Jump to content

ROBBEN

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by ROBBEN

1. יהיה משחק אחד שלהם שלא ייגמר לפני דקה 20?
  2. צודק בכל מילה. עד היום אהבתי את יונתן (זוכר לו לטובה את ה6-2 שראיתי עשרות פעמים) אבל אתמול זה היה בזיון של שידור. מרגיש שמתחיל ממש אנטי גדול נגדנו של כולם (שדרנים, שופטים ותקשורת בכללי) מקווה מאוד שזה היה משחק אחרון שלי העונה שאני לא באצטדיון כי אי אפשר לשמוע את השידורים האלה.
  3. ואו בן שמעון חייב למות ממשיך את הקמפיין נגדנו אנחנו עוד נפסיד הכול בגלל הקמפיין הזה שרץ עלינו
  4. שהאצטדיון הקבוצה והבעלים ייכחדו כבר האצטדיון הכי מסריח בעולם ותמיד אותו סיפור
  5. אם חבר מגיע עם כרטיס של מישהו אחר זה אפשרי בכלל?
  6. וואלה לא אוהב את זה אני עם 65 נקודות אמנם אני לא מה-1500 שהכי מגיע להם כמו שהייתי עד לפני שנתיים אבל בהחלט חושב שמגיע לי לפני מישהו שרק עשה מנוי לבלומפילד המחודש.
  7. לא תקין בכללללללל מה ששכטר עשה פה כמעט עלה לנו בהעפלה
  8. https://www.1075.fm/העונה-החדשה-של-פספוסים/?fbclid=IwAR0iuCfAUZvoaPGdbEIZwE3Rnilya0vVLuwHKWQvZDYkN7enVgm8gQ6ZD3U יש להם גם טורים וכתבות ניסן קניאס האגדי
  9. מכבי חייבים לבקש ששכנר לא ישדר אותנו יותר זה לא הגינוי שאוהד חיפה משדר אותנו!
  10. אם ערן חותם הקיץ כל אוהד מכבי צריך לעשות קעקוע שלו
  11. בושה וחרפה מה שהולך בפייסבוק אנשים אפסים שבוכים על 500 שקל ומדברים על גולדהאר כאילו הוא חייב להם משהו. העיקר בתמונת קאבר הם שמים לי תפאורות של קהל כאילו הם אוהדים.
  12. תקשיב אני לא מגיב פה הרבה אבל כל פעם שאני רואה הודעה שלך אני אומר לעצמי אם הוא אוהד מכבי אני עושה מנוי לצפוני בסמי עופר
  13. אדיוט מי שצילם והעלה את זה התקשרות לא אשמה פה, ברור שהם יעלו דבר כזה לעומת זאת לא ברור למה אוהד מכבי (כנראה אוהד אמיתי אם הגיע לאימון) מעלה דבר כזה שיכול לזיין את השחקנים שלנו לרשת
  14. רק לי מפריע שכבר משחק 3 רצוף שתוקפים מחצית ראשונה לשער 11 ולא מחצית שנייה?
  15. שערוריייההההההה לא מאמין שאנחנו שותקים ולא עושים פה רעש ברמה של לעצור משחק
  16. יאללהההההה כבררררררר
  17. אני אומר מה שראיתי וראיתי הרבה אנשים מהארגון שנכנסו ליציע ואמרו לכולם לצאת החוצה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.