Jump to content

amit levi

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by amit levi

1. איך סטרול מתחרע קופץ רץ נכנס על תקן עציץ לשלוש דקות שיקווה שיגע בכדור בכלל
  2. "כהן מכביסט, הוא לא יכול להמשיך לשחק אצלנו" http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4328065,00.html מכביסט חחחחחחחח
  3. יום שבת: 17:30, בני יהודה - הפועל תל אביב x 18:00, מכבי נתניה - עירוני קריית שמונה 2 18:00, בני סכנין - הפועל עכו 1 18:00, הפועל ניר רמת השרון - הפועל רמת גן 2 20:00, מכבי חיפה - הפועל באר שבע 1 יום שני: 20:50, בית"ר ירושלים - מ.ס. אשדוד 2
  4. יום שבת: 17:00, הפועל חיפה - הפועל תל אביב 2 18:00, הפועל רמת גן - בני יהודה 2 18:00, הפועל עכו - הפועל רמת השרון 1 18:00, מ.ס. אשדוד - בני סכנין x יום ראשון: 20:15, הפועל באר שבע - בית"ר ירושלים x יום שני: 20:50, עירוני קריית שמונה - מכבי חיפה 1
  5. לפי דעתי הוא מספק את הסחורה יפה מאוד ותמיד אמרתי שלא היה חלוץ שנתן מספרים כאלה כבר שנים במכבי , אבל יש תחושה שמה שהוא נותן זה לא 50 אחוז ממה שהוא יכול לתת . לדעתי הבעיה היחידה שלו זה ההעדפה להלהיב את הקהל ולא לכבוש בפשטות ולצאת ענק ... לסיכום : עטר
  6. עצם זה שעד לפני כמה שנים שהייתם משחקים בשכונה כדורגל עם חברים שלכם ושמישהו היה מנסה לעשות משהו והייתם אומרים " חושב הוא רונאלדיניו" זה אומר הכל .
  7. אם הוא ועטר בחוד ושניהם שמים את האגו בצד (וזה לא יקרה) אז זה החוד הכי מפחיד שיש לדעתי...
  8. כשמדובר בכמות כזאת אחי אתה לא יכול להגיד האוהדים של מכבי מזוהים עם X ובאמת כולם יהיו מזוהים עם זה ... אבל רוב האוהדים הם כן ככה כמו שידוע שרוב השמאלנים מזוהים עם הפועל והימין עם בית"ר . כמו שהאוהדים של הפועל " לא מייצגים את ישראל " ומכבי כשקרה את המקרה הזה בישיבה משהו כזה לא זוכר הרימו דגל ישראל ושלט ציוני אמיתי זה הבדל של שמיים וארץ
  9. תפסיקו כבר עם המכביסט הזה ... , רק כסף מעניין אותם . ואני לא מצפה עכשיו שטל בן חיים יבוא ויחיה את המכביסטיות שאבדה לנו ויזיע דם על המגרש ... הוא בא לשמור על העו"ש בבנק .
  10. אני ממש לא חושב שיש קשר לפורומים , לפי דעתי פשוט מכבי התאימה לי כמו כפפה ליד ... שרק התחלתי להגיע למשחקים בתור ילד אני זוכר שוואלה באמת נהנתי בשער 11 , סוג האנשים האווירה לא יודע משהו מתחבר שם... ורוב אוהדי הפועל שאני מכיר הם בערך אותו הדבר באמת . תמיד בבית ספר אוהדי הפועל שהיו איתי בכיתה היו אומרים לי " ברור שאתם נותנים לנו בראש " , " 4-0 היום לכם " וכל מיני ואני הייתי בבא בביטחון ברור שאתם אוכלים היום בראש והופ יום אחרי הדרבי הם באים עם חיוך ואני מתבייש אבל הם עדין יודעים שזה עניין של זמן ... לא יודע אולי באמת יש שם משהו בDNA
  11. אחת הקבוצות החזקות של בית"ר בשנים האחרונות ... ז'רום לרואה היה אחד הזרים הגדולים שנחתו בארץ.
  12. דיי כבר ! מה ראית אותו משחק 3 דקות בבוגרים ? כבר בנית לו את תחילת הקריירה אה ? גם על כחלון , ראובן עובד , ציון צמח והשאר גמרו שהיו בנוער ... עד שהוא לא יהפוך לשחקן הרכב אין מה לדבר עליו בכלל ...
  13. יש לך תקציב שעל פיו אתה מתנהל ומציב מטרות אתה חייב להבין את זה , מסכים שזה סכום זעיר אבל כנראה שבעל הבית אמר השחקן הזה יגיע בX כסף לא פחות ולא יותר ...
  14. אני אמרתי שהוא הטוב בארץ ? אמרתי שהוא אחלה שחקן בסך הכל , התכוונתי לזה שאני מעדיף אותו על פני רוב הקשרים בארץ בעמדה הזאת ולפי דעתי באמת שהוא מתאים למכבי ...
  15. אחלה שחקן אלברמן ... אם הוא לא היה ממשיך היה מגיע איזה קובי דג'אני שהיה עושה טובה שהוא רץ בכלל גוזר קופון והולך הביתה ואז מה הייתם אומרים ? ...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.