Jump to content

מכביסט98

משתמשים רשומים
    104
  • Last visited

Everything posted by מכביסט98

1. לקחתם יותר מדי ברצינות הערות שנועדו להסתלבט על הסינים בשביל הכיף. אמנם קשה להשוות בגלל רמת המשחק אבל בשביל הרקורד נראה שהזרים שם טובים יותר מהזרים כאן בליגה, וכבר ראיתי השנה כמה משחקים שהם הרבה יותר **** בעיניים מהמשחק הזה. הרמה שם אולי נמוכה אבל צורת המשחק שם גם נראית תמימה יותר במידה מסויימת מזו שכאן, אני אופתע אם הם מסוגלים להוציא לפועל בונקרים ציניים כמו שיש כאן כל משחק שני או להניע כדור בצורה חסרת תכלית לאורך משחק שלם.
  2. נראה כאילו הם ניסו לעשות משחק בין השלושה זרים שיש לכל קבוצה אבל אז סיפרו להם שבכדורגל צריך 11 אז הם הוסיפו עוד כמה סינים.
  3. התנועה שלו לרחבה, כמו שציינתי בתגובה הקודמת, היא אכן מצוינת. אבל אי אפשר לסמוך על כך שהיא תביא תוצאות מבחינת כיבוש שערים והרושם שלי הוא שעד עכשיו הוא לא ממש מושך איתו שחקנים בזמן התנועה שלו, כנראה כי שחקני ההגנה לא שמים עליו דגש מיוחד וזו לדעתי אחת הסיבות שהוא גם מגיע לכל כך הרבה מצבים איכותיים. יכול להיות שאני טועה בקטע הזה כי לא חיפשתי אותו, אני אנסה לשים לב במשחק הגומלין.אז אם הוא לא כובש ובמידה ואני צודק והוא גם לא מושך איתו בצורה משמעותית שחקני הגנה, מה הטעם? מהדריבלים שלו לא התרשמתי בצורה יוצאת דופן וגם לא ממש אכפת לי מהם, כל עוד זה לא מבוצע בצורה באמת עילאית זה לא אספקט שאני מחפש בשחקן בעמדה הזאת. מה כן? חילופי מסירות מהירים, הוצאת כדור מהירה במתפרצות, שליחות לאגפים סטייל מדו ואל תוך הרחבה א-לה מיטרוביץ׳, ניווט מהיר של הנעת הכדור במרכז המגרש וכן, גם את התנועה בלי הכדור שיש לנוסא שהיא פלוס ענק - רק בתוספת סיומת נורמלית. מבשל? יש לו 3 בישולים כל העונה שעברה ו4 בזו שלפניה, אם ככה אז גם דור פרץ מבשל. #תודה_DOW
  4. בוא נאמר שהוא היה מחמיץ את שני השערים שלו היום - לא בלתי סביר בלשון המעטה בהתחשב ברקורד ההחמצות המפוקפק שלו - מה הייתה בעצם התרומה שלו למשחק? במשחקים מול קבוצות עדיפות עלינו הוא כיום לדעתי השחקן מספר 1 בקבוצה כשהוא בכושר, גרזן לא נורמלי שאולי רק ראייקו מתחרה איתו בחשיבותו וראינו את זה בבירור בתחילת השנה שעברה. אבל במשחקים "נורמליים" בהם אנחנו הקבוצה השולטת, איזה ערך מוסף הוא נותן בהתחשב בכך שאי אפשר לבנות על כך שהתנועה המצוינת שלו ללא כדור תביא לשערים? בניגוד למדוניאנין אני לא רואה איך הוא מפתח את משחק ההתקפה שלנו בתור קבוצה, ול90% מהמשחקים גם שחקן עם איכויות הגנתיות נמוכות יותר היה מספיק למכבי. כשיתחיל לשלוח את שחקני האגף ולבצע באופן קבוע דאבל פסים כמו שראינו היום ממדו וסה, ולא רק לשלוח כדורים אחורה לבלמים, אז נדבר.
  5. תגידו מה אתם אומרים על עמדת החלוץ המרכזי? באופן כללי אני בעד להשאיר את סה ומאמין שיש לו את היכולת להפוך לחלוץ שאנחנו רוצים בעמדה הזו, אבל האפשרות שהוא לא יוכיח את עצמו וישאר בערך כמו סה המסורבל והמחמיץ של העונה מפחידה אותי מאוד, במיוחד שחוץ ממנו נראה שאנחנו נשארים תקועים עם בן בסט ויצחקי. אין לנו כרגע סקורר בקבוצה וגם אם מביאים לאגף ימין את חלוץ הכנף הזר האידיאלי עדיין בקבוצה שאין לך את זהבי חלוץ מרכזי בכושר טוב הוא בגדר חובה. שוינפלד בתור גיבוי זה נחמד אבל ממש לא פתרון ואני לא מצליח לחשוב על חלוץ מרכזי ישראלי ברמה המתאימה חוץ מחמד, דאבור וברדה, ומשלושתם חמד היחיד שמתקרב להיות ריאלי וגם זה רק בגלל הבוכטות שנפלו עלינו. בקיצור, מה הייתם עושים? משאירים את סה? מביאים זר אחר בכסף גדול? יש איזה אופציה אחרת לחלוץ שאני מפספס?
  6. חסרי בושה סדרה מאוד כיפית להעביר את הזמן, 7 עונות ולפי הביקורות רק משתפרת מעונה לעונה, תראה פרק אחד ותחליט אם אתה אוהב את הקטע. הסמויה זו סדרה מעולה אבל הרבה יותר כבדה, תחליט מה בא לך יותר כרגע. תגידו, איך אתם עם כתוביות? אני באופן אישי כבר שנים לא צריך כי הסדרות האלה באמת שיפרו לי את האוזן לאנגלית לרמה מאוד גבוהה, ולהורים שלי אני מוצא כתוביות באנגלית שלטעמי הן עדיפות עשרות מונים על כתוביות בעברית. הסדרה היחידה שהייתי חייב כתוביות גם בשביל עצמי היא הסמויה. הסלנג שם הוא משהו שלא נתקלתי בו ברמה הזאת לפני כן והאמת שגם את הקטעים עם השוטרים עם כל הדיבור המקצועי-משפטי לא הבנתי במאה אחוז, אז אחרי פעמיים שכבר ראיתי חצי עונה ונטשתי הסקתי מסקנות ובפעם השלישית ראיתי עם כתוביות באנגלית ונתפסתי.
  7. כן, גם לי היה ברור. הדבר היחיד שהפתיע אותי זה שסאנסה לא אמרה על זה כלום לג׳ון, ואז תוך כדי הפרק ניסיתי לחשוב על סיבות אפשריות שהיא לא תספר לו על זה.
  8. דרך אגב, בזמן מסוים בזמן הקרב כשנראה היה שג׳ון הולך למות חשבתי על זה שאולי בייליש יגיע בדיוק אחרי שג׳ון ימות, וככה די יכריח את סאנסה להתחתן איתו כשהצבא היחיד שתומך בה הוא שלו. אבל מה לעזאזל הקטע שהיא לא סיפרה לג׳ון על צבא ההצלה שבא? או שהיא לא הייתה בטוחה שהוא באמת יגיע, שזו עדיין סיבה מספיק טובה, או (וזאת כבר ספקולציה אחושרמוטה) שהיא לא סומכת שג׳ון יתן לה לשלוט על ווינטרפל והעדיפה לתת לו לשחוק את הצבא שתומך בו וככה להקטין את הכוח שלו לעומת הצבא של בייליש שכביכול תומך בה, וככה להבטיח את השלטון שלה. או שפשוט רצו להפתיע אותנו ופאק הגיון כמו שהסדרה הזאת עושה די הרבה בזמן האחרון.
  9. הוא היה חייב לגרום לצבא של ג׳ון לבוא אליו כי אם הוא ישר היה בא אליו לאגף אותו הם יכלו לסגת ליער שם לג׳ון ולווידלינגז יש לדעתי יתרון ברור. אם הוא היה מבצע איגוף וכיתור ברגע שהצבא של ג׳ון התקדם הפרשים של ג׳ון היו יכולים באופן תיאורטי לפרוץ את מעגל החנק הזה, כי יתרון הגובה מוציא חלק מהעוקץ של חומת המגנים שרמזי בנה. ברגע שאין לג׳ון פרשים נגמרו לו כל התכסיסים בשרוול והיתרון המספרי, האיכותי והטקטי של רמזי מכריע. סך הכל נראית לי כמו תוכנית הגיונית, גם אם הקטע שבו רמזי ירה חצים גם על הפרשים שלו עצמו (משהו שלדעתי ממחיש את התכנית שלו - מוכן להקריב את הפרשים שלו תמורת אלו של ג׳ון) היה מוגזם.בטווח הארוך זה באמת לא רעיון טוב להקריב את הפרשים שלך, אבל איזה מורדים פוטניאלים יאתגרו אותו בזמן הקרוב אם אפילו הסטארקים, השליטים החוקיים של האזור, לא הצליחו לגייס צבא רציני?
  10. לא מסכים, בהתחשב במה שהוא ידע הוא ניהל את הקרב באופן מעולה וניצל בדיוק את החולשות של ג'ון. הדבר התמוה הוא שהוא לא קיבל מידע מודיעיני על ההגעה של בייליש. אתה שולט על כל הצפון ולא מודע לקיומו של צבא כזה גדול בשטח שלך? מה גם שהם היו חייבים לעבור באזור שמפריד בין הדרום לצפון ושייך ללורד פריי שנאמן ללאניסטרים, ונשמע מוזר שהוא נתן להם לעבור ולא דיווח על כך לאף אחד.
  11. מכיר אחת שהתאמנה אצלה, הייתה בנבחרת בכל התחרויות וכולי ובגיל 18 החליטה עם כמה חברות שהיא פורשת, לדעתי הנבחרת הנוכחית זה הדור שלה. שאלנו אותה על המערכונים ב"על המפה" והיא אמרה שזה לא מתחיל אפילו לגרד את האמת. ותכלס מאז שהיא עזבה את הנבחרת לא רק הגוף אלא כל הפרצוף שלה השתנה, אשכרה גדל לה קצת בשר מסביב לעצמות.
  12. הוצאת את סה, סבבה, אבל מה עם חלוץ 9 במקומו? אתה רוצה את שוינפלד להרכב הפותח?
  13. נו באמת טוכמן. גולסה כבש אפס גולים ובישל פעם אחת בשנתיים האחרונות, כשעונת השיא שלו היא 5 גולים ושני בישולים לפני שבע שנים. קהת לעומת זאת כבש 12 פעמים בעונה שעברה. הרגע מכרנו שחקן של 30 שערים לעונה, באיזה עולם בדיוק שני השחקנים האלה הם "בערך על אותה משבצת"?
  14. "דובר חמש שפות – גיאורגית, רוסית, אנגלית, הולנדית, טורקית – בצורה שוטפת." לפי קופר. בכל מקרה היום בלי לדבר אנגלית אתה לא באמת יכול לאמן בליגה מקצוענית, והוא הרי היה עוזר מאמן באלקמאר.
  15. זה אכן לא הגיוני לצפות שבנושא על משחקי הכס נחכה יום שלם לפני שנדבר על הפרק. מה שכן אפשר שתמיד הראשון שמגיב על הפרק החדש יזכיר בתחילת ההודעה שלו שיצא פרק חדש וההודעה מכילה ספוילרים, כי גם לי קרה שבלי לחשוב נכנסתי וישר ראיתי את הודעות ה"פרק אדיר", "הכי צפוי בעולם" וכו'.
  16. אם הוא יצא האכזבה הכי גדולה שלי תהיה שזה לסין ולא לאירופה, באמת מסקרן אותי מה הוא שווה בליגה אירופית כשהוא אשכרה מקבל קרדיט מהמאמן.
  17. מה זה השכר המפלצתי הזה ובאיזה קטע זה שכר בסיס?
  18. חייב לומר שגם 7 מליון יורו זה סכום מעליב בשביל זהבי. 30 מליון שקל? אין מצב שהוא שווה עבור מכבי פחות מ40, יותר לכיוון ה50. רק בשנה האחרונה הרוויח לנו 80 מליון רק מליגת האלופות, בלי המרצ׳נדייז. בפועל אם נמכור אותו זה בטח יהיה תמורת 5 מליון יורו, כלומר בערך 22 מליון שקל. ואחרי שאמרתי את כל זה, לא מאמין שהוא יעזוב לסין.
  19. תקשיב, יש קצת הבדל בין קמפיין שבו אשכרה יש לך סיכוי ריאלי להגיע ליורו לבין משחק אימון מול סרביה בהרכב חלקי שנייה אחרי שנגמרה העונה, ולדעתי הוא התכוון למשחק הזה ספציפית ולא באופן כללי. אין לי מושג למה אתה חושב שהוא לא אוהב את הכדורגל הישראלי כשזה כל מה שהוא מדבר עליו ובניגוד לפרימו וקופמן זה לא כי משלמים לו על זה אלא מיוזמתו, והאנשים שנגדם הוא יוצא הם באופן כללי אנשים שגם אני חושב שההשפעה שלהם על הכדורגל הישראלי שלילית. הבן אדם אוהד מכבי עם אובססיה לכדורגל ישראלי, מה גורם לך לחשוב אחרת? יש מצב טוב שבעתיד השתן יעלה לו לראש אבל אני לא רואה לזה סימנים כרגע, נכון לעכשיו אני פשוט נהנה לשמוע שני אוהדי כדורגל ישראלי שנשמע שהם מבינים עניין מדברים על נושא שאני אוהב. לגבי יואב זיו אני לא זוכר בדיוק מה אמר אז אתה תצטרך להזכיר לי.
  20. אין רכש, אין תקווה - לפחות תקשיבו לשני אנשים שאשכרה אוהבים כדורגל: http://tziun3.co.il/
  21. אני כבר שנה וחצי עם הelephone p6000 http://www.devicespecifications.com/en/model/c77b30f9 בתכלס אני מבסוט כי עלה לי רק 600 שקל. המצלמה לא משהו ובחודש האחרון הסוללה והטאץ׳ התחילו לקרטע אבל חוץ מזה הכל היה סבבה, במיוחד העובדה שבגלל המחיר לא צריך לפחד שיקרה משהו למכשיר. יש למישהו המלצה למכשיר אחר באותו הסגנון לפני שאני פשוט עובר לדגם הבא? עדיף באותם המימדים ושלא יעבור ת900 שקל. תודה.
  22. חברה' אחרי תגובה כמו שלו אני אמור לראות רצף של תגובות שלו מתעצבן על זה שאף אחד לא מגיב לו כשבסוף הוא חוזר לחור שממנו הוא בא, או לחילופין נחסם על ידי המנהלים אם הוא ממשיך להציף תפורום. אני לא ממש מבין למה אתם מתייחסים אליו.
  23. גם אני באותה החבילה של ה8 ג'יגה של 012. 40 ש"ח לשנה, שנה אחרי זה עולה ל50 ושנה שלישית 70. יושבים על הרשת של פרטנר, עד עכשיו מבסוט.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.