עדיין מקבל כסף על כלום!! לא יודע מה להגיד לכם מה אתם חושבים ?
  5. איזה בעסה רציתי לראות את הקבוצה הכי מגעילה שיש(אני מרכוס פייזר שחכתם ? רציתי להטביע ולהראות להם מזה באמת שחקן ) חחח עכשיו באמת רעיון של אנשים מפגרים! איכסססססססססססססס לא סובל את הקבוצה הזאת!!!
  6. באמת תותח אחי! אתה רוצה להגיד לי שאתה עשיתה אותו ??? זה קשה מאוד! אני יראה את התמונות שיש שם (עם יהיה לי זמן אני יכין עוד כמה דגלים) טוב תודה לכם!
  7. חחח (המשחק קצת מוריד את האיכות של הדגל אבל יצא נחמד) אחי זה מה שאני הכנתי! תביאו תמונות (אני יודע שיש לכם)
  8. היי אני מכין טלאים ל NBA אבל גם קצת לפיפא אז אני צריך את העזרה שלכם אחים שלי! כמו שאתם רואים אני עשיתי סט של דגלים שלנו דגלים של האולטרס : דגלים של השחקן ה 12 (אין קבוצה בלי אוהדים ועוד...) אני צריך תמונות של דגלים (כדי שאני יוכל לעשות האם מישהו יכול להביא את הדגל הזה שהיה בדרבי הענק הזה ?)
  9. כן ? האדומים הביאו את ליאור אסולין,ראובן עובד,אבדי(הברזילאי הזה) וכניראה שהם יביאו עוד כמה זרים! אבל אנחנו רק משחררים שחקנים!הבאנו רק את קמאנן נו באמת על מי הם באים לעבוד ?
  10. גונבים לנו שחקנים, בעיקר כי אין הנהלה בפועל. וככה יוצא שאין לנו בכלל שחקנים חדשים שהבאנו (קמנאן? גם לא סגור). על מי אתם באים לעבוד ? (ההנהלה) גם השנה אנחנו נגיע מקסימום למקום שלישי! אז מי הדפוקים שייקנו מנויים ויביאו להנהלה להמשיך ככה (תכתבו מה אתם חושבים זה מעניין אותי)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.