Jump to content

swissp

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. \ כן אבל ההתערבות היא לפני ............
  2. מה מספר המדויק של קהל שיגיע יחד עם בני יהודה 25,000 ? אני חייב לצורך התערבות מול אוהדי מכבי חיפה
  3. אם אני שולח חבר לאסוף מנוי בקופות איזה מסמכים או יפוי כוח צריך לתת לו? מישהו יודע?
  4. מה צריך לקרות בשבילך לחגוג אליפות בסמי עופר נגד מכבי חיפה?
  5. https://www.youtube.com/watch?v=ynS224QHdQQ מדהים שלבית"ר הם נותנים חצי יציע נוסף
  6. "מכיר את המועדון" מי ישמע כאילו ראה את קלטת הדאבל של 96 כל הלילה קרא בוויקפדיה כמה שורות
  7. הוא לא עושה שמח ? ומחתים חברים זה לו דווקא בקטע שלילי
  8. אחרי כל השנים שהתלהבנו מזה שיש לנו בעל תפקיד כזה והתפקיד הזה הוא חשוב למערכת ומבדיל אותנו מקבוצות אחרות, זה נראה כאילו ביטלו את ההקצעה לתפקיד ונשארים במתכונת של מנכ"ל מנספורד ויצחקי שהוא משהו שעוזר לו ועושה שמח ומחתים חברים
  9. איזה שטויות כנראה שכחת את תחילת העונה שרעדו לו הרגליים ולא הצליח לעבור שחקן בנוסף אפשר לראות שאין לו אופי של קפטן, אין לו את הבטחון והכריזמה שמתאימה לזה.
  10. עד לפני שלושה שבועות הוא לא שיחק
  11. חבל שאנשים פה לוקחים כל ביקורת או דיון כתגובה נגד הקבוצה. גם לי אין בעיה לקחת אליפות עם 36 מחזורים של 1-0 משער עצמי רק חוזר ואומר שהקבוצה שלנו היא נחמדה שלא נותנת הופעות וכל משחק זה שיא הלחץ והסבל מעטים המשחקים שנצחנו בהפרש של יותר משער אחד והרגנו את המשחק. ואם הקבוצה של ג'ורדי תשחק נגד הקבוצה של סוזה/אוסקר/פאקו אז לא רואה אותם מנצחים.
  12. לשמחתנו/לצערנו עולם קלטות האליפות הלך ונעלם מעולמנו והזיכרון הווידאו הכמעט היחידי שנותר לנו לצפות במשחקים/תקצירים הוא ביוטיוב וכו' כאשר אני מסתכל על העונה האחרונה ומנסה לחשוב איזה משחקים בא לי לראות תקציר שלהם אני יכול לחשוב על אחד אולי שניים (חיפה ונתניה חוץ) כאשר גם בהם לא היינו גדולים. הדבר מראה לצערי כמה אנחנו לצערי קבוצה לא אטרקטיבית (הכל יחסי) ביחס לעונות אליפות של קבוצות אחרות (שלנו ושל אחרות) נקווה שבפליאוף העליון יוסיף לנו עוד מעט תקצירים שנוכל להתרפק עליהם בעתיד הקרוב רחוק
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.