Jump to content

Naor23

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Naor23

1. שמע לא מכבד לקרוא ככה לשחקן של מכבי לא משנה כמה הוא גרוע, אני בטוח שהוא לא מפשל בכוונה כדי להזיק. מבחינת אי עבודה על המגרש הוא לא השחקן הראשון ולא האחרון שעם אופי פחדני או לא מחוייב, זה תלוי אופי של בן אדם ולא כולם ווינרים פיטבולים. לא שאני מצדיק אותו או טוען ששחקנים במכבי צריכים להיות בגישה כזו אבל נראה לי שלגדף שחקן שבכל זאת עדיין לובש תחולצה כנראה לא יועיל כל כך לא לו ולא לקבוצה. אבל אני בטוח שאתה יודע את כל זה ואני לא במקום של להטיף או לחנך אותך והתלבטתי בכלל עם יש טעם בלכתוב תהודעה.
  2. גודל פיזי לאו דווקא מעיד משהו על יכולת תיקול או משחק לחץ למשל
  3. עד כמה שאתה יודע הם התעניינו בו בנוסף לקיקו או כאלטרנטיבה לקיקו? אחרי בדיקה על פי הנתונים שמו הוא מארק דימרס, הפרופיל שלו לא ממש תואם את של בונדוזו
  4. שם כסף שהג'יורג'יו מרקטי הזה חוגג במסיבות של האילומינטי
  5. אדיש, מפוזר וחסר ריכוז עם נתונים פיזיים מפחידים, סה"כ לא בלם מספיק טוב.
  6. יששש גבי, מבקיע כמעט כל משחק באירופה
  7. אנחנו בבעיה, שני הביטונים אוויר וקשה לשחק עם קשר אחד, מסכן יוריס.
  8. לא סביר טוב זה אנדרסטייטמנט, כבלם הוא היה רע שם וכקשר היה שחקן אחר לגמרי. בגישה אופטימית זאת יכולה אולי להיות כמעט נקודת מפנה מבחינתו באפיזודה אצלנו אם הוא יקח את ההזדמנות.
  9. סרטון קצת יותר מתומצת ומסודר, מתחיל בשניה 19.
  10. המשותף לכולם, למה שנצטרך מגן שמאלי? ע"פ אתר שנראה חרטא דומיניק פיץ מרוויח פחות מ200 אלף יורו לעונה, ככה שאם זה נכון זה מסביר למה שהוא ירצה במעבר. אני די בטוח שמישהו פה המליץ עליו לפני כמה ימים.
  11. דוידה יכול לשחק חלוץ שרץ לשטח על מהירות כמו שבירו (כמו רוקאביצה שהתחיל באגף, יחזקאל שנתן עונה טובה באשדוד כחלוץ)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.