Jump to content

ROBBEN

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by ROBBEN

1. נו מההההה בסוףף? ראשוןן כן? אם לא אני הולך לערוץ 10 ושורף אותם
  2. אגב שאול התותח איפה הוא?!?!?!! הרבה זמן לא שמענו
  3. מנסה לתפוס ת'רגע שבו הכל יכול לקרות מנסה למצוא מקום ש... אוכל ממנו לשנות אני יודע שהדרך רצופה במכשולים אבל למרות הכל בועט ו... לא מפחד מהחיים אמת אחת יש היא מובילה את כולם אור חזק מקיף ש... עוטף את כל העולם ותמיד יעטוף אור אינסוף יש דברים שאנ'לא יכול לחשוף יש דברים שאולי מעולם לא הבנתי נפתחים בפניי מתעצמים אכול סרטים מוזרים אותך למטה מושכים אתה לא מוצא את הדרך לאן הכל נראה כאן שחור אבל צריך רק לזכור שרק גפרור אחד מדליק את האור אתה מתנהג כמו תינוק חושב לחיות פה זה צחוק אתה לא חושב על כלום מלבד עצמך תרים ת'ראש , תסתכל תפסיק לחיות כמו נוכל תבין שיש עוד סיכוי גם לך להיות בנאדם אחד מכולם ותמיד יעטוף אור אינסוף ...
  4. מה נפלתם עליו כולה רצה להראות לכם בוז'אן קטן
  5. ROBBEN

ה-משפט

"לא צועקים יש! לפני"
  6. בקיצור בקיצורר מתי שידעו בטוח איזהה יום זה תודיעו הא.? יופי. ושוב כמה שיותר מוקדם יותר טוב
  7. כמה מזל יש לארסנל סעמקק
  8. חייב גביע השנה חיייב!! אסור שיפרוש בלי תואר.
  9. חחח הכי מצחיק שכל פעם שיעלה שמו של עומר פרץ ישר ישימו תתמונה ההיא
  10. האם אפשר לדעת כבר מעכשיו האם המשחק יהיה בראשון או שבת?.{ביתר סכנין באותו שבוע} ואם לא אז מתי הכי מוקדם יהיה אפשר לדעת ? תודה וזהה
  11. Beni beni binti kikeni naji naji debenin jaji aki enti dale jami kede naje natche pali מה אה אה תיתן לי אם אלך איתך מילה מילה מילה מילה של גבר לא שווה מה אה אה אשא אותך בשתי ידי כל מה שתבקשי תמימה שלי נסיכתי מה שווה כזאת אהבה? את בליבי בוערת מה שווה כזאת אהבה? אותך האל ברא לי מה שווה כזאת אהבה? זה לא מציאותי לי מה שווה כזאת אהבה? חיים בסרט הודי מה אה אה אשא אותך בשתי ידי כל מה שתבקשי תמימה שלי נסיכתי מה אה אה תיתן לי אם אלך איתך מילה מילה מילה מילה של גבר לא שווה מה שווה כזאת אהבה? מוטב תגידו לי מה שווה כזאת אהבה? הוא בטח לא נורמאלי מה שווה כזאת אהבה? כולם יגידו לי מה שווה כזאת אהבה? חיים בסרט הודי Beni beni binti kikeni מה שווה כזאת אהבה? כולם יגידו לי מה שווה כזאת אהבה? הוא בטח לא נורמאלי מה שווה כזאת אהבה? בלבי בוערת מה שווה כזאת אהבה? הוא בטח לא נורמאלי מה שווה כזאת אהבה? זה לא מציאותי לי מה שווה כזאת אהבה? חיים בסרט הודי מה שווה כזאת אהבה? ובלבי בוערת מה שווה כזאת אהבה? היא בטח לא נורמאלית מה שווה כזאת אהבה? לא מציאותי לי מה שווה כזאת אהבה? חיים בסרט הודי קיבינימט אני לא מאמיןןןןןןןןןן
  12. אני בטוח שאדון לקטר למשל הצביע פעממים כי אחרת אי אפשר להסביר את התוצאה של הסקר עד עכשיו
  13. הפרוסמת של בנק יהב יותר מציקה לי
  14. הפועל מתפוצצים עליהם היום מביסים אותם בטדי 5-0 שלושער של עובד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.