Jump to content

amit levi

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by amit levi

1. אתם פשוט מדברים פה שטויות. אני רוצה שמישהו יתן פה חמישה מגינים ישראלים בליגה שלנו שיותר טובים משרן.
  2. אני חושב שב5 שנים האחרונות לא שלחתי שום שחקן הביתה, הייתי סבלני לכל שחקן ואופטימי מאוד אבל באמת שהוא חייב לעוף מפה כמה שיותר מהר. אחד הפלופים הכי גדולים שראיתי.
  3. ביזיון שהוא עדין מפרשן אותנו הזין הזה, בגללו רואה על מיוט. משחק הבא שליימה בוא תנגב לי את התחת.
  4. לדעתי אנשים לא מבינים ששחקנים צעירים רוצים דקות משחק, כדי להתקדם כלכלית, ולא לבזבז עוד עונה בחוזה מינמלי ללא חשיפה ודקות. מעדיפים לא להקלע לסיטואציה של מאמן זר, קהל, ובכלל לחץ של מועדון גדול בתחילת הקריירה.
  5. מעונין להחליף 2 כרטיסים למזרחי על 2 לצפוני
  6. הכישרון הישראלי הכי גדול שהיה. חבל שלא ניצל עשירית ממנו...
  7. אם היתה לו בעיטה לא היה משחק פה מעדיף אותו על הרבה שחקני כנף ישראלים.
  8. אם היה חכם והיה לוקח את הקריירה שלו ברצינות אין לי ספק שהיה מגיע לטופ של אירופה. טאץ' של אומן וווירטואוז ברמה גבוהה . אוהב אותו למרות הכל שיהיה בהצלחה .
  9. סך הכל שחקן ענק שגם בגיל 36 טופ 10 בליגה פח אשפה הזאת. רוצה לסיים קריירה מפוארת בכבוד, מגיע אל המועדון הכי גדול במדינה במעבר ישיר מהיריבה הכי גדולה שלו בשנים האחרונות , נותן את התחת , מוותר על סרט הקפטן כי מבין את הסיטואציה וקומץ לה פמיליה שלנו שורק לו בוז . בושה וחרפה , מכבי כמועדון עושה הכל להשתפר ולהנחיל סטנדרט אירופאי לגיטימי ואנחנו כקהל עושים הכל כדי לחזור אחורה לימי לוני והמחנות.
  10. כישרון גדול. בעיות אופי? לא יודע כמה זה אמין מעבר לשטויות שאנשים רושמים פה. אולי לא החיזוק שציפינו לו אבל אין ספק שהחתמה חכמה.
  11. ועונה הבאה הוא בהפועל/ב"ש/חיפה שם נגדנו צמד..
  12. מעוניין להחליף 2 מנויים מהדרומי תחתון לצפוני , לפנות בפרטי.
  13. שחטאר - יונייטד 2 פ.ס.ז' - בנפיקה (1+) 1 טרבונזספור - לאציו (1+) 2 יובה - גלאטסאריי 1 צסקא מוסקבה - פלזן 1 סכום הימור 30 סכום זכייה 1050
  14. אני לא אומר שיצחקי היה ילד טוב וסתם התקשורת המציאה את הכל מאפס , אני פשוט אומר שאנשים בפורום עשו אותו "הילד החרא" שיגיע ויהרוס לנו את החדר הלבשה . יכול להיות שבאותה עונה הוא לא השתלב מבחינה חברתית עם שחקנים בקבוצה ובגלל שהוא ועטר חברים טובים התקשורת הפכה את זה לשתי מחנות (זאת דעתי) אבל להגיד שיצחקי יבוא ויהרוס שוב את החדר הלבשה (וזה מה שרץ פחות או יותר בפורום מאז הדיבורים על החזרה שלו) זה לפי דעתי שטויות . אני תמיד חיבבתי אותו והערכתי אותו מבחינה מקצועית . תוציאו לכם את הדברים האלה מהראש כי הגישה שלכם כבר לא טובה ...
  15. אהה אתה מכיר אותו נכון ?! אתה היית בחדר הלבשה שהכל קרה ! דפקת אורגיות פשוט עם אלירן וברק אתם אחים יקרים ... יא מסכן אתה אוכל את החרטות של התקשורת המסריחה הזאת ...
  16. כולם פה מבלבלים את השכל על יצחקי ומדברים כאילו הם היו בתוך החדר הלבשה ... אתם מבססים את ההשטויות האלה על פרסומים מONE שאתם בעצמכם אומרים לא להאמין לאתר הזה ... לפי דעתי הפכו את העניין הזה ליותר גדול ממה שהוא בסך הכל ברק בחור נחמד וחברותי ואני לא מאמין שיצר מחנות בחדר הלבשה וכל החיים בסרט "סומך על ג'ורדי " מה הוא נראה לכם קוסם ?! איווניר פשוט ילדה קטנה עם קוקיות שקיבל זין מהשחקנים שלו ולא הצליח להשתלט על החדר הלבשה כל מאמן אחר היה שם לזה סוף ...
  17. גברים אחד אחד ! נתנו הכל היום באמת שיש הרגשה בעונה הזאת אחרי הרבה זמן שבאמת אכפת לשחקנים ... הרגשה מטורפת .
  18. איך אנשים פה הפכו את יצחקי לשטן בהתגלמותו ... אף אחד מכם לא נמצא בחדר הלבשה של מכבי ואף אחד לא יודע אם יצחקי הרעיל או לא הרעיל או שהפילו הכל עליו כישלון של עונה בגלל ריב קטן עם קאנוטה בזמנו . אני לא יפנה אצבע מאשימה לאף אחד אם אני לא יודע בוודאות ובטח שלא משמועות בתקשורת שבדרך כלל לא מתאים לכם להאמין לתקשורת אבל זה נוח להאמין שיצחקי ה"בליין" גרם לריבים בחדר הלבשה ... ברור שלכל שמועה יש בסיס אבל אנשים מחזיקים מהבן אדם כאילו אלי טביב שלח אותו לעשות ריבים ומחנות בחדר הלבשה של מכבי ולהרוס לנו את הקבוצה. אני בעד שיחזור עונה הבאה בכושר טוב ומראה יכולת טובה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.