Jump to content

Naor23

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Naor23

1. לא מבין איך אפשר לכתוב את זה כשלא ראינו אותו משחק באופן רציף. ראיתי מה הגבת לקימחי. קשר אחורי כנראה שהוא לא ישחק, וקין מעדיף שהקשר השלישי יהיה עם אופי התקפי יותר. מה שאני מנסה להגיד, דור פרץ הוא התחרות שלו וסביר להניח שדור יותר טוב ממנו, אבל עם כמה שזה ישמע מצחיק אי אפשר עדיין לקבוע את זה בנחרצות בלי לראות את שחר משחק כמה משחקים רצוף. כמו שאי אפשר לקבוע שאוראל באייה פחות טוב מאיילון אלמוג או חוזז או שבר לין פחות טוב מעידו שחר. ככה אני רואה את זה לפחות. ההיגיון אומר שהצעירים כנראה פחות טובים ומוכנים, אבל את אוסקר היו צריכים להעלות לבוגרת לפחות שנה מוקדם יותר וגם את פארפה. לא להעז זאת הבחירה הקלה.
  2. אפשר לראות לפי הפרופילים של הזרים האחרונים שפורסמו שמכבי מחפשים סגנון שחקן של פליימייקר מעמדת הכנף, יוצר יותר לאחרים מאשר לעצמו
  3. יוריס הוא כבר שיפור גדול מהבחינה הזאת לעומת גלזר או גולסה. קשרי 6 עם יכולת מסירה כמו של מיטוביץ' זה סטייל סופר ספציפי ויחסית נדיר. הכוונה שלי היא שאם יש קשר 6 עם יכולת מסירה כזו ויכולת הגנתית וטכנית ממוצעת/סולידית לקשר אחורי הוא לא יגיע לפה. מיטרוביץ' היה מזעזע הגנתית וטכנית (שמירה על הכדור, נגיעה ראשונה).
  4. מרסלו של מכבי בקטן, נגיעה ראשונה ואו. ביחס לגיל שלו הוא מאוד שקט ובוגר במשחק שלו אבל כן רואים שהוא צריך להשתפר בקבלת ההחלטות במעברים בחצי שלנו. זה שכבר עכשיו הוא לא פחות טוב מדוידזאדה זה מדהים ומראה שאסור לפחד לתת צאנס לצעירים כי נראה שהרמה של האקדמיה השתפרה ושיוצאים משם שחקנים יותר בשלים ומוכנים מבעבר ובתדירות גבוהה יותר.
  5. לפי ספורט1 יש למועמד מרומניה שני שערים ושלושה בישולים בשישה משחקים העונה
  6. לא שזה כזה משנה אבל שום סיכוי שדן ביטון לא בישל פעם אחת אפילו באשדוד
  7. בתקופתו כשחקן - אלוהים שלנו. מעבר לכך הוא לא שונה מכל שונא מכבי אחר כמו אפק, מלובני, שפיגלר, אילדיס, פשכצקי, צנציפר, נבו, שרון פרי ועוד שאין לי כוח לחשוב עליהם ומגיעות לו קללות ונאצות בדיוק כמו להם. רק שאיתו זה פי אלף יותר כואב כי הוא אמור הכי לאהוב אותנו בעולם ולא להתבייש בזה אבל הוא כנראה בן אדם קטן ופחדן.
  8. מסכים, אין לו את הזריזות לשנות כיון כדי לשחק עם רגל הפוכה וחלק עיקרי מסגנון המשחק שלו הוא כדורי רוחב משמאל. מוסיף שגם ניסו את זה בתחילת 20/21.
  9. פרדי, בן 33 משחק באנטליאספור
  10. עזבו אותכם קשר אחורי ובלם, תביאו עוד איזה מפלצת סילונית לקו
  11. אוהב מאוד את הכיוון של שחקן יחסית צעיר לפני הפריצה שאפשר למכור בהמשך ולא עוד אחד בן 30 ומעלה אין חיה כזאת, כל הקטע שלו זה להיות צב טכני. יעני אני סתם מתפלסף אבל אם הוא מהיר אז הוא לא תואם מדוניאנין, חוץ מזה שהוא קשר אמצע ולא התקפי וקשר אמצע מהיר זה רק ולוורדה בערך
  12. מה כאילו אנשים פה חושבים שלא יחתימו עוד שחקן אחד לפחות? או שהכוונה ספציפית לתקופה הקרובה
  13. לוקאסן וסבוריט? פיבן אנדרייטד imo למרות שהרבה לא יסכימו איתי
  14. נותן לניר ביטון להתמודד על עמדת הקשר האחורי עם גלזר וגולסה (נידם?). מביא 2 כנפיים זרים (עח יובא וגם פארפה אם וכאשר תגיע הצעה מספיק טובה, חי בשלום גם עם פארפה באגף), לגיבוי משאיר את יונתן, רויזמן ובר כהן, אפשר לקנח באיזה שועה אם יש הזדמנות לעסקה כדאית. נותן לרביבו את המפתחות ולאופיר לתת לו תחרות.
  15. מישהו יכול בבקשה להעלות את השרשור של הניתוח שלו? זה לא נותן לי לצפות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.