Jump to content

ג'ונסון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by ג'ונסון

1. אתה מסוג האוהדים שהם "אוהדים את האוהדים". מכבי לא חשובה לך כמו שחשוב לך השואו... עומד לך מלשמוע סיפורי יריבויות בין קהלים. "מכבי כדורגל" היא סתם טריגר בשבילך.
  2. תשמרו את הכסף שלכם ותפסיקו לבזבז אותו על שטויות.
  3. YYZ אחד השירים הגדולים בהיסטוריה ושורה, מושלם.
  4. זה מבצע זה? אם הוא לוקח יותר מזה ללא מבצע, הוא גנב.
  5. כמו הילד בכיתה שמנסה להצחיק בכוח ואף אחד לא צוחק... מביך...
  6. תתקשר ל104- פיקוד העורף. יש שם ליווי פסיכולוגי וכל מני שירותים נוספים.
  7. אני הבנתי למה הוא מתכוון. גם אני התכוונתי לכפרים עצמם (שטח Aׂ).
  8. חח "כניסה רגלית לאיו"ש" צהל נמצא באיו"ש ביום יום, גם בשטחי A. איו"ש זה לא עזה... השב"כ יודע כל דבר שקורה באיוש אפילו לפני הרשות... אני דיי בטוח שבעוד כמה ימים ימצאו את מיקומם חיים או חלילה מתים.
  9. עדיפה? לא כתבתי את זה... הבחור שאל אם התואר בפתוחה שווה בחשיבותו לתואר בבן גוריון. ברוב ההנדסות ובמדמ"ח התשובה היא חד משמעית כן. תשאל את אבא שלך.
  10. חד משמעית כן. ואת זה אומר לך מהנדס מבן גוריון. היום בשוק מחפשים אנשים בעלי יכולה למידה עצמית גבוה, לימודים באוניברסיטה מעידים על תכונה זו. על אחת כמה וכמה לימודים בפתוחה. אבל שלא תטעה, מעטים האנשים שמסוגלים לסיים תואר בהנדסה בפתוחה.
  11. אתה טועה ידידי. הנקודות שאתה מקבול פר קורס, באות בהתאמה לרמת הקושי/ העומק בו אתה לומד את הדברים. לצורך העניין, אם בתואר מסויים קורס בתורת הקבוצות שווה 6 נק"ז ובתואר אחר קורס בתורת הקבוצות שווה 3 נק"ז, אז הקורס ששווה 6 נק"ז יהיה הרבה יותר קשה בגלל שהוא יגע ביותר נושאים ויעמיק בהם.
  12. המוסלמים זה התיקון של אירופה... הם רצחו, טבחו והבריחו עם משכיל שתרם ותורם לקדמת העולם, וקיבלו במקום עם ברברי, אלים וחסר השכלה. מה יעשו יהודי אירופה? שיעלו לארץ. אין להם מה לחפש בגולה. אני לא מבין איזה רמז הם עוד צריכים כדי להבין שמקומם הוא במדינת היהודים... מנסים להיות דון קישוט ולהלחם באנטישמיות באירופה. הם רק שכחו שדון קישוט נלחם בתחנות רוח.
  13. למי אכפת? מה נפקה מינה נוצרים או מוסלמים? הכנסייה הקתולית רצחה יותר יהודים מכל הדתות האחרות יחדיו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.