Jump to content

אבי בנימין

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

853 profile views
  1. נתקל לאחרונה בהרבה כמוך.. אנסה לעזור לך לחדד את הבנת הכח של הקול שלך, מלמעלה, באופן הכי שטחי שאפשר, כפי שאני עושה. בתקווה שבפעם הבאה תנצל אותו בחכמה. 1. 6.74 מליון יהודים. 6.74 מליון ואחת דעות. זכותך לבחור לקדם כל אידאולוגיה/רעיון/אינטרס/רצון/דודא. 2. עקרונות יסוד בסיסיים בהצבעתך: א. לשקול אך ורק מפלגות שתומכות בציביון היהודי והדמוקרטי. או להצביע למחבלים ואז ההצבעה היא קלה. ב. לכבד את דעת הרוב מתוך הקבוצה שלך מסעיף קודם(א), כלומר לכבד את אחים שלך שחושבים אחרת ממך, את תוצאות הבחירות ואת הכח היחסי שזכית בהם ועם זאת לצפות גם מהצד ה״המנצח״, לשלב אותך בקואליצייה ולהשפיע מבפנים. 3. הבחירות הן בעצם משאל עם על הדרך ומידת ההשפעה של הפלגים השונים במדינת היהודים. אבל המסגרת היא המדינה היהודית והדמוקרטית. תרגול: הצבעת למפלגה יהודית ודמוקרטית עם מצע מסויים-שממליצה על גנץ? אתה כן יכול לצפות מהם לכבד את החלטת רוב האחים שלך וללכת לאחדות תחת ביבי. אתה כן יכול לצפות מהחרדים להצטרף לקואליצייה גם הם ולכבד את אחיהם היהודים. אם יבחרו שלא, זכותם, אבל חבל בשביל הציבור החשוב שלהם. ואתה כן יכול לצפות מהמפלגה שלך להשפיע ככל האפשר על המדיניות ולקבל תיקים חשובים בהתאם לגודלה. הצבעת למפלגה יהודית ודמוקרטית עם מצע מסויים שממליצה על ביבי? אתה כן יכול לדרוש מכח״ל והשאר לכבד את החלטת הרוב ולא להחרים את הקול שלך. ואתה כן צריך לצפות מביבי להעניק לכח״ל את מידת ההשפעה לה היא ראויה בהתאם לגודלה, מבפנים. בחיים. אבל בחיים. אל תסחט/תאיים על אחים שלך עם אויבים. אל תשבור שתיקה. אל תבגוד בשבט. כוחות האופל השואפים לנתק את הזהות היהודית מהמדינה מתרבים והסתננו חזק לתוך הכנסת ושאר גופים דומיננטיים כגון הפרקליטות, המשטרה ובתי המשפט. על הציבור היהודי להתנהג כאגרוף אחד , להתפשר, לזהות את הגורמים הנגועים והסחיטים וליישר קו עם הרוב. שורה תחתונה: מאמין שעד הבחירות הבאות תקום מפלגה שלפחות לפני הבחירות תקלע לדעותיך. כי אין ואקום. אולם אני במקומך לא הייתי לוקח סיכונים עם שחקנים חדשים וחשודים. כרגע נראה שהדרך היחידה שלך להגשים את תפיסת עולמך היא להצביע ליכוד ולהקטין את מידת ההשפעה של הפלגים החרדים. זו דעתך וזו זכותך. כרגע נראה ששאר המפלגות היהודיות שאינן ליכוד, נגועות באינטרסים זרים ולא מכבדות את האצבעות שמכירות בישראל כיהודית ודמורקרטית, אותן אצבעות שברובם הצביעו מחל/ביבי.
  2. לתפוקה הדלה של מיכה העונה כמה סיבות: 1. מחסור חמור בחלוצים של תנועה או סתם שחקנים שמסוגלים לתת גול. לספק כדורים לאלו הקיימים, במשחק צפוף, מאתגר מדי כנראה, אפילו בשביל מיכה. לא כל חלוץ יהפוך למכונת שערים. עדיין לא עוצליגוצלי. 2. את כל העונה הוא מעביר מאחורי השלישייה ההתקפית בניגוד לשנים עברו. רחוק מאוד מהאיזור המסוכן. הבישול היחיד שלו העונה הגיע בדקות הבודדות שהיה חלק מהשלישייה ההתקפית. 3. שנה שעברה שיחק אמנם לא מעט משחקים גם מאחור, אולם היה לו עם מי לעבוד ולהתקדם במיוחד בצד ימין. גראלדש לא מספיק טכני ובעל אוריינטציה התקפית כדי לקבל ממיכה כדורים כמו דסה, כשמיכה מאחור. אל תמהרו לקבור את מיכה כפי שטעיתם עם איתן טיבי, אני לא מזהה נפילה יוצאת דופן ביכולתו כשהוא עם הכדור. לא מצאתי הרבה תנועות של שחקנים שהוא איחר במסירה אליהם. מסירות המפתח שלו לדסה ומשם לעטר/אצילי מאוד חסרות. גם התנועה לעומק של דור פרץ שהיה מקבל ממנו המון כדורים. לא שאני מחזיק מדור פרץ, אבל בכל זאת. משחק ההתקפה מאוד תקוע. רק גולסה שמחפש את הכושר משחק שלו, ומיכה מסוגלים להניע משהו בהתקפה כשיונתן כהן לא במגרש ושניהם לא משחקים בשליש האחרון. עטר שהיה מלך השערים לא ממש בעניינים ואצילי לא שיחק כדורגל כמעט שנה. שכטר/שוינפלד/חוזז/אלמוג/אפואדו/בלקמן. לא שחקנים שמסוגלים להעביר את כובד המשקל לשליש האחרון ולהיות טובים מספיק בשביל לעזור למיכה לעזור להם. לצורך העניין, גם אייל ברקוביץ בשיא כושרו לא היה גורם לשכטר או שוינפלד לסיים את העונה עם דו ספרתי. גם הוא הפסיד אליפויות לדריקס.
  3. לא כל שחקן שאין לו יכולת למסור הוא אגואיסט. פשוט שחקן חד גוני, אדילסון בהייה. רחמים על וידאר. עטר נגיד, אגואיסט.
  4. יש מצב.. אני פשוט מתעב שאננות ויהירות. כרגע יש לנו בעיה מאוד קשה ואני לא רואה את הסגל הזה פייבוריט לניצחון בשום משחק עם התפיסה הנוכחית. וזה מאוד מאוד מטריד. אני בטוח שיחזרו פצועים, ינואר ירענן את האמצע גם אם לא לאליפות, לפחות להישרדות חח. אני גם לוקח בחשבון שאם הכישלונות ימשכו התפיסה תשתנה וכו׳.
  5. לא הבנת. שאני נותן אחת כזו. אני יודע מה אני אומר. אחרת זה היה 134/2345.
  6. אמצע חזק. קבוצה מפחידה להתקפות מעבר מהירות אחרי חילוצי כדור גבוהים לשערים קלים. קלטינס קלאודימיר וזורזיניו. אולי שניים רק לב״ש. האמצע שלנו החלש ביותר בליגה ללא תחרות. ורטה, שפונגין.. אין כזה הבדל כמו קלטינס - שרן לצערי. קליימן? יש לו ימים מביכים. גם לרייקו יש. יש לו ימים מדהימים. לרייקו אין. ורד? ישך שחקן כמו ורד?
  7. מפחד לרשום.. כי אני כבר על איזה 134/134 בתחזיות קודרות פה. מזתומרת זרמת עם התזה? אתה באמת לא מבין למה אני מתכוון?
  8. אבל אתה יודע שזה לא עובד ככה. עם מדים של הפועל חיפה- 4-5. עם מדים של מכבי, חיפה ב״ש- 8-10. הסגל לא מתאים לאופי. כל קבוצה מסיימת במקום המגיע לה? חיפה שנים עם סגל טופ 3 ומגרדת עליון. גם אנחנו היינו ככה. קבוצה שרצה לאליפות ואמורה ליזום, אם לא בנויה נכון מסיימת הרבה אחרי המקום הראוי שלה סגלית. תן את ה11 של חיפה מחר בבוקר לבית״ר (שזו המציאות בערך) והם ראשונים.
  9. זה לא חכמה המשחק הזה. זה כמו לשחק איזה קשר טוב מסושיץ. שמאלי טוב מעמבה. נבחרת טובה מישראל.
  10. פתאום מיכה שחקן הרכב... שאננות לחשוב על מקום לאופטמיות. ההתנגשות בין המנטליות ,רוח המועדון ואופי המשחק המצופה מהקבוצה - לבין הסגל הקיים- הרת אסון. רק במשחק הגנתי/סטנדרטי סגל שכזה לא יורד ליגה. וגם זה יהיה קשה כי ההתקפה שלנו איטית מלהיות קלאסית למתפרצות. למשחק המושל וההתקפי שמצופה ומאפיין את מכבי, הסגל הזה הוא משימה בלתי אפשרית. קישור מרכזי רך מדי בשביל לחץ גבוה/ חילוצי כדור גבוהים/ סיכול מתפרצות בנוסף הגנה שעקב האכילס שלה הוא מהירות. קבוצות עם אמצע והגנה חזקות משל מכבי לא מרשות לעצמם לשחק כך. ההתקפה והקישור לא מספיק יצירתיים/איכותיים וקבוצתיים בקיצוניות בכדי לאזן את החולשה הקיצונית בצד השני של המגרש באופי משחק כזה. בולט על הנייר ובלט מול בית״ר, חיפה, אשקלון, היום וכו׳. יותר קל לכבוש מולנו מאשר לנו. בכל משחק. אם מכבי לא תתאים את שיטת המשחק לסגל שלה.. מוקדם מדי לסכם את העונה, וזה לא לטובה.
  11. אם כבר אני חושב שהדיבור שלך שניות לפני הפציעה גמרה אותו. אבל תכלס הוא לא גמור בכלל.. מאז ומתמיד היה טועה פעמיים במשחק. פשוט היום לא מנצחים. עדיין מחזיק ממנו מאוד. נדיר שגוברים עליו במאבק כלשהו.
  12. אין גם שום שוער בליגה ששווה מיליארד 400 אלף. ואני חולק עליך, יש כמה שמסוגלים להוציא אחד מהכדורים האלה..
  13. יכול היה להתעלות ולנפק הדיפה של 3 מליון לפחות באחת מהבעיטות. השופט? נמאס ששוערים גונבים מטר וחצי, לא מסוגלים לאכוף את החוק הכי חשוב בפנדלים. משנה הכל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.