Jump to content

amit levi

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by amit levi

1. זה לא משהו רע לאו דווקא, יונתן כהן צובר ניסיון, אומנם בסיטואציה יותר נוחה משחקן שהגיע מליגה א אבל עדין אלו דקות משחק קריטיות להתפתחות של השחקן.אולי הייתי קצת לא מובן אז אני יבהיר משהו , מחזיק מחוזז וכהן לא פחות מבוזגלו, אבל , לאורך השנים למדנו לא פעם ולא פעמיים שלא כל כוכב ליגת הנוער מתאים לרמה של מכבי . כהן וחוזז בני 22(?), בהתחשב במסלול שעברו ובנקודה בה הם נמצאים אני לא רואה אותם מבצעים את העליית מדרגה שמצופה מהם לא בעונה הקרובה ולא אחריה ולכן אני חושב שלא יבואו לשבת בספסל.
  2. ציפיתי מיונתן להשאר העונה.גורדי אמר לו שלא יקבל דקות , אצל אבוקסיס הוא באנקר. דור מיכה ודור פרץ. דוגמא ל2 שנלחמו על מקום והשיגו אותו.
  3. כמה שחקנים ברמת הסגל של מכבי יצאו מהמחלקת נוער שלנו בעשר שנים האחרונות ?
  4. מי שרוצה הרכב במכבי צריך להלחם.צר לי לבשר לך שהם לא יבואו לשבת על הספסל בחוזה מינמלי(מחזיק מהם אגב כפוטנציאל ענק) . בוזגלו הגיע מליגה א', הוא מרוויח שקלים ויגיע על תקן שחקן רוטציה. חייב לציין שזאת דעתי האישית . ולמי שאמר קנדיל ובוזגלו לא לרמה של מכבי, הבעיה שגם רפאלוב ואלמוג כהן לא שחקנים מבחינתכם.
  5. עזוב המנהלת, משרד הספורט צריך להכנס בהם בכל כוח. הם עושים מה שהם רוצים , באמת שמתעסקים שם בהכל חוץ מספורט זה מדהים. אתמול ראיתי מגרש פתוח , כל אחד שם חרטטן בצבע. פשכצקי וזהבי הזוים עד לא שפוים , מאמינים לעצמם כבר.
  6. באמת שאני לא מצליח להבין את זה.למה אין לנו פאקינג ערוץ ספורט נורמלי ? זה ערוץ רכילות ולא יותר מזה. הגרלת הגביע היתה השידור הכי ביזיוני שראיתי אי פעם בטלווזיה, מישהו חייב לשים לזה סוף. רפובליקת בננות.
  7. להיות שחקן סגל לגיטימי שמספק מספרים בקבוצה גדולה.
  8. אני דווקא חושב שהוא לפני השיא.ובקשר למושאלים לא יודע עד כמה אתה צודק,הרבה שחקני נוער שלך מחפשים את החוזה השמן והמקום המובטח בהרכב.
  9. חחחחחחחח איזה שכונה יעקב בוזגלו בפינה של המסך.
  10. מועדון הזוי , לדעתי מראים להם את הדרך החוצה.
  11. אלמוג בוזגלו שחקן טוב , הייתי רוצה לראות אותו כשחקן משלים שנלחם על מקומו בסגל. באמת שלא אכפת לי מאבא שלו , במכבי יש סטנדרט מסוים ויעקב יודע את זה.
  12. מסכים איתך, מכבי נתנה לו קרדיט לאורך השנים והוא היה בזמן הנכון ובמקום הנכון. הוא שילם במזומן איך שלא יהפכו את זה, מאמין שישתלב בקבוצת אמצע טבלה בליגה טובה.
  13. אבל למה ללכלך סתם למה?ממעקב אחרי מיכה באינסטגרם לא ידע ולא דוד דתי, הבן אדם קרע תתחת בפגרה עם מאמן אישי ואימוני כוח מעבר למסגרת הקבוצה, מקצוען אמיתי .
  14. חחחן שכטר בן זונה גדול. שחקן ענק יכל לשדרג אותנו ואת עצמו .
  15. לא מאמין שהוא יתבזה. אל תשכח שנגד מכבי קבוצות לא משחקות כדורגל. בליגה טובה יותר מאמין שנראה ממנו מספרים טובים יותר.
  16. גאון כדורגל . עם סיומת של זהבי היה מגיע הכי רחוק שיש.
  17. כל משחק יש לו 2-3 החמצות קריטיות. מעבר לזה , נראה מחויב ומחובר אך עם זאת חסר ביטחון במגרש. עדין מחזיק ממנו , נקווה שיתפוצץ בהמשך.
  18. אוי איזה לאטחים אתם. הייתי פה לפני ארגון כזה או אחר וזה ממש לא מעניין. תנו תגרון תקנו כרטיסים תשאירו פוליטיקות אולטראס לילדונים האלה של הארגונים את מי זה מעניין נו באמת.
  19. שחקן קלאץ קלאסי עם אוריינטציה התקפית מגוונת. מאז עזיבת זהבי נוצר וואקום מסוים ובאמת שאני מאמין בו שייצר את הרעב אחרי השנים בבלגיה. בעיני הוא כוכב כדורגל ו-ווינר מוכח.
  20. חחח אנשים הזיה פה. רפאלוב מעל הליגה הזאת בלי רגל.
  21. הבהרת את הנקודה בצורה הכי ברורה.
  22. מסכים איתך.לא רואה מגן ימני אטרקטיבי על המדף. נותן ליובל תקרדיט בזמן שגולדברג משתפשף.
  23. שפונגין שחקן ספסל לגיטימי,שחקן בית, נלחם. לא מזלזל בקנדיל אבל כבר ראינו שחקנים שכיכבו בקטנות והגיעו למכבי ונראו לא קשורים לענף. הצד המנטלי לא פחות חשוב , תפסיקו לחשוב שכדורגל זה פוטבול מנגר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.