Jump to content

Naor23

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Naor23

1. ההחמצה של יונתן כהן 5- 3 על חיפה בדקה האחרונה
  2. פעולה אחרונה זו לא החוזקה שלו בוא נגיד את זה ככה
  3. בעיקר המעורבות במשחק בשליש האחרון והניידות שלו
  4. יש פה הוראה ברורה לא לבודד את ביטון וקיקו אלא רק את המגנים וזה קשה לצפייה
  5. אין משחק אגפים, דן ביטון לא שחקן אגף וגם קיקו מושך לאמצע כל הזמן ולא לקו, מפחד לנסות לעבור תשומר שלו אני אוהב את אבישי כהן התקפית
  6. דקה 1:40 המהלך של שועה שמע לא זכרתי עד כמה מטורף הבישול הזה
  7. חלוץ סילון באמצע שחי על כדורי עומק מאחורי הבלמים, הוא לא שחקן קו שיצור קרוסים ודריבלים מהאגף
  8. יכול להיות אין לדעת, מהמעט מאוד שראינו מקיקו אצלנו הוא היה רחוק מאוד מלהזכיר את המהירות (החריגה) של מילסון, ויותר מזה גם את אופי המשחק שלו שהוא עד עכשיו כמעט ולא חותר בכמות הניסיונות לעקוף את השומר שלו לעומת מילסון שהדומיננטיות וההצלחה שלו בפעולות בנושא היא משהו שלא ראינו פה שנים מאז טבח בשיאו. שנינו מסכימים שהמאמן פגע בהרבה שחקנים בסגל, בכושר משחק ובביטחון שלהם כשהוא התעקש לא לתת להם דקות וקרדיט, וכתוצאה מזה גם ההרכב הראשון נשחק ובהתאם התוצאות. מרגיש לי שהסגנון של קיקו הוא יותר טכני מאשר שחקן ששורף את האגף על מהירות, ישמצב שהוא יכול לבוא לידי ביטוי יותר טוב כקשר ואז המהירות שלו תהיה דווקא בונוס מפתיע מהמרכז. דווקא דוידה הוא שחקן קו קלאסי יותר שמרגיש בנוח לתקוף את השומר שלו ולא מפחד לנסות, ואני חושב שעד עכשיו הוא היה דווקא בסדר גמור בנגוד לדעה הרווחת והוא היה צריך לקבל יותר הזדמנויות בצד ימין.
  9. אתה לא טועה, אבל ציינתי את זה בהקשר לחוסר המהירות בקבוצה באופן ספציפי
  10. מסכים, התקפות מתפרצות לא קיימות אצלנו ואין לנו מספיק שחקנים מהירים. בלי מילסון אנחנו בכלל מסורסים.
  11. אחרי טיפה וידאו קל לראות שהוא חלוץ שיודע בעיקר לשחק עם הפנים קדימה ולדהור, לקבל את הכדור על שטח, אבל גם לרוץ עם הכדור ברגל ולקחת שחקנים ב1-1 על מהירות וכדרור. חסרים לנו שחקנים מהירים שרצים לשטח, על אף שברוב המקרים לא משאירים לחלוצים שלנו שטחים בין ההגנה לשוער ולכן מעניין לראות אם יוכל להסתדר עם הגנות נמוכות. קצת מזכיר את תורגמן בתכונות הפיזיות, גבוה ומהיר. מבחינת יכולת מול השער, לפי המספרים סביר להניח שזו החולשה שלו, אבל ימים יגידו.
  12. אני מאמין שהוא יכול לשחק כמעט בכל עמדה במגרש יותר טוב משחקנים בעמדה הטבעית שלהם שיש לנו בסגל. שחקן סופר אינטיליגנט ומאוד טכני, חוץ מזה שהוא נכס בכל קנה מידה ומבחינתי מגיע לו חוזה כל עוד הוא רוצה להשאר פה. סבוריט לב
  13. לא ראיתם אותו דקה משחק אצלנו וכבר קטלתם, תנו צאנס מקסימום תופתעו לטובה
  14. הרכב טוב, מקווה שיונתן בשמאל וקיקו בימין
  15. מצד שני גם לא צריך לזלזל בהם. עם רפאלוב, מוחמד וגאבר זה היה משחק שונה.
  16. חסר אופי זה מדוייק, הוא לא זה שיסחוב. להגנתו הוא כרגע גם ממש חסר ביטחון ובצדק.
  17. שפת הגוף של השחקנים השתנתה לגמרי לעומת תחילת העונה. לצערנו אנחנו יודעים היטב שבמידה ואם חלילה המאמן איבד את חדר ההלבשה סיום הדרך שלו זה רק עניין של זמן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.