Jump to content

snufkin

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by snufkin

1. השאלה אם הגורם מהמשפחה שרוצה לקנות אותם יודע מה זה הפועל ומי הקהל שלהם. יש כמה דרכים לחדד להם מי הם ומה הם מייצגים ושיקח איזו נתניה עדיף לו
  2. יום ראשון בערב זה יום הזכרון יום שני בערב זה חג אז מוצ"ש
  3. לא. נדע כנראה רק אחרי סכנין (אלא אם ננצח את ריינה וחיפה יפסידו בדרבי, תרחיש לא סביר)
  4. אתה אומר שאנחנו אוכלים סושי במקום שבו מנגבים חומוס
  5. האמת ש 2 הקבוצות מושחתות. בארסה וריאל, שתיהן באותה מידה.
  6. מה הקטע עם הספרא הזה, מאיפה זה בא פתאום? הם מודעים למי הם אוהדי הפועל ומה הם מייצגים?
  7. נתקשורת תפמפם. אנחנו לא צריכים לשתף פעולה. אני מאמין שמי שצריך לדעת במועדון יודע כבר לא מהיום וזה שהוא פתח בהרכב בשבת מעיד על כך שלא ייחסו לזה חשיבות גדולה
  8. סתם שטויות, לא צריך לפמפם את זה וזה יעבור
  9. הזוי, פשוט בושה. מה האינטרס שלהם עם חיפה?
  10. גם מהירות הלמידה היא פונקציה של וותק. קין מאמן לא טוב בנקודת הזמן הזאת, זה לא אומר שעוד 3-4 שנים הוא לא יהיה מאמם טוב אבל כרגע בעונה הראשונה שלו, זה המצב ואני לא רואה את זה משתפר משמעותית בעונה הבאה
  11. גבי מצטיין קל. שחקן אדיר שהעונה גם מביא מספרים יפים. רביבו הימין זה לא אידאלי אבל זה אולי הרע במיעוטו כרגע כי בסוף יש לו רגל ימין חזקה וזה משחרר את שחר לקישור. חייבים לנצח את ריינה, חייבים. להתאבד על המשחק הזה כמו גמר ליגת האלופות.
  12. חייהים לקחת 6 נקודות מריינה וסכנין. גם לנצח בשיניים, לט משנה מה, חייבים להתאבד על זה.
  13. בואו נקווה שרוני לוי יחנה אוטובוס בשבוע הבא וינסה להוציא מהם תיקו
  14. איזה עונה של תהפוכות. בשניה המומנטום עובר מצד לצד
  15. זה נכון. נעשה את העבודה? אם אתה תגיד שכן, אני רגוע
  16. גם אם מנצחים שבוע הבא, זה עדין לא גמור. ישארו עוד 5 משחקים, בינהם סכנין חוץ, סמי עופר, ב"ש.
  17. אנחנו יותר חשודים מהם במשחקים שנשארו ויש משחק בסמי שהם יגיעו אליו בטירוף. אבל כמו שאמרת, לנו יש שומן
  18. בוא נראה מה הם יעשו בדרבי. לא רואה קבוצה אחרת שמוציאה נקודות מול חיפה עד הסיום (חוץ מאיתנו כמובן)
  19. מרשים מאוד חיפה בלי חלאיילי. כלום לא גמור והולך להיות קשוח מאוד לשמור על הפער
  20. לפני כמה תגובות נכתב פה שיש לנו בנוער טובים ממנו... אתה מכיר אותו? איפה ראית אותו? אם הוא כזה עילוי איך הוא לא שחקן הרכב? ולמה יש לו מספרים נמוכים?
  21. מה יש בו? תכונות מיוחדות? הוא 9? 3 שערים העונה, לא משהו יוצא דופן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.