Jump to content

ג'ונסון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי ג'ונסון

1. 6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה זה שמתנהג כמו ילד. רק שים לב איך אתה כמעט לא מגיב פה, ופתאום שצריך לדחוף את נמני אתה קופץ.

הייתי כמוך בזמנו עם הבלאגן של נמני, ואז התבגרתי והבנתי שמדובר בשחקן ענק ששיחק פה, אולי סמל מקצועי (את זה אפשר להגיד גם על ערן), אבל מבחינתי סמל הוא לא. 

לא כל שחקן ענק צריך להיקרא סמל. אף אחד לא ביזה אותו או משהו כזה (אני מאוד מעריך אותו כשחקן והוא היה אחד האוהבים עליי). מבחינתי סמל זה אחד כמו ייני או שייע גלזר. לדעתך אני טועה? סבבה עניין שלך אין מה לחפור פה יותר מדי.

לא שאלתי מה את חושב על ייני ולמה לדעתך הוא סמל ונמני לא.

שאלתי בן כמה אתה...

2. 1 hour ago, מכביסט לעד said:

מדהים איך יוזרים שלא הגיבו פה המון זמן פתאום קופצים שזורקים מילה על נמני. יש לכם התראה כל פעם שהשם שלו מוזכר?

ואיפה ראית שלא כיבדתי אותו? שחקן גדול שנתן לנו המון, אבל לדעתי לא סמל. למה? לא קשור כרגע לדיון ובאמת שאין לי כוח לפתוח את זה בפעם המיליון. גם זהבי לדעתי לא סמל. סמל זה לא רק מבחינה מקצועית.

נמני לא סמל? 

בן כמה אתה ילד?

3. 1 hour ago, הנדון said:

נראה לי שכבר לא נקבל יותר את ההרגשה של דרבי חוץ. בבלומפילד הישן דרבי חוץ הייתה אווירה של אנחנו נגד כל העולם שער 11 מול כל האדומים. פה מקבלים 7500 אלף מקומות כנראה עוד יותר שהם יותר גרועים מבני יהודה ולא ממלאים חצי אצטדיון עם יציע שיהיה ריק.

לא שאני מתלונן על המצב אבל הדרבי חוץ הישן תמיד הרגיש לי הרבה יותר כיף מדרבי בית.

מה? רוב השנים בדרבי חוץ הינו מקבלים כמעט חצי אצטדיון. 11, 8 ו13 לפעמים. ככה היה גם בדרבי בית רק הפוך...

רק בשנתיים האחרונות בבלומפילד הישן זה השתנה... בעיקר בגלל כמות המנויים המטורפת שמכרנו אחרי האליפות של 2013

4. נתקלתי לאחרונה בחלבון של פיור... קניתי את הפיור קומפלקס בננה. הוא 78% חלבון, טעים מאוד, לא משאיר גושים וללא קצף מעצבן בכלל, 26 גרם חלבון בסקופ

עלה לי 270 ש"ח זה ל2.27 קילו

5. לכל הימנים "הפטריוטים" כאן שבטח רובם גם היו ג'ובניקים, ולא יודעים כלום על המצב ביו"ש מעבר לשקרים ודמגוגיות בעמודי פייסבוק כהניסטים. הייתי לוחם ומפקד בחטיבה של אותו חייל (ממש מזמן), אני חירניק במילואים שמשרת בין השאר באזורים האלו ומכיר לעומק כמעט כל גזרה.

לפי התחקיר והפרוטוקולים שפורסמו, אני מקווה שהחייל ישב הרבה מאוד זמן. אל תזיינו לי את המוח בבקשה על ציונות ואהבת הארץ, כנראה שנתתי למדינה יותר מרובכם (ואמשיך). אני לא אפול לדיון פוליטי אבל הנקודה היא שאם זה מה שהארגון עושה עם הכסף שלי, אני לא אתרום לו יותר בחיים, ואני מצפה ממי שחושב כמוני שיעשה כך גם כן.

אני לא ממן הבעת עמדה פוליטית אישית של חברי ארגון לה פנטיקס!

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.