Jump to content

amit levi

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by amit levi

1. הווינר הכי גדול של הספורט הישראלי, מקווה שנראה אותו שוב בצהוב.
  2. שאלה לא רלוונטית , הכל תלוי בן אדם. טיילתי ארבעה חודשים בעלות של 80 אלף מקצה לקצה . מכיר אנשים שלא בזבזו את זה בשנה. ואין פה עניין של מי נהנה יותר או ערסים לא ערסים. כל אחד והטיול שלו.
  3. אך ורק הפודיום. שאר הצהובונים לא רלוונטים.
  4. מה הסיכוי להשיג כרטיס לאייאקס-פסו בפחות מ200 יורו?
  5. מסכים עם מה שאתה אומר ואני עקבתי אחרי ההתפתחויות בזמנו בתקווה שיגיע לקבוצה דרג ב באירופה. עדין יכול להבין את הבחירה שלו . גם אם היה מגיע לקבוצה כזו, לא היה מובטח לו אופק כלכלי כזה. וגם אם יזכרו אותו כרודף בצע, לא כזה נורא .
  6. חחחחחחחחחחקל חוזה מפלצתי בסין. קריירת כדורגל מסתיימת בשלב כלשהו בחיים אתה מודע לזה כן? ושלא תבין לא נכון, ברור שהייתי מעריך שחקן שיעשה בחירה מקצועית נטו ולא כלכלית. אבל גם דאבור יכול לתת עונה אחת לא טובה והוא חוזר לליגת ה"על" שלנו. קצת פרופורציות גבר.
  7. מתכנן לטוס סביבות אפריל , רוצה לתפוס אייקס-פסו. בכל האתרים רשום שהמשחק ב31.3 ובאתר מסוים ראיתי שהוא ב3.4. כמה זמן לפני אפשר להסגר על תאריך רשמי ? ואשמח לעזרה בכרטיסים למשחק .
  8. חלום שלי שיסגרו להם את הערוצים.
  9. גם זהבי לא סומן בנוער ולא היה פוטנציאל. ואני חושב שלא צריך להרחיב לגבי כל ה"כוכבים" וה"יורשים" שסימנו כל שנתון אצלנו בנוער והיום במקרה הטוב הם מדשדשים בקבוצות תחתית בליגה.לגבי נתונים פיזים אני יכול להסכים איתך אבל עדין לא הייתי ממהר לשפוט שחקן לפי מספר מועט כזה של משחקים . תן לו זמן, אף אחד לא בונה עליו כבלם בכיר . מעדיף אותו כבלם שלישי/רביעי מאשר איזה בלם גנרי מהליגה.
  10. על פי מה אתה קובע שאין כלום?מעניין אותי מה המדד שלך לקבוע מי פוטנציאל ומי לא
  11. איזה שטויות. בן ביטון סומן כפוטנציאל שהיה בגילאים צעירים? לא ידעתי מי זה בכלל עד 2015 והנה הוא ביסס את מעמדו בקבוצה אלופה והגיע לנבחרת . אחלה פיבן, תנו לו זמן .
  12. גבר רצח , מהעונה בנתניה רציתי אותו במכבי.
  13. פאתטי ברמות אחרות, ערוץ בושה . בובה של לילה זה רצינות לעומת המקור.
  14. נשלח sms ופייסבוק. איך אנשים פה יוצאים להגנתם? בתור ערוץ ספורט מוביל וכערוץ שמתיימר להיות הבלעדי על המשחקים באירופה, מעניין לי את הביצה השמאלית מה הטיעון שלהם . אני משלם כל חודש כדי שאני אוכל לשבת פעם בשבוע ולהנות שעה וחצי מהקבוצה שלי. אני בתור לקוח נאמן לערות מצפה לקבל את אותו היחס . כמו שאני משלם כל חודש אצפה מהם לשלם כל סכום בעבור השידור.
  15. קצת פרופורציה אח, בכל זאת שיחק ביריבה לתואר .נשאר אוהד מכבי 100 אחוז.
  16. חחחח חבורה של מטומטמים מנהלים פה את הכדורגל וצוחקים על כולנו.
  17. הבוזגלוס? תסריט וטקסטים ברור.
  18. מאמין שכן, קיבל קרדיט מגורדי בתחילת העונה נראה שהוא אוהב אותו. בכל אופן אני איתך, פוטנציאל ענק צריך רק סבלנות .
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.