Jump to content

snufkin

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by snufkin

1. לפני כמה תגובות נכתב פה שיש לנו בנוער טובים ממנו... אתה מכיר אותו? איפה ראית אותו? אם הוא כזה עילוי איך הוא לא שחקן הרכב? ולמה יש לו מספרים נמוכים?
  2. מה יש בו? תכונות מיוחדות? הוא 9? 3 שערים העונה, לא משהו יוצא דופן
  3. אמריקאים לא השתתפו, רק יודעו. כנראה שבסוף נדע אבל נראה שזו היתה תקיפה מוגבלת בשביל לא לגרור מלחמה כוללת
  4. אפקט בכר: חיפה כבר במו"מ עם יחזקאל
  5. סיטי ישבו על הרחבה שלהם כמעט כל המשחק, בסוף ריאל עולים. מדהים
  6. אנחנו נהיה חייבים להתאבד על 3 הנקודות מול הפועל חיפה. להתאבד. בפעם שעברה בבלומפילד נגד ב"ש כשהיינו חייבים את הנקודות, נצחנו. אני בכל זאת מקווה שנעשה את זה גם עכשיו כי אם לא, האליפות תברח. לבוא בטירוף לבלומפילד, לחץ על השופט, על היריבה. לנסות לגמור את זה מוקדם 10 הפרש לפני שחיפה עולה מול ב"ש יכל להוציא להם את הרוח
  7. למה לא מאמן ישראלי כמו ברדה?
  8. אני חושש מאוד שהמצב הרבה יותר רע ממה שנדמה לחלק מהיוזרים כאן. 7 משחקים זה לא מעט, משחקים לא פשוטים. לבנות רק על זה שחיפה לא טובה לא מרגיע לדעתי. הם יכולים להיכנס למוד טוב כמו שהיה בפעם שעברה. מי יכל להרגיע אותי בכל זאת?
  9. הסיכוי שנשאר לנו זה כי הם חלשים. זהבי לא ישחק במשחק הקרוב. בלי יוריס תהיה בבעיה. המשחק הזה סופר סופר קריטי. לשבור ידיים ורגליים כדי לקחת את הנקודות. אם לא מנצחים בבלומפילד אנחנו בבעיה ענקית
  10. חיפה במוצש מול ב"ש. כאילו עדין אחרינו כי נשחק ב 17 ונם ב 20 אבל סתם בשביל הדיוק. מעבר לזה אתה צודק בכל מילה. הפועל חיפה זה גמר גביע, אם לא מנצחים יש סיכוי לא רע שהלכה העונה
  11. לגמרי. הוא איש נורא חביב וג'נטלמן וגם פיגורה היסטורית, אין ספק. אבל מאמח הוא לא ואני חושש מאוד שהוא שיחרבן לנו את הפער הזה. חיפה מיהרה מידי עם דגו
  12. מקווה שמלדה יעלה כ 9.. הרע במיעוטו
  13. זהבי לא ישחק במשחק הבא. לכמה הפער יתקזז מחזור הבא?
  14. איש חביב אבל לא מאמן. נכשל בכל מבחן מאני טיים ומשלשל בפעם השניה 10 אולי בדרך להתרסקות הכי מפוארת שהיתה בכדורגל הישראלי. איפה הוא ואיפה בכר...
  15. כל מי שחשב שהאליפות בכיס, יתבדה היום. 50/50.. מזל שחיפה איבדו את חלאיילי למשחקים הקרובים, אולי הם יפסידו גם נקודות
  16. נקודה כאן ונקוונ שחיפה בשבוע הבא בלי חלאיילי יאבדו להם נקודות.. זו התקווה העיקרית
  17. אולי התכוונת לקבוצה הכי לא מאומנת בעידן מיץ' (וגם בזה אני לא בטוח). אולי זה המצב הביטחוני אבל נראה כאילו הצוות הזר לא הכין כלום לב"ש. ידענו מה היא תעשה וכלום. אפס לחץ אפקטיבי, אפס בידוד אגפים, כלום. ולא תגיד שהם משחקים איזה בונקר.. יש שטחים, רק צריך לנצל אותם בחכמה
  18. התקפה-קישור במשחק מהגרועים שאני זוכר ולא רק בעונה הזאת. ההגנה עומדת בסדק, שלמה יציב
  19. אחת המחציות נכי חלשות שלנו בשנים האחרונות ובכל זאת אם לא דוידה מול שער ריק היינו מובילים... זה משחק שכתוב עליו תיקוץ נקווה שלא נספוג
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.