Jump to content

ג'ונסון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by ג'ונסון

1. יש עורכי דין בפורום? זו הודאה על כך שזה נעשה בזדון. השתמשו באלימות בשביל להשתיק קללות
  2. גם לפני תחילת המשחק זה היה... זה בטח הפריע גם להפועל...
  3. זה היה נורא. חזרתי הביתה עם צלצולים באוזניים. בן של זונה הסאונדמן הזה. מה הקטע המטומטם לשים מוזיקה מחרישת אוזניים בלופ? זאת פשוט התעללות! אין לאן לברוח. מישהו צריך לשלם על זה
  4. חבר'ה תפסיקו לבלבל את המוח. ערן זהבי תמיד הלך ולעד ילך אחרי הכסף. הוא שכיר חרב.
  5. לא שאלתי מה את חושב על ייני ולמה לדעתך הוא סמל ונמני לא. שאלתי בן כמה אתה...
  6. דעה לא פופולרית- אף פעם לא הערצתי אותו. גם כשהביא לנו אליפיות ידעתי שהוא שכיר חרב, הוא לא מכביסט. מי שמשווה אותו לאבי נמני- לדין!
  7. חבל על הכסף שלך. אם אתה רוצה לעבוד כמפתח תוכנה ולהרוויח משכורת "היטק", תעשה תואר במדמח ועדיף באוניברסיטה (לא אריאל, אלא אחת אמיתית)
  8. מעודד ב8 ארגון של ילדים חיים בסרט והייתי מנוי ב11 עוד לפני שלבוגר מביניכם היה שיערות בביצים
  9. איך לעזאזל הם לא הצליחו למלא את בלומפילד? שער 5 100% שער 7 80% שער 2 70% שער 8 40% מתוכם כמה מאות מסתננים צהובים למרות התפאורה המרשימה והפירו המכובד יש לציין, זה מביך ברמות.
  10. מה? רוב השנים בדרבי חוץ הינו מקבלים כמעט חצי אצטדיון. 11, 8 ו13 לפעמים. ככה היה גם בדרבי בית רק הפוך... רק בשנתיים האחרונות בבלומפילד הישן זה השתנה... בעיקר בגלל כמות המנויים המטורפת שמכרנו אחרי האליפות של 2013
  11. עכשיו היה בספורט 5 גולד את המשחק של חיפה נגד מכבי של עונת 94, המשחק בו הפסדנו 5:0. לקראת סוף המשחק הקהל של חיפה שר "הו הא מה קרה מכבי אחלה אותו!" מי הגבר שמוצא את זה?
  12. נתקלתי לאחרונה בחלבון של פיור... קניתי את הפיור קומפלקס בננה. הוא 78% חלבון, טעים מאוד, לא משאיר גושים וללא קצף מעצבן בכלל, 26 גרם חלבון בסקופ עלה לי 270 ש"ח זה ל2.27 קילו
  13. מה החנות הכי זולה במרכז?
  14. אוהדי חיפה פתחו עמוד פייסבוק שהוא סוג של דף אוהדים. נחשו איך הם קוראים לו? "מכבי" מביך https://www.facebook.com/Maccabi1913/
  15. תפסיקו את השוד הזה! זה בידיים שלנו! מי שקונה שלא יתבכיין אחרי זה שמזיינים אותנו עם מחירים, אנחנו יורים לעצמנו ברגל.
  16. לכל הימנים "הפטריוטים" כאן שבטח רובם גם היו ג'ובניקים, ולא יודעים כלום על המצב ביו"ש מעבר לשקרים ודמגוגיות בעמודי פייסבוק כהניסטים. הייתי לוחם ומפקד בחטיבה של אותו חייל (ממש מזמן), אני חירניק במילואים שמשרת בין השאר באזורים האלו ומכיר לעומק כמעט כל גזרה. לפי התחקיר והפרוטוקולים שפורסמו, אני מקווה שהחייל ישב הרבה מאוד זמן. אל תזיינו לי את המוח בבקשה על ציונות ואהבת הארץ, כנראה שנתתי למדינה יותר מרובכם (ואמשיך). אני לא אפול לדיון פוליטי אבל הנקודה היא שאם זה מה שהארגון עושה עם הכסף שלי, אני לא אתרום לו יותר בחיים, ואני מצפה ממי שחושב כמוני שיעשה כך גם כן. אני לא ממן הבעת עמדה פוליטית אישית של חברי ארגון לה פנטיקס!
  17. שטויות... נמני היה הרבה יותר זריז, קליל, התקפי, ועשה הרבה יותר קילומטרז' במשחקים.
  18. הוא לא סמל והוא בחיים לא יהיה סמל. אחלה שחקן שקנינו ואנחנו שוכרים את שירותיו. הוא עדיין שכיר חרב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.