Jump to content

Naor23

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Naor23

1. חתם לשלוש שנים, נותרה לו שנה אחת וביטלו את החוזה איתו, לא יודע לגבי פיצוי כספי
  2. הייתה תקןפה שזה נראה שהוא גם איבד את חדר ההלבשה עם הראיונות ההזויים שלו והשפת גוף של השחקנים במשחקים, אם זה באמת נכון אין לו באמת סיכוי להצליח גם אם יהיה לו פרש-סטארט יחסי מההנהלה.
  3. שליטה בכדור ברמה של גלוך, אבל כנראה אני מגזים כי אני מכור ומאוהב
  4. "בשבילי הסגל של בת ים הוא הכי טוב בעולם"
  5. אנשים פה צועקים את החרא הזה שנים כבר אבל
  6. וברצינות רגע. מאמן עם הרבה מאוד אמביציה להשאר כדי להמשיך להזרים את הכסף לחשבון, תוך כדי צביעות וניסיון לערבב את השחקנים והאוהדים באופן קבוע, הדבר האחרון שאכפת לו זה הקבוצה, הוא פשוט שקרן ואגואיסט (הוא דואג לעצמו אני מבין את האינטרסים שלו אבל הוא נוכל שלא לוקח אחריות וחוץ מזה חסר מושג מקצועית שלא מתאים תקבוצה לפי הסגנון משחק המתאים לליגה או לחומר שחקנים שלנו). דעתי בלבד לכאורה בלה בלה.
  7. אני איתך אחי, נלך עם קראנקה באש ובמים! מיותר לציין שגם חייבים לתקן את העוול ולהחזיר את ואן לוון בתור מנהל מקצועי שיעשה פה קצת סדר וריאורגניזציה מחדש כמו שרק הוא יודע. אין דבר חשוב יותר מאמביציה ואמונה בעצמך, ולשתי הדמויות יש את התכונה הזאת, כל השאר לא חשוב ולא מעניין כרגע.
  8. פנחס לך אסור לספר יותר בדיחות מציקות עד שקראנקה לא עוזב עם הנושא הזה שלך שפתחת
  9. כבר לגיטימי ללכת לשרוף פחים בקריית שלום או שעוד לא? (הומור)
  10. אם זאת דעתך אז אני עכשיו הרבה יותר רגוע במידה ומחתימים אותו
  11. מה נסגר עם העיניים שלו בוידאו
  12. מי בעצם מינה אותו? אנגלידיס? מנספורד?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.