Jump to content

ROBBEN

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by ROBBEN

1. לא יכול להגיע לצערי למכירה ל11 50 שח
  2. אביעד שילוח עכשיו לא שרק לפנדל ברור חנוף הגליל אהיעד שילוח אוהד חיפה את זה כולם יודעים אז למה הוא עדיין שופט אותם?
  3. רגע מה על סיכום ניקוד על העונה ובכלל?
  4. מעניין אם בן זקן היה שחקן מקצוען בכלל אם לא אבא
  5. אנחנו מתפוצצים תמיד על ערוץ הספורט שנהפך להיות ירוק אבל בצרלטון מי שממשדר תמיד את חיפה אלה ויץ ושכנר שניים שלא מסתירים את אהדתם
  6. איך לא ניסית לתקוף את ההגנה הזאת בכלל איך ולאדן איך???
  7. אתמול פשכצקי היה ממש מתחתינו וקיללתי אותו לבד
  8. הגיע הזמן אומרת אמי הכול כבר מוכן לזיין את הטיפשים כולם חסרי אונה כולם שם מפגרים
  9. ברור שזיו אדלר יקרא לואר על משהו שהוא אפילו לא גבולי
  10. כאילו היו חסרות לי סיבות לשנוא את גד עמוס הבן אלף הזה
  11. סכנין יגנבו אחד ואז בכר יעשה חילוף מרובע ויכניס את כל ההתקפה וייצא גאון
  12. נערך אוקיי זה לא הוא זה רק אדלר בואר
  13. היה היום כיף בדיוק כמו שרציתי רק דבר אחד מציק לי בערב הנהדר הזה וזה הבוז לחוזז.
  14. נפתחו עוד קצת למזרחי עליון
  15. לא יודע מה אתכם אני כבר הרבה זמן לא הייתי רעב ככה למשחקים של מכבי ממש מחכה למשחק מחר ואחרי זה למשחק מול קש כמו שחיכיתי למשחקים לפני באירופה וזה משהו שבשנתיים האחרונות קצת פחות היה לי הרעב הגדול הזה לבוא לאצטדיון
  16. אני לא הולך לעשות את זה לעצמי ולראות אותם כבר ממחזור 2
  17. יש פה יצורים שרמוטות אוהדים של קבוצות אחרות שמגיבים אז שתדעו יא בני זונות שאנחנו באים לזיין אתכם חזק חזק אחרי היום
  18. עזוב מנויים וכרטיסים שגם שם מקווה שהשנה תהיה מוצלחת ונמשיך עד סוף העונה במספרים האלה שהם כבר 3 שנים שם. סמי עופר עשה משהו למועדון הזה והגדיל משמעותית את כמות האוהדים שמגיעים למשחקים וגם של טרמפיסטים אוהדי הצלחות שמגיעים פעם ב או סתם אומרים שהם אוהדי חיפה. קשה שלא לראות את זה, בכל מקום שאני הולך (עזוב בצפון שברור שמעל 90% אוהדי חיפה) יש הרגשה שיש להם רוב. מעבר לזה כל סקר שנעשה בשנתיים האחרונות קבע שיש להם יותר אוהדים (לא יודע עד כמה הסקרים האלה אמינים אבל עדיין). בנוסף, כן, אי אפשר להתעלם ממה שקורה ברשתות החברתיות. לא יודע מה אפשר לעשות אבל מקווה שמכבי ומיץ מבינים את זה וינסו לעשות כמה דברים כדי לשנות את זה ביחד עם ההצלחות שיבואו כבר השנה נקווה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.