Jump to content

ג'ונסון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי ג'ונסון

1. זה מה שאני אומר. כל ה"מבוגרים/ילדים/לא בזין שלהם" זה לא אמור לעניין אף אחד כולל לא אותם. אם יש לך מספיק תשוקה לקבוצה שלך אתה תמצא את הכוחות לשיר למענה אם לא 90 דקות לפחות 80 או 70 (רצוי כמובן 90 דקות, בעמידה) גם מתוך אהבה לקבוצה שלך וגם מתוך הבנה שזה דוחף את השחקנים ומשפיע עליהם לנסות ולהצליח יותר.

אתה חושב שכיף לי לחזור עם גרון צרוד? שתוך כדי משחק אני מאבד את הקול לקראת הסוף? ואני לא בחור צעיר כבר, עוד מעט בן 30...

לא יודע, אולי אני בכלל המשוגע וכל שאר העולם בסדר. פשוט נשמע לי לא הגיוני שאוהד שבאמת אוהב את הקבוצה שלו יעדיף לשבת כמו דג 90 דקות או מקסימום להצטרף לאיזה שיר או שתיים וזהו. זה דפוק. וכן, מבחינתי עדיף שיהיה חצי יציע מעודד מיציע שלם שרק חצי ממנו מעודד (במיוחד שהחצי השני, כמו שאמרת, עסוק בלקלל את השחקנים של הקבוצה שלהם. שזאת הרעה השניה הכי גדולה של האוהדים שלנו).

וואו אחי תשחרר... זה רק כדורגל, פנאי, אנשים באים בשביל הכיף. אם אתה לא נהנה לחזור צרוד הביתה אז אל תשיר 90 דקות... מה אתה אלטרואיסט? יש אנשים שנהנים לראות משחק בישיבה וכך הם ינהגו. להקריב בשביל הקבוצה? מה אתה מזבח בהר הבית? שחרר...

2. אל תהיה בכיין. זה המעט שאתה יכול לעשות, תעשה.

בין אם תהיה במגרש ובין אם לא, מכבי תשחק והתוצאה תהיה אותה תוצאה. אנשים עשו את זה לפניך ויעשו גם אחרייך, מכבי הייתה לפניך ותהיה גם אחרייך.

צא מהחשיבה האגוצנטרית שלך.

3. אם כבר מישהו פתח נושא כזה אני אשמח להתייעץ גם בקשר למשהו שקשור לבגרויות..

האם כדאי להתעקש על 5 יחידות מתמטיקה? זה באמת יעזור לי הרבה בעתיד?

אני מרגיש שאני ברמה המתאימה,אבל זה דורש הרבה תרגול. המורה הפרטי שלי אומר לי לא להיות בלחץ כי תמיד תהיה לי תעודת ביטוח של 90+ ב4 יחידות.

באמת שואל מה עדיף, לגרד את ה70-80 ב5, שזה אומר המון תרגול שאולי גם בא על חשבון בגרויות אחרות,או לקבל ציון גבוה ב4, בהרבה פחות השקעה במקצוע, ויש לי יותר זמן למקצועות אחרים?

כי אני גם 5 אנגלית ו5 פיזיקה.(ומתלבט אם לפרוש ממגמת ערבית בגלל העומס)

תן פוש גבר... 5 יחידות בציון 75 שווה ערך ל99 ב-4 יחידות (נכון לגבי סכמי הנדסה). ובלי שום קשר, יש עניין של בונוס גבוה. אם אתה חושב שאתה יכול לעמוד בזה, עשה זאת. אם לא, עשה זאת בכל מקרה.

4. חבר'ה בלי לבלבל את המוח יותר מדי, בשביל הנדסה באוניברסיטה צריך 5 יחידות בפיזיקה. במידה ואין לך 5 יח' בפיזיקה ואתה בכל זאת מתקבל, תצטרך לעבור סוג של קורס בפיזיקה.

בקשה לכל מי שעסוק בניחושים, תרשמו את הניחושים שלכם בפתק ושימו בכיס, אל תכתבו כאן כי אתם מטעים את הבחור הצעיר. (הבקשה נכתבה באופן כוללני אך פונה בעיקר לסטודנטים למדעי הדשא :thumbs: )

5. איך אנשים פה מגזימים כאילו עשו חצי נמני חצי היטלר.

נמני הוא חצי אל, לכן לעשות הרכבה של פניו עם פניו של זהבי זה חילול מחולט של השילוש הקדוש. האב הבן ואבי נמני.

6. אם כבר העלתם את זה אז.........

גברים, השאלה הכי מעצבנת שאפשר לשאול בחורה זה "מה לא קר לך? איך לא קר לך????????"

ואם מוסיפים לזה גם איזו בדיחת קרש אחרי או הערה "מצחיקה" אז זה בכלל יכול לפוצץ את העצבים.

נשבעת שאם הייתי מקבלת שקל על כל פעם כזו הייתי כבר מיליונרית.

ולנושא-הדסוש :wub_anim:

אז אם כבר העלית את זה אז גברים שואלים נשים אם לא קר להן, רק כשהנשים מתלבשות בבגדים שלא משאירים הרבה מקום לדמיון. את יכולה לקחת את זה כשאלה סרקסטית...

כמו כן, אם השאלה הזאת שגורה בפי הגברים שאת פוגשת, אולי כדאי שתביני את הרמז ותתלבשי.

7. פיייי הפצצת.

אבל למה אדום\בורדו?

דבר ראשון, הן כהות יותר מאיך שהן מופיעות בתמונות.

דבר שני, אין יותר סקסי מבחורה בבורדו עם פיגורה מושלמת.

דבר שלישי, בזמן כשאנחנו שוכבים (מנגנים), לבגדים (צבע) אין משמעות.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.