Jump to content

מכביסט98

משתמשים רשומים
    104
  • Last visited

Everything posted by מכביסט98

1. אז אדם שלמד אצל אורנשטיין טוען שהוא גבר ולא ידפוק להתאחדות חשבון אם הוא יחשוב שזה הדבר הנכון, עכשיו השאלה האם הוא יחשוב שנעשה פה עוול מספיק גדול כדי להתערב בעניינים של בית דין שאמור להיות אוטונומי.
  2. אני משער שכתבתי תוך דקה וקצת ואני אהיה בהלם מוחלט אם זה יספיק, הניחוש שלי הוא שהזוכה ענה תוך פלוס מינוס 20 שניות מרגע שההודעה נשלחה.
  3. אשכרה שפיגלר ושגיא כהן לקחו לנו תאליפות עם הדיבורים שלהם. מדהים.
  4. דווקא בגלל שאורי קופר דיבר על היתרון של ב"ש במשחק הראש זה בלט לי, פשוט ביטלנו להם את האספקט הזה של המשחק לגמרי, ולא רק בקרנות.
  5. לקבוצה שנראת כמו שבאר שבע נראתה היום בבית לא מגיע לקחת אליפות. אחריות שלנו לעשות פה צדק.
  6. טיבי וגרסיה מעולים, ריקן חזר להיות טיל.
  7. חבל שכבר לא יהיה חצי של דורטמונד, ליברפול, סביליה ושחטאר. בכל מקרה יהיו משחקים לא רעים בכלל, מקווה לגמר ראוי של סביליה - דורטמונד, לא רואה את ליברפול עוברים אותם.
  8. עוד 3 ימים משחק העונה ואנשים מתעסקים לי בסגל לעונה הבאה. חכו עם זה עוד חודש וכנסו לטירוף אינעל רבאק.
  9. שרו בוודאות. יכול להיות שהקהל היה פרוס יותר טוב על 10-11בגלל הרווח שנוצר מהמחאה על רמת גן? בכל מקרה מהזווית שלי משער 7 לא עפתי מהעידוד היום, שער 11 היה מעולה אבל כל השאר הרגישו לי כסבירים פלוס במקרה הטוב. אולי פשוט הציפיות שלי גבוהות מדי.
  10. וואלה לא היה בספאם אבל ב"כל הדואר" מצאתי. תודה! ומה שכן, הפייסבוק של לאן כבר הספיקו לענות לי. לא פעם ראשונה שהפייסבוק שלהם הוא זה שבסוף עונה הכי מהר, כנראה שמנהל להם את החשבון איזה איש יח"צ.
  11. אז אני בא להדפיס את הכרטיסים אחרי שהזמנתי אותם טלפונית ביום רביעי ועכשיו שמתי לב שעדיין לא שלחו לי אותם למייל. שלחתי הודעה ללאן גם במייל וגם בפייסבוק אבל אני בספק אם הם יענו לי עד המשחק. בתכלס נשאר רק לריב עם הנציגים של לאן מחר בקופות? אפילו מספר הזמנה לא שלחו לי הבני אלף, בתכלס טעות שלי שלא ביקשתי אותו בטלפון.
  12. זכור לי שבדקתי את זה מתישהו והתחנה לא באמת תהיה כל כך קרובה לאצטדיון, מעל חצי שעה הליכה לדעתי.
  13. מישהו שעוקב קצת יותר יכול להגיד אם דורטמונד וטוטנהאם בהרכבים החזקים?
  14. יפת יותר גרוע משניהם. לא ראיתי מימי משחק כמו הגביע באשדוד, שבו שופט במו ידיו מדיח קבוצה.
  15. לפי לאן הם יושבים רק בשער 5, כנראה שלא מוכרים ל4 בגלל החלטה של המשטרה, או לחילופין כי מכבי לא מאמינה במשטרה שתצליח לחצוץ ביניהם לבין שער 4 במידה ויתלהטו הרוחות או משהו בסגנון.
  16. למי שלא שם לב יש עוד כרטיסים למשחק בלאן, בעיקר בשער 2. לא פתחו את שער 4.
  17. אמן ואמן שהוא יתאזרח, אני ממש אוהב אותו וכישראלי הוא פוטנציאל שחייב לקבל צ'אנס במכבי. אבל צריך לקחת בחשבון שגם אם הוא מתחתן ועומד בכל התנאים זאת עדיין החלטה של שר הפנים, שלא אוהב לחלק אזרחויות. לפי ויקיפדיה קולאוטי לדוגמה קיבל אזרחות רק שנתיים אחרי שהוא התחתן, וגם זה רק כי כמה חודשים לפני כן אופ"א החליטו לפסול אותו מלשחק בנבחרת כל עוד אין לו אזרחות. עד אז הייתה לו תעודת מעבר, השאלה אם מישהו זוכר אם התעודה הזו גרמה לו להיספר בליגה כישראלי? כי אותה לקח לו רק חצי שנה לקבל.
  18. ב"ש יכולה לפתוח פער שיגמור את הסיפור שני מחזורים לסיום, אבל התרחיש השני נראה לי הרבה פחות ריאלי. אני לא רואה סיטואציה שבה מכבי מובילה מספיק בשביל שהיא תוכל להבטיח אליפות כשיש לפניה עוד שני מחזורים קשים כאלה (עם דגש על בית"ר בטדי). גם במקרה של התפרקות באר שבעית בפלייאוף והפרש של 4 נקודות לטובתנו הסיפור עדיין לא יהיה גמור.
  19. לא מסכים, תיקו בטרנר וניצחון בבית ואז אנחנו "כולה" צריכים לא להפסיד יותר נקודות מב"ש בשאר המחזורים. רק אליפות על הפרש שערים זה מרגש.
  20. לא מאמין שהוא משתמש ב"מהמם" בשביל קבוצה שעוד שנייה תקבל ארבע.
  21. זה מה שעובר לי בראש, עכשיו רק תחשוב שזה ברדה: https://youtu.be/gUzF4EaWvbw?t=1m43s יש מצב שזה לא בפנים?
  22. מאז שדודו התותח הזה התחיל עם התקצירים שלו אני מחרים את התקצירים הרשמיים, חכה לתקציר על פי סוייר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.