Jump to content

avi21

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About avi21

• Birthday 15/05/1991

Profile Information

1. אין שידור לאנדרואיד????????
  2. איפה יש שידור מישהו יודע? אני צריך לראות בגלקסי..
  3. אין התארגנות לאיזה בר בלרנקה לפני המשחק??
  4. מישהו יכול להעלות סרטון של מה שהוא עשה על יד הקרן באזור הדקה ה80
  5. צריך טרמפ חזור מהמשחק היום, לי ולאחי, לאזור השרון( עדיפות ,רעננה) כמובן שנשתתף בדלק באופן שווה 0544648089 אבי
  6. אני מקווה שאם יעזוב זה יהיה רק בסוף עונה (זאתי או זאת שאחריה או זאת שאחריה וכו) ושהוא יבחר לעצמו את המחליף, זה שהוא חושב שהכי יכול להצליח, ויעביר לו חפיפה ואז המכה תיהיה הרבה פחות קשה וזמן ההסתגלות של המחליף יהיה הרבה יותר מהיר. אבל הלוואי שיישאר פה לנצח!
  7. גאל בשלב בקריירה שהוא צריך לשחק, והרבה! תראה איך מיכה ודאבור השתפרו מאז שראית אותם פעם ראשונה משחקים בבוגרים זה לא סתם זה בגלל שהם היו בכמה שנים אחרונות שחקני הרכב במכבי ושיחקו הרבה מאד(וכמובן הרבה כשרון התמדה ועבודה קשה). אני חושב שהוא חייב לצאת להשאלה לשנה או אולי אפילו שתיים לקבוצה קטנה שבא הוא יהיה בורג מרכזי(ובהנחה שהוא יעבוד קשה הוא כל הזמן ישתפר כי כשרון יש לו). מה גם שבנתים מהיכולת שהוא מציג כולל מה שהציג בשנה שעברה הוא עדיין לא מספיק טוב בשביל להיות רוטציה במכבי בנוכחית. אלטמן יצחקי מיכה טבח ושות' פשוט הרבה הרבה יותר טובים
  8. שחקן מעולה ! זה לא פעם ראשונה שאני רואה אותו, ראיתי אותו לפחות ב4-5 משחקים כולל משחק שהייתי באצטדיון(חוץ מהמשחק אתמול כמובן). טכניקה אדירה הוא שומר על הכדור ומדביק אותו לרגל, גם תוך כדי ריצה שזה דבר שקשה מאוד לעשות( מה שעשה לטיבי בגול) לא מהיר כל כך אבל בהחלט שחקן מעולה לליגה שלנו ובטח שהשחקן הכי חשוב של רעננה שחקן שיכול להשתלב ברוטציה של מכבי למרות שאני חושב שאין בו צורך כרגע בטח לא השנה כשיש לנו מבחר כל כך מגוון של שחקני התקפה. אני פחות חושב שהוא חלוץ מטרה והוא יותר חלוץ שני כמו ברק. שוב שליטה מפחידה בכדור, הכדור ממש דבוק לו לרגל שלפעמים אני לא מבין איך זה הגיוני. ה
  9. הכוונה לתמיכה שלהן בו בקדנציה נוספת? למה שלא יסכים לדרישות של מכבי ופשוט "ידאג" לעוד 2-3 קבוצוות קטנות בליגת העל (הוד השרון , רעננה, בני סכנין, וכו)? אני באמת שואל כדי להבין כי אני שומע את התוכנית של אופירה מנסה להסתכל על העניין בצורה אובייקטיבית, וכל בעל קבוצה מספר סיפור שונה לגמרי, לא את אותו הסיפור מהצד שלו עם פרשנות משלו אלא פשוט סיפור אחר עם עובדות שונות. הם רק מלכלכים אחד על השני וזורקים כל מיני קלישאות לאוויר מבלי להגיד למה לדעתם צריך לחתום או למה לדעתם לא צריך לחתום. היחיד שהבנתי ממנו עוד משהו זה מאירי.
  10. למה כולם בטוחים שקבוצות הליגה הלאומית יהיו בידיים של מכבי פתח תקווה ובני יהודה? העניין הזה של הרוב לא מובן לי..
  11. חואן פאבלו ייני טיבי קרלוס-בלמים טבח אלטמן -מגן קשר אלברמן ראדי - קשרים מרכזים יצחקי וזהבי - מאחורי החלוץ דאבור - חלוץ
  12. יש התארגנות לשבת באיזה בר לראות הצמפיונס מחר? ויש התארגנות לפני המשחק לשבת בבר לשתות ומשם ליסוע לאצטדיון?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.