Jump to content

ג'ונסון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי ג'ונסון

1.  

אז יש אנשים שהרגש תופס אצלם יותר חשיבות בחיים, ובשבילם להרגיש שתמיכת הקהל או בוז אשכרה עוזר איכשהו לקבוצה שהם אוהדים לנצח, או מרים להם את הראש כשהם מפסידים- עושה הרגשה שאם אתה כל כך נחרץ ב"כן" שלך אתה כנראה לא מכיר.

אתה מסוג האוהדים שהם "אוהדים את האוהדים". מכבי לא חשובה לך כמו שחשוב לך השואו... עומד לך מלשמוע סיפורי יריבויות בין קהלים. "מכבי כדורגל" היא סתם טריגר בשבילך.

2. פשש איזה יופי גאון שכמותך מעניין מה אתה עושה בחיים שכל כך היה לך קשה להבין מה שכתבתי ההתנשאות נוזלת ממך שזה גבר כבר מגעיל כפרעלייך תוריד קצת פוזות אני בטוח שאתה לא משהו מיוחד ולא עשית משהו מיוחד בחיים המסכנים שלך בתור מישהו שהיה לו כמה שנים ברוך השם מנוי לשער 11 ליד אלירן "הגבר" גבר האיש גדר המסור כל החברה שלו קיללו בלי סוף את ראדי שלא נדבר במשחק אליפות בבאר שבע שלא רצו שראדי התקרב לחגיגות ובקיצר אדון גאון מתנשא מסריח יש דבר כזה שנקרא דיסלקטיות וואלה מודה אחינו אני לא טוב עם סמני פיסוק וואלה יש גם אנשים כאלה אדון גאון כן כן תתפלא לא שזה פגע בי בחיים עד עכשיו ברוך השם תעודות בגרות יש... עכשיו עוד מעט מתגייס לקרבי (אני לא יודע לאן אתה התגייסת לא נראלי משהו אולי אולי איזה שריונר מסריח כזה ) אבל בטוח שלא אהבו אותך שם כי אתה מהתל אביבים המתנאשים ההמגעילים האלה שאני כל כך שונא ובקיצר אתה על הזין שלי גבר נחקנו ממך!

תפסק אח שלי, זה בלתי קריא ומתיש,

3. לדעתי כניסה רגלית שיכולה לגרום לעוד אבידות חס וחלילה זו אופציה אחרונה

חח "כניסה רגלית לאיו"ש" צהל נמצא באיו"ש ביום יום, גם בשטחי A. איו"ש זה לא עזה...

השב"כ יודע כל דבר שקורה באיוש אפילו לפני הרשות... אני דיי בטוח שבעוד כמה ימים ימצאו את מיקומם חיים או חלילה מתים.

4. חד משמעית? קשקוש.

אני נותן את זה כבן לאבא שעובד בחברה בטחונית גדולה ומראיין עשרות מועמדים כל שנה - תארים מאוניברסטאות מסויימות (ובהן בן גוריון, בחלק מההנדסות) נחשבים מאוד. זה לא אומר שבכל מקום מסתכלים על זה ככה, אבל עובדתית בהרבה חברות מייחסים לאוניברסיטאות הגדולות הרבה משקל בלא מעט מהתארים. יכול להיות שמראיין אחר היה חושב שתואר בפתוחה הוא עדיף בגלל המון סיבות, אבל בטח לא הייתי אומר שחד משמעית הפתוחה עדיפה.

בנוגע לנק"ז, וזה משהו מאוד כללי:

גודל הנק"ז נקבע לפי גודל הקורס (ובאופן מעשי מחושב ככל הידוע לי לפי כמות השעות של הקורס). מן הסתם שקורס ארוך יותר ובעל נק"ז רב יותר יכיל יותר ידע. זה לא אומר שהקורס יהיה יותר קשה...יכול להיות קורס קל של 4 נק"ז וקורס נוראי של נק"ז וחצי.

עדיפה? לא כתבתי את זה... הבחור שאל אם התואר בפתוחה שווה בחשיבותו לתואר בבן גוריון.

ברוב ההנדסות ובמדמ"ח התשובה היא חד משמעית כן. תשאל את אבא שלך.

5. אתם רוצים להגיד לי שהתואר של הפתוחה שווה בחשיבותו לתואר בבן גוריון?

חד משמעית כן. ואת זה אומר לך מהנדס מבן גוריון.

היום בשוק מחפשים אנשים בעלי יכולה למידה עצמית גבוה, לימודים באוניברסיטה מעידים על תכונה זו. על אחת כמה וכמה לימודים בפתוחה.

אבל שלא תטעה, מעטים האנשים שמסוגלים לסיים תואר בהנדסה בפתוחה.

6. אח שלו באופן עקוני ומעשי אין שום קשר בין מספר נקודות הזכות לרמתו (פתיחה, רגילה, מתקדם) וגם לא לרמת הקושי האמיתית שלו, אולי אצלך באופן ספציפי אבל אין שום מדיניות בנוגע לזה...

אתה טועה ידידי. הנקודות שאתה מקבול פר קורס, באות בהתאמה לרמת הקושי/ העומק בו אתה לומד את הדברים.

לצורך העניין, אם בתואר מסויים קורס בתורת הקבוצות שווה 6 נק"ז ובתואר אחר קורס בתורת הקבוצות שווה 3 נק"ז, אז הקורס ששווה 6 נק"ז יהיה הרבה יותר קשה בגלל שהוא יגע ביותר נושאים ויעמיק בהם.

7. המוסלמים זה התיקון של אירופה...

הם רצחו, טבחו והבריחו עם משכיל שתרם ותורם לקדמת העולם, וקיבלו במקום עם ברברי, אלים וחסר השכלה.

מה יעשו יהודי אירופה?

שיעלו לארץ. אין להם מה לחפש בגולה. אני לא מבין איזה רמז הם עוד צריכים כדי להבין שמקומם הוא במדינת היהודים... מנסים להיות דון קישוט ולהלחם באנטישמיות באירופה. הם רק שכחו שדון קישוט נלחם בתחנות רוח.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.