Jump to content

snufkin

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Posts פורסם על ידי snufkin

1. 6 דקות לפני, MTA For Ever said:

אף אחד.

הייתי מצפה לשמוע מהמאמן כמה היינו כלום ושום דבר אתמול, בפועל הוא אמר שהיה לנו מזל רע, כל זה באחד המשחקים הכי חלשים שלנו העונה.

לא היינו כובשים שער גם בעוד 100 דקות. 

עד כה איבדנו השנה נקודות מול כל קב׳ הפלייאוף העליון להוציא את הפועל חיפה. 

אנחנו נהיה חייבים להתאבד על 3 הנקודות מול הפועל חיפה. להתאבד. בפעם שעברה בבלומפילד נגד ב"ש כשהיינו חייבים את הנקודות, נצחנו. אני בכל זאת מקווה שנעשה את זה גם עכשיו כי אם לא, האליפות תברח.

לבוא בטירוף לבלומפילד, לחץ על השופט, על היריבה. לנסות לגמור את זה מוקדם

10 הפרש לפני שחיפה עולה מול ב"ש יכל להוציא להם את הרוח

2. 26 דקות לפני, Brandon Roy said:

בנקודה הנוכחית שמנו את עצמנו בנקודה שבה אנחנו צריכים לקוות שהוא יישאר.

ומי שיעבור על התגובות שלי יראה שאני סבור שהוא מהמאמנים החלשים שהיו כאן בעשור האחרון. 

יהיה קשה להביא לכאן מאמן זר אחר רציני בתקופה הזו. להערכתי הוא יחליט לעזוב בשלב מתקדם בפגרה ואנחנו נהיה בבעיה. 

למה לא מאמן ישראלי כמו ברדה?

3. אני חושש מאוד שהמצב הרבה יותר רע ממה שנדמה לחלק מהיוזרים כאן.

7 משחקים זה לא מעט, משחקים לא פשוטים. לבנות רק על זה שחיפה לא טובה לא מרגיע לדעתי. הם יכולים להיכנס למוד טוב כמו שהיה בפעם שעברה.

מי יכל להרגיע אותי בכל זאת?

4. 1 דקה לפני, YallaMaccabi said:

מנצחים אחי תנשום 

וחיפה חלשה בדיוק כמוך גם אם יגידו להם מעכשיו שנפסיד את כל המשחקים בפלייאוף הם לא יעשו 7/7 

הסיכוי שנשאר לנו זה כי הם חלשים. 

זהבי לא ישחק במשחק הקרוב. בלי יוריס תהיה בבעיה. המשחק הזה סופר סופר קריטי. לשבור ידיים ורגליים כדי לקחת את הנקודות. אם לא מנצחים בבלומפילד אנחנו בבעיה ענקית

5. 3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

המשחק בשבת הכי חשוב העונה. אם ננצח את הפועל חיפה אז חיפה תעלה בשני מול ב"ש בפער של 10 נקודות, לא יודע כמה יתאמצו שם

ועוד בלי חלאילי. צריך לקחת בשיניים את הנקודות. ב"ש פתחה פער 5 מהפועל חיפה שגם לה מוריד המוטיבציה.

חיפה במוצש מול ב"ש. כאילו עדין אחרינו כי נשחק ב 17 ונם ב 20 אבל סתם בשביל הדיוק. מעבר לזה אתה צודק בכל מילה. הפועל חיפה זה גמר גביע, אם לא מנצחים יש סיכוי לא רע שהלכה העונה

6. 4 דקות לפני, משה פרימו said:

1 מ6 בשני המשחקים הכי חשובים בפלייאוף...

אני כבר מיואש ממנו, אין שום גרף התקדמות ולא נראה שיש למידה לאורך הזמן.

מה שכן יש זה ניהול סגל שהולך ונהיה יותר ויותר גרוע ויותר שחקנים שרופים שכבר לא חלק מהרוטציה.

כל שחקן הרכב שנפצע לא רק שאין לו תחליף אלא גם מפרק את שיטת המשחק.

לגמרי. הוא איש נורא חביב וג'נטלמן וגם פיגורה היסטורית, אין ספק. אבל מאמח הוא לא ואני חושש מאוד שהוא שיחרבן לנו את הפער הזה. חיפה מיהרה מידי עם דגו

7. Just now, כהן said:

אם בטעות ובלי כוונה מנצחים פה, אז נגמר הסיפור, זה יזכר כמשחק האליפות האמיתי. אם לא, וקשה לי להאמין שנוציא משהו היום, מריח כבר את הפאניקה שתעלה מתחתוניהם של השחקנים האלו. אפילו האופטימיסטים מבינינו בונים על אליפות משלשול של חיפה, ולא מווינריות שלנו.. 

נקודה כאן ונקוונ שחיפה בשבוע הבא בלי חלאיילי יאבדו להם נקודות.. זו התקווה העיקרית

8. 2 דקות לפני, קמחי said:

חומר שחקנים רע בהרבה שהרכיב קבוצה טובה יותר. אין בנו שום מעלה קבוצתית אחת בודדת ראויה לציון. כלום.

אולי התכוונת לקבוצה הכי לא מאומנת בעידן מיץ' (וגם בזה אני לא בטוח). אולי זה המצב הביטחוני אבל נראה כאילו הצוות הזר לא הכין כלום לב"ש. ידענו מה היא תעשה וכלום. אפס לחץ אפקטיבי, אפס בידוד אגפים, כלום. ולא תגיד שהם משחקים איזה בונקר.. יש שטחים, רק צריך לנצל אותם בחכמה

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.