Jump to content

ROBBEN

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by ROBBEN

1. הכי גרוע לדעתי זה שכנראה לחיפה יש הרבה יותר אוהדים מלקבוצה הכי גדולה במדינה עם הכי הרבה תארים ושיאים. רואה בזה מחדל של מכבי שלא עשו מספיק כנראה בשביל להגדיל את כמות האוהדים יחד עם ההישגים שהיו בשנים האחרונות.
  2. נעבור את ניס ויהיה גם 12
  3. חיפשתי באתרים ולא מצאתי מה ההרכב המשוער של ריינה?? מה יש להם שם בסגל
  4. המבטים של איביץ זה משהו מטורף
  5. לא יאומן דוחים להם את המשחק איזה ביזיון
  6. אתם מוכנים לקמפיין התדחו לחיפה את המשחק בשבת?
  7. לא יאומן השידור שרון פרי מלקקת לקהל כל 10 שניות בערך. וכן אני יודע שאני אדיוט שאני צופה בזה אבל אני עדיין לא מאמין כמה ערוץ הספורט נהיה ערוץ ירוק
  8. זה הזמן להחזיר לזונות האלה בטוויטר שידעו לפתוח את הפה על איך המשחק שלהם שבוע לפני סולד אאוט ואנחנו לא נמלא בחיים כאילו אין הבדל בין קונפרנס לצמפיונס
  9. בבקשה שמישהו יגיד לי שהפאנטקיס מכניסים את השיר החדש שרץ על אצילי וחיפה ברשתות
  10. זה נכון שמשנה הבאה מסלול הלא אלופות מתבטל? ואז האלופה הישראלית תוכל לקבל את כל הקבוצות בלי יוצא מן הכלל במוקדמות
  11. צמצום רע מאוד רק לא ניס והטורקים
  12. יענקלה כאחרון האוהדים הטיפשים שלהם לא יאומן הוא בעצם אומר הוא סרח במכבי תל אביב זה לא קשור אלינו ולא מעניין אותנו אם כבר אני זה שמשקם אותו. אחח תודה לאל שמיץ הוא שלנו
  13. חרא עלינו מה האופציות שלהם בפלייאוף
  14. מדובר בדולב נישליס הבעלים של רדיו חיפה וגם על הדרך משדר את שירים ושערים עם ברקו. כן, זה מה שיש היום בתקשורת ובגלל זה לא יקרה כלום וישתיקו את זה יפה מאוד בטענה שבאו לפגוע בהם הגרמנים שנמאס להם להיות סגנים. ככה הם חולי נפש אוהדי חיפה.
  15. למי שיש טוויטר שיגיד לטמבל הזה שמי שמפעיל את העמוד של המנהלת הוא בכלל אוהד הפועל פת (חבר טוב) ורחוק מאוד מלהיות אוהד מכבי מעבר לזה שחזרו לפה שני אנשים ששברו המון שיאים בכדורגל הישראלי ולא זוכר עוד החתמה כזו בליגה השנה. הסרטון של חמד יעלה עוד היום הוא יכול להרגע הרן בוקר הזה, המנהלת הופתעה כמו כולם שהוא חתם. אגב גם סרטון לניר ביטון כבר היה מוכן אבל לא עלה כי פחדו מבכי ונהי של טיפשים כמוהו. מאוד עצוב שטמבלים כמוהו מייצרים פה נרטיב. בבקשה תגיבו לו
  16. https://fb.watch/dWpZyKO1sn/?fs=e&s=cl ביינתים במועדונים בחיפה…
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.