Jump to content

snufkin

משתמשים רשומים
  • Content Count

4
  • Last visited

• Days Won

8

6 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אחלה יונתן. נפלתם עליו חזק. כרגע הוא בין היחידים אצלנו שיודע לתת גול מחצי מצב. "כפתור לגול". קלאס. שחקן בית.
  2. אוהב את דוניס ואני לא חושב שהוא אשם במה שקורה כאן אבל עדין לא מבין למה לא הלכנו על בכר. אני זוכר שהמכביה אמר את זה גם בזמן אמת. בכר מאמן טוב מאוד ומכיר את הליגה
  3. כך נראית אלופה בשנה שעברה שאיבדה 6 שחקני הרכב
  4. אתם ממשיכים להאשים את דוניס? בינתיים לצערו ולצערנו הוא לא מכיר את הליגה, הגיע מאוחר בלי שביצע הכנה ראויה או מחנה אימון ובלי שקיבל את הכלים שרצה. קיבל מאוחר מידי ולא את מי שרצה. זה מה יש. כמי שאמרתי עוד לפני כן, הליגה של חיפה. כל הכוכבים לכך שזו עונה של חיפה. מקווה שבאירופה נעשה קמפיין יפה
  5. שאפו לדוניס. עם כל הביקורת (המוצדקת) על המשחק נגד ב"ש, הגיע למשחק סופר קשה בחוץ באירופה ולקח 3 נקודות. מדהים.
  6. סגל לא טוב זה ידוע, בטח ההתנהלות והסחבת בקיץ לא תרמו אבל למרות הנסיבות, היה צריך להוציא יותר מהסגל הזה. נקווה שזה ישתפר בהמשך
  7. קדימה אתה מוזמן להציג הודעות שלי מתחילת עונות בהן בסוף הצלחנו. הבטחת אבל כנראה שלא תמצא, אז מי הסטייק מביננו? שוב אני אומר שאני לא צודק תמיד אבל אני מתקשה להאמין שתמצא ביקורות או פסמיות בעונות בסוףן הצלחנו כי כשהסגל טוב, אני בהחלט מאמין שנצליח, כשהסגל לא טוב יהיו כאן הודעות כמו שלי ואתה תלמד לחיות עם זה, אפילו שאתה מחזיק מעצמך מגן האימפריה ומכביסט-על שתמיד בוטח במערכת ובטוח שננצח כל משחק, מי שטעה בדרך כלל היה אתה. צר לי על שבירת המיתוס שלך אבל אני הייתי במשחקים עוד כשאתה כנראה היית בש"ש, עוד עם אברם בר"ג, אז כל ההתיימרות שלך להציג "אוהד מכבי אידיאלי" היא לא יותר מפאטית.
  8. מר פאסון, אם כבר עשית לי ניתוח פסיכולוגי בגרוש אעשה גם לך. כנראה שאתה כרגיל לוקח את זה למקום האישי כי חסרה לך בגרות כדי לדבר על נושא בצורה עניינית, למרות שהוא מעורר בך אמוציות. אתה בוחר להשליך אותן על כל יוזר שלא חושב כמוך (למרות שאתה בדרך כלל טועה), כדי לייצר לעצמך איזו דמות של גיבור פורום, זה כבר בינך לבינך. בנוסף יש לך בעיה קשה בהפנמה של גבולות שיח בפורום ויכולת הכלה של דעה שלא מתיישבת עם דעתך. לא יודע בן כמה אתה אבל בטוח שכתתבגר תגיב אחרת. בכל מקרה, אתה מוזמן לצרף כאן "מבחר ציטוטים שלי מעונות אחרות". אני לא צודק תמיד (בניגוד למה שאתה חושב על עצמך מר פאסון), אך ברוב המקרים אם ה
  9. פתחתי אבוקות וקיררתי שמפניות.. ועכשיו אענה ברצינות, למרות הנימה הקנטרנית שלך, לא כתבתי את זה כדי להגיד אמרתי לכם אלא להדגיש שזה היה צפוי וידוע לכל מי שעניו בראשו. רוצה להאמין שגם אתה ידעת מראש שהסגל לא מספיק
  10. 3 בלמים אפשר לשחק גם בליגה, רק צאיך שאחד משחקני הכנף יהיה שחקן התקפה מובהק (נגיד סבוריט צד אחד וחוזז צד שני).
  11. העונה הזו היתה אבודה עוד לפני שהתחילה. רובנו כאן זיהינו מקילומטרים את הסגל הלא מספק, את היעדר הרכש ואת הנחיתות המקצועית מול הסגל של חיפה. דעה לא פופולרית: להתמקד באירופה ולנסות לעשות קמפיין יפה. במקביל לבנות את עצמנו לקראת העונה הבאה שתהיה כך אומרים בלי הצל של הפייר פליי. להתחיל לבנות כבר בינואר.
  12. יאמר להגנתו שהוא לא קיבל את החיזוק שרצה. וגם כשהגיעו שחקנים (שהתפשר לגביהם כנראה), החלוץ הגיע לא בכושר משחק. הסגל שלו מוגבל ועדין אםשא להוציא ממנו יותר ממה שאנחנו רואים
  13. מתקשה מאוד נגד בונקרים. משחק התקפה חסר מעוף, חסר יצירתיות, לא מתוכנן, שחקנים כמעט לא נעים ללא כדור. מקווה שזה משהו שהוא יצליח להתגבר עליו. לאמן קבוצה דומננטית שמשחקת מול בונקרים לא כל אחד יודע
  14. זה מה יש העונה. זו כנראה לא העונה שלנו והיה אפשר לזהות את זה כבר בקיץ לא מבין למה בלקמן? דוניס עוד לא הבין שזה שחקן פחות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.