Jump to content

Naor23

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Naor23

1. דוידה ושחר חייבים לקבל יותר קרדיט ואנחנו אומרים את זה הרבה זמן
  2. אני אכתוב משהו באופן נחרץ ואשמח שיבדקו אותי בסטטיסטיקה כי לא בדקתי. קצב צבירת הנקודות עד עכשיו לא כולל המשחק הזה הוא יחסית טוב פלוס ביחס לשנים האחרונות. הביקורות המאוד מוצדקות כלפי קין הן לא בגלל קצב צבירת הנקודות, אלא בעקבות כל קבלת ההחלטות שלו שהציגו אותו כלא פחות מעיוור/חסר מושג ופחדן. אם הוא ישכיל להבין שטעה וימשיך לשנות את כל האלף דברים שכולנו מודעים אליהם אז אולי גם יש מקום לאופטימיות להמשך העונה. רוב הפעמים הדרך מצביעה ומקרינה על ההמשך על אף שמבחינה פרקטית אנחנו עוד במשחק, אם ימשיך לעבוד כמו אהבל אז הכל שחור, אם ישנה את השבלונות אז יש סיכוי, ככה פשוט.
  3. ואו ההשתלטות לכדור קשה והפס של זהבי ואו
  4. אני לא בא להגן עליו, ישמצב קיו יחזור לסורו במשחקים הבאים ואז אני אמשיך להגיד שהכל שחור ואין תקווה זה רק משחק אחד אבל המשחק הספציפי הזה יחסית מעודד, אפשר לקוות שאולי ניערו אותו ויש סיכוי שיצא מהשבולונות ההזויות שלו גם בהמשך
  5. תגובות מוגזמות פה היום בכיינים משחק מבולגן אבל פי אלף יותר מעודד מאיזה עשרה משחקים אחרונים ואני מגדולי המבקרים של קין
  6. מחצית לא טובה אבל מעודדת מבחינות מסוימות ביחס למשחקים האחרונים בעיקר בקצב, התלהבות אגרסיביות ומשחק הגנה יחסית סביר. באופן אישי מעדיף מחצית של נגריה ואיבודים עם עומק מאשר דומיננטיות משקרת, מסירות רוחב בלתי נגמרות ו3 התקפות סהכ במחצית, אבל זו כבר דעה סובייקטיבית. נראה שמצב הדשא הוא גם גורם חשוב באופי המשחק משני הקבוצות שרואות שיהיה קשה ומסוכן לשחק על מסירות קצרות
  7. וואלה מפתיע רצח ששינה, אולי יש תקווה
  8. ההבדל העיקרי בין השניים הוא שהאחד קשר אמצע שיודע גם לתת עבודה ממוצעת על המגרש בלי כדור (רגל שמאל לא פחות טובה), והשני יכול להיות פרזנטור של לורפק
  9. קצת מצחיק להגיד אבל יוספי שחקן, אשכרה קשר אמצע שמסוגל לתת פס עומק חד
  10. זה צריך היה להיות מובן מאליו ולהיות מיושם מלכתחילה, קין עדיין לא הבין את זה
  11. מסכים שהיה אפילו כדורגל טוב לפרקים בתחילת העונה. ההתקפות היו קצרות, לא היו הגבהות ואן-לוון סתמיות מהקו אלא חיפוש פרצה בפס לעומק ואז פס קל לרוחב, יותר שינויי מיקום של שחקנים בלי כדור בהתקפה, מסירות מהירות בנגיעה. כל זה כבר לא קיים
  12. חוסר אומץ, חוסר דימיון, חוסר ניסיון, קפיאה מהלחץ וכנראה כבוד מוגזם לשחקנים מסויימים. ואני עוד נותן לו חסד כי אם הבחירות שלו הם נטו מבחינה מקצועית אז המצב שלו אפילו גרוע יותר
  13. ביחס למי שיש לנו היום גם אני מתגעגע אליו
  14. גם אצלנו שיחק בקישור אצל אוסקר ותחילת סוזה
  15. הכי מצחיק שהפתרון לדוגמה שנתת זה פשוט לתת כדור ארוך קדימה, אין חוק שבגלל שאנחנו מכבי זה בושה להעיף כשצריך. זה כל כך בסיסי כך שאין מצב שהשחקנים קיבלו הוראה לא להעיף, יותר הגיוני שזה נופל בקבלת החלטות טיפשית מצד השחקנים שלנו המהלך באיבוד כדור בגול השני שנפסל לסכנין היה ברמת המכירה.
  16. זה רק עניין של זמן, זה לא יעלה מפה, שילך כמה שיותר מהר. המצב בטבלה עוד לא נורא לעומת איך שאנחנו נראים ומשדרים, הוא גמר את הסגל וחדר ההלבשה ואיבד את הקהל. אחרי השנים האחרונות אנחנו כבר למודים לאיך זה נראה כשזה גמור מבחינת המאמן.
  17. והוא העדיף להישאר? יש עוד ליגות שעדיין החלון פתוח או שנסגר אצל כולם?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.