Jump to content

Kantor

משתמשים רשומים
    1,436
Everything posted by Kantor

1. עושים הרבה בשביל לשפר את המצב (לדבר פה בפורום זה לא לעשות אז שלח את זה) מה לעשות אין קסמים וזה יקח זמן, אבל צריך להבין שיש אוכלוסיה בקהל שלנו שהם לא מעבר לאוהדי ה"טרנדים" שהנהלת מכבי מביאה אותם עם השטויות שלה.... ומהאנשים האלה אין מה לצפות חוץ מזה שהם יעמדו בצד יוציאו את האייפון ויצלמו במקרה הטוב ובמקרה הרע הם יהיו כמו כמה יוזרים בנושא הזה. בסך הכל אם ניקח את המשחקים האחרונים למעט ב"ש כן יש מגמת שיפור בעידוד, אז כן חזרנו לבלומפילד כולנו ציפינו שיהיה שגעת ואכלנו כאפה כי נזכרנו מה יש בבלומפילד שאין באצטדיונים אחרים, במקום להיכנס לפאניקה נגיע למשחק הבא נעשה התאמות וככה נמשיך עד שנצליח להוציא את המקסימום מהחומר שיש. אבל מעל הכל מה שהכי יעזור זה אם כל אחד שפה יקח אחריות על עצמו וידאג להגיע למשחק הבא בשביל להנות ולעודד בכיף ולדחוף את הקבוצה ועל הדרך ינסה להעיר את מי שנמצא סביבו. אם כל בן אדם שנמצא פה וטוען שהוא מעודד 90 דקות באמת היה עושה את זה אז לא הינו מנהלים את הדיון הזה בכלל. לדעתי כל הנושאים האלה של השבוע דיי מיצו את עצמם ואפשר לנעול אותם.
  2. ובנוהל יש כאלה שבאים למשחק לעשות דווקא, להתלונן על כל מה שזז, להיות פרצוף חמוץ אם לא 1-0 לנו עד דקה 5 ולזרזר כאילו הם ביציע העיתונות במינימום או מחנכי הדור (כמובן שבלי שום קשר למציאות). ויש כאלה שבאים למשחק לעשות כיף, לשמוח, לשיר, לתת אווירה ולדחוף את מכבי... רק לא לשכוח אחר כך לעלות סרטונים, תמונות, ציטוטים בפייסבוק עם שורות משירים שאנחנו כותבים ולדבר כאילו אתם חלק מזה
  3. אנשים פה חיים בסרט עצבני... אני באמת לא מבין איך אתם מצליחים לחיות עם עצמכם.
  4. במידה והתגובה אלי, איפה כתבתי משהו על הדת או הגזע שלו?
  5. שלום לשרמוטות שהגיבו לי, אתם כנראה מהזרם המזדיין בתחת שאליו התגובה שלי היתה מיועדת. אותו זרם מסריח שחוץ מלבוא ולצעוק ראדי ראדי אין לו בעיה לקלל כל שחקן אחר על כל חצי מהלך לא טוב ובמשך שאר הזמן לשבת בשקט ולא לפתוח את הפה ובטעות לעשות את הדבר המוזר הזה שנקרא לעודד את מכבי. העיקר שהקדוש ראדי בסדר, כי הוא פשוט מתעסק כרגיל רק בכדורגל כמו שכולם רואים.
  6. זה כי לא שרתם לו מספיק.. ראדייייי ראדיייייי ליצנים
  7. קודם כל עלית נהיתה הספונסר של מכבי שנה לפני ששמעון מונה ליו"ר. דבר שני עלית היתה בבעלות חלקית של משפחת פדרמן ועם השנים דיויד גם היה היו"ר של החברה. דבר שלישי בהתחלה לא התלהבו מזה בכלל, יש כאלה שבמשך כל השנים לא קנו חולצות רשמיות בגלל זה ובעיקר בגלל זה למרות שעלית הופיעה כל בשנים בתוך הסמל של המועדון בסמל עצמו זה לא היה באדום
  8. בגדר שאיפה זה שמי שפה לפחות יהיה בבלומפילד והסביבה מידי פעם ויודע מה יש באזור אבל נו מילא
  9. אחר כך רק אל תשכחו להגיד לנו שאנחנו חיים בסרט שבסוף גם לקלל יהיה אסור במגרשי כדורגל.... חבורת יפי נפש מסריחים עזבו אותנו בשקט ושלחו את עצמכם מאיתנו
  10. לא צריכה להיות בארץ כזאת קטנה שאיפה ל40 אלף. וגם לא רוצה שכל הקהל יהיה אולטראס, רוצה שהקהל יהיה אוהדי מכבי אמיתיים ולא אוהדי אצטדיונים וטרנדים. מבחינתי שכל הקהל יהיה כמו כל הסבתות והזקנים באנגליה.
  11. צריך למצוא את האיזון בין הדברים, כרגע המצב קיצוני לכיוון הפסטיגל. דרך אגב האיזון הנכון נמצא אי שם באירופה ומה שמכבי צריכה לעשות זה ללכת להשתלמויות במקומות כמו גרמניה והולנד ולנסות לשאוף לכיוון ההוא ולא לכיוון ארה"ב. יש לנו בקבוצה אחד קוראים לו ג'ורדי קרויף, יש לו אבא בשם יוהאן שהוא אלוהים במועדון שעושה את זה בערך הכי טוב בעולם... שיסעו ללמוד מהם.
  12. אז לך משהו השתבש באמצע הדרך... ילד שמתחיל ככה עם השנים אמור להגיע לשער 11 לגוש ולקחת את האהדה שלו לקבוצה למקום של לראות איפה אני דוחף את הקבוצה וחיי אותה כמה שאפשר... כי שלא תטעה גם אני וכל אחד מאלה שהגיב לך ככה התחיל בידיוק כמוך בגיל קטן הגיע לכל משחק שהוא הצליח לברוח אליו וכל הדברים האלה. אבל הנהלת מכבי (שאחראית על כל התהליך של כל משחק הוא חוויה והיא אחראית על השירים ברמקולים והם אלה שאומרים לסידי להמשיך עם החרא הזה) עושה מה שהיא יכולה כדי להפוך ילדים כמוך לחלק מהפסטיבל בסגנון NBA שלשם הם שואפים. זאת תפיסת העולם השיווקית שלהם, הבעיה שהם לא מבינים שפה זה לא קנדה וארה"ב ואפילו הנהלת מכבי סל מצטערת שהיא הגזימה עם התהליך הזה כי זה פשוט פוגע בצורה מטורפת בקהל האוהדים הכי נאמן של הקבוצה ומעל הכל הכי דוחף של הקבוצה ומביא במקומו קהל כפוי טובה שהתרומה שלו לקבוצה מסתכמת בכמה שקלים פר אוהד לשנה ולא כלום מעבר.
  13. אז תבין (לא בקטע מזלזל על הגיל) שאתה קהל היעד של הליצן הזה... כל משחק הוא חוויה, סידי, המוזיקה ברמקולים. הם מיועדים למשוך תעין של הילדים והמשפחות ועוד אנשים שכדורגל זה לא באמת החיים שלהם אלא סתם עוד תחביב. אז כן זה דרך ליצור כמות גדולה יותר של קהל אוהדים לקבוצה, הבעיה היא שזה בידיוק הקהל שישרוק בוז על יכולת מקצועית ועל כל דבר הכי קטן שלא מוצא חן בעיניהם כי הם חייבים לנסות לחנך את כולם עלק, זה בידיוק הקהל שיצא מהאצטדיון 5 דקות לפני הסוף כדי לברוח מפקקים וזה בידיוק הקהל שלא יהיה פה אם הקבוצה לא תיהיה חזק בצמרת. במילים אחרות, זה בידיוק התהליך שמכבי סל עברה... וזה דבר שמאוד מפריע לנו האוהדים ההארדקור שרוצים לבוא ולעודד בכל מצב 90 דקות בלי שאיזה טמבל שהשתן עלה לו לראש יפריע לנו ברגעים עם הכי הרבה טרוף במשחק
  14. כי היה לנו כיף והיתה אווירה טובה בסביבה שלנו ודחפנו את מכבי עם חיוך
  15. יש כאלה שבאים למגרש לשמוח להשתגע ולעודד בכיף ויש כאלה שבאים לעשות דווקא לזיין תמוח ולהתלונן על כל שטות קיימת. תחשבו טוב מה בא לכם לעשות לפני שאתם יוצאים מהבית לכיוון המגרש כל פעם...
  16. בפורום של ארגון אוהדים לשעבר שמנוהל ע״י חברי ארגון לשעבר אין מקום לבמה לכתבות כאלה שמעבר להיותם שקר מוחלט והכפשה של כל תרבות העידוד בארץ ובפרט של מכבי ההשלכות של נתינת יד לתקשורת בזה היא פשוט מסוכנת ואתם יודעים את זה מצויין. מנהלים הגיע הזמן שתתעוררו על עצמכם כי כל שניה שהנושא הזה קיים היא בושה בשבילכם ובשביל פועלכם לא פחות מאלה שעדין פעילים. ולכל מיני הזרזרנים, ראיתי כמה היה לכם כיף בתחילת העונה יא כלום ושום דבר שכמוכם...
  17. שמסתכלים על הקהל שהיה אתמול אני מקווה שהשיפוץ בבלומפילד ימשיך את המסורת ויקטין את מספר הצופים בו ל7-8 אלף... אוהדי איצטדיון עכשיו ראיתי תתגובה של עמוס, מזל שלעוד מישהו יש עיניים
  18. אתה רואה פה דיון לגיטימי שיש בו מקום להשמעת דעות בנושא? כי אני אישית (ומאמין שעוד לא מעט חברי ארגון או גם כאלה שהם לא חברי ארגון ומחזיקים בדעה מאוד דומה) רואה פה השתלחות, התייפיפות נפש, שאיפה ליצנית להצטייר כנאורים וכעקרון פלצנות.אנחנו לא יום ולא יומיים בבלומפילד אנחנו יודעים איך דברים עובדים בקהל הישראלי ובקהל של מכבי בפרט, שאני רואה תנושא המטומטם הזה אין בי שום רצון אפילו הכי קטן להעביר איזשהו מסר לכיוון אנשים שמעבר להיותם עדר שהולך עיוור אחרי התקשורת וההתאחדות לא באמת מעניין אותם כלום. אנשים כמונו שרואים תנושאים האלה מעדיפים לצחוק מהדברים המצחיקים שיוזרים מוזרים מתחלפים פולטים כמו הליצן התורן בנושא הזה, להסביר את עצמנו למי שבאמת מתעניין, ומי שבאמת מתעניין יודע איפה למצוא אותנו ותמיד מקבל תשובה אמיתית, ולפעול בשטח. נושאים כאלה בפורום מעולם לא הועילו בכלום, ההפך... הם כמעט תמיד רק מזיקים.
  19. בוסה צודק... השיר על טועמה על סלאח שבתי שייך לקהל שלנו ובאמת זה היה אני שונא את כל האדומים ובסוף אני אוהד מכבי שונא את הפועל. ביתר לקחו את זה מאיתנו ושמו את זה על דאלה בוקה. 100%
  20. מי שמסכים לקבל שחיתויות "קטנות יותר" ולא רק שלא נלחם בהם אלה משתף איתם פעולה והולך כנגד האוהדים שלו (לדוגמא התגובה של מכבי אחרי אשדוד חוץ) לא יכול להיות מופתע כשמזיינים אותו בגדול אחר כך כאשר הוא עדין נותן יד ומשתף פעולה עם הגוף הרקוב הזה. רוצים לטפל בבעיה? תלחמו בשחיתות שמסריחה את מסדרונות ההתאחדות לכדורגל ובתי הדין שלה, לא באף אחד אחר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.