Jump to content

מושיקו צפדיה

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Recent Profile Visitors

1,183 profile views
  1. המלצה על גדר החובה .. לא לתת לאחים קטנים את הסיסמא ליוזר !
  2. דף חזק של בדיחות קורעות !! מומלץ לסמן בלייק ולצחוק כל יום מחדש זה לא עולה כסף.. קרוב ל3,000 לייקים במספר חודשים ! הצטרפו ! https://www.facebook.com/pages/%D7%91%D7%93%D7%99%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A4%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%AA/353059994747129 נ.ב =סליחה מראש אם אסור לפרסם כאן דפים..
  3. לדעתי שחקני הרכש שאנו צריכים להתחזק בהם ואני אסביר : סארי פלאח - לא יזיק עוד בלם לרוטציה,ככל הנראה בעונה הבאה טיבי כבר לא ימשיך בקבוצה . צריך לתרגל בלם שיהיה גם לעונה הבאה . בנוסף,להוות רוטציה גם בגזרת הבלמים כי נראה שיש שאננות בהגנה והיא חדירה יותר לאחרונה . טוני נוואקמה - אין צורך לפרט יותר מידי,אתם מכירים אותו שחקן די מהיר,טכני,מדויק וכו'.. שחקן שאנחנו צריכים כדי שתהיה קצת יותר יצירתיות בהתקפה . קשר אחורי - עדיף זר,אלברמן לא צעיר,לא לשכוח שהוא נפצע נגד מאריבור והגיל עושה את שלו וכל הקישור האחורי מוטל עליו . נכון שיש את לוגסי,פרץ וכו'.. ואני באמת מתרשם מהם,אך נגיד יש משחק חשוב,דרבי,מכבי חיפה כאלה... אתם באמת תהיו שלמים אם הם יפתחו במקום אלברמן בהנחה שנגיד יהיה מוצהב או מורחק או פצוע וכו'..
  4. זה ההרכב שלדעתי צריך לפתוח היום : פבלו בן הרוש טיבי גרסיה ייני אלברמן ראדי בן בסט זהבי מיכה פריצה ספסל : לוי , לוגסי , זיו , שפונגין , איגיבור , טב"ח (להכניס במהלך המחצית השנייה ) מרגוליס מה דעתכם ?
  5. עשיתי לא מעט שינויים ולא בטוח שסיימתי , אך כך ההרכב שלי נראה כעת : גיא חיימוב טוואטחה מימוני פאיוביץ' ורטה מליקסון זהבי זגורי מיכה נוואקמה גוזלן תנו פידבקים ... נ.ב - איך מעלים תמונה של הרכב ?
  6. איך ההרכב שבניתי , מה אתם אומרים ? סטוייקוביץ' אמבולה צדק פטי מוסא מליקסון זהבי (קפטן) סבע מיכה נווואקמה אידריסו
  7. איך ההרכב שבניתי , מה אתם אומרים ? סטוייקוביץ' אמבולה צדק פטי מוסא מליקסון זהבי (קפטן) סבע מיכה נווואקמה אידריסו
  8. חאטב עובדייה בלמה של הכוח עמידר ר"ג יעבור להפועל תל אביב בהשאלה ללא תמורה .
  9. למכירה 5 כרטיסים מבוגר במחיר עלות 0542483885 אפשרות למכירה כבודדים.
  10. מוכר ניקוב ב60 אם אתה רוצה תתקשר 0547757386
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.