Jump to content

עמית ר

משתמשים רשומים
    2,973
  • Last visited

Everything posted by עמית ר

1. נושא מאוד מעניין.. אפשר לדעת למה הוא עדיין קיים?
  2. הקטע של ההעברה לר"ג היה גם בשיא המחאה.. לקראתנו? ממש לא... לקראת הכיס שלו? בהחלט! אני לא הרגשתי שום שיפור.. גם בטוטו המחירים היו בשמיים..
  3. "רק תזכור, שנת פיוס" זה נאמר יותר מידי לאוהדים.. כדאי שההנהלה גם תפנים את זה כי טאכלס חוץ מלהגיד "אני לא רוצה לריב עם האוהדים", לוני לא ממש הולך לקראתנו
  4. מכל המכות שהיו בבלומפילד, שום מקרה לא מתקרב למקרה אחד שלאוהד מכל צד קרה משהו ממש רציני.. חוץ מזה שכמו שאמרתי, בבלומפילד רק מי שמחפש את זה יריב.. ברמת גן זה פשוט ידרוש את זה
  5. כי בלומפילד זה הבית שלנו כי קניתי מנוי לבלומפילד כי האווירה שם יותר מחשמלת כי התפאורה מותאמת לשם כי אם אתה צריך את רמת גן בשביל לנצח, אז מה בעצם אתה שווה? כי רמת גן הוא כבר מזמן לא האיצטדיון הביתי שלנו כי רמת גן איצטדיון מגעיל כי ברמת גן כנראה יהיה ההרוג הראשון(בבלומפילד תמיד שער 5 של הפועל ו11 של מכבי, ורק מי שממש מחפש מכות הולך לשטח היריב, ולאחרונה גם זה כבר לא קורה.. ברמת גן נראה מישהו שימנע דקירה כששער 11 של מכבי הוא במרחק נגיעה משער 13-16 שיהיה של הפועל מספיק לך?
  6. כן אה?! כמה טוב שיש אותנו.. ההנהלה תדפוק אותנו אוהדים יתרמו פרוטות אבל תמיד יש אותנו שכמו זונות נתכנן תפאורה מחדש, נשים הרבה כסף משלנו ונעבוד כמו חמורים
  7. חיים טובים יש לך אלדד תגיד רגע.. אם הייתי אצל קפס"ית(קב"ן בשבילכם) היא הפנתה אותי לפסיכולוג בבסיס(האמת שעד אמצע הפגישה השנייה שלנו, שהייתה עם אמא שלי, הייתי בטוח שהוא פסיכיאטר) הפסיכולוג נתן לי את האפשרויות הבאות: לבקש לצאת מהצבא(לא רוצה בכלל, ובכל מקרה הוא אמר שלא בטוח שיאשרו) לנסות לעבור לתפקיד אחר בבסיס לנסות להגיש 55 כי הוא לא יכול להעביר בסיס או ללכת לפסיכיאטר.. מה עדיף?
  8. הכאב הוא זמני, הגאווה היא לנצח ארז
  9. להחשיך את הפורוםםםםםםםםםםםם
  10. לא מסתכלים עם המשחקונים הפנימיים.. אלא על הטבלה הפנימית, כלומר יחס השערים הכללי.. והמצב שלנו פה לא רע בכלל, מהסיבה שיש לנו די הרבה שערים(כמובן שלכולם היחס הוא - 0 ) לא זוכר בדיוק את המספרים אבל לדוגמא לנו יש 10-10 ולצרפת יש 8-8 ופה אנחנו לוקחים כי יש לנו יותר שערי זכות
  11. יום אחד היא תגיע? בשביל אלדד היא הגיעה כבר לפני איזה שנתיים וחצי
  12. תיהיה ערום כמה שאתה יכול וכמו שאמרו.. טלק עד שיביאו לך משחה
  13. הצלחת אבל להיכנס להגדרות ולראות את המסך שהפנו אותך אליו בקישור שהבאת?
  14. לכל ראוטר יש שם וסיסמא משלו שאמורים להיות בספר הדרכה שקיבלת יחד עם המכשיר.. אם לא שינית.. תחפש בספר את השם והסיסמא.. אם שינית ואתה לא זוכר.. מאחורה אמור להיות כפתור קטן כזה של איפוס.. תלחץ עליו ואז תעשה את השם והסיסמא שיש בספר
  15. אין לי בעיה להשיג גימלים.. חוצה מזה שמחר יש תור לקפ"סית.. יותר חשוב =)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.