Jump to content

Naor23

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

• Days Won

2

1 Follower

About Naor23

• Birthday 30/10/1994

Recent Profile Visitors

1,616 profile views
  1. נותן לגררו, חוזז, ביטון ואלמוג (בחוד) לפתוח להכניס אותם יותר לכושר משחק.
  2. ממש צעקתי על הטלויזיה שם.
  3. אז כנראה לא הבנתי אותך נכון, אני גם חושב שעשינו כמעט את המקסימום מהחומר הקיים ועוד בלי גולסה ויונתן.
  4. לא מסכים איתך, שיחקנו בטקטיקה שואן לוון רצה. באותה מידה יכלנו לשחק עם קו הגנה גבוה כמו שלהם וללחוץ אותם כמו פסיכופטים כשפשיץ, ביטון וטבח על ה35 מטר שלהם אבל אז אתה תאכל גולים על ימין ועל שמאל כי הם יחתכו לך את הלחץ כמו חמאה. אתה לא ברמה שלהם שתוכל ללחוץ אותם, עשינו נכון כשהסתגרנו. ממה שאני זוכר גם משנגלדבאך יחסית הסתגרה מולם ויצאה למתפרצות ופירקה אותם ככה כי הם הרבה יותר מדויקים, פיזיים ומהירים מאיתנו בקישור ובהתקפה. גם שחטאר שיחקה ככה מול ריאל מדריד, ככה זה עובד, אם שחטאר הייתה לוחצת את ריאל היא הייתה מתפרקת, לה ההסתגרות עבדה כי יש להם התקפה משוגעת ולנו יש התקפה חלשה.
  5. עם זהבי ובן חיים של אז או אם היו לך 2 שחקני התקפה אחרים טובים יותר ממה שיש לך יכלת להוציא יותר מהמשחק אתמול.
  6. ומי עוד היה איתם בהתקפה? וכן אשמח אם תביא דוגמאות. הדעה שלי היא עדיין שספציפית אתמול הייתה חסרה לך איכות בחלק הקדמי וכן יכלת לעקוץ.
  7. צורת המשחק היותר התקפית דווקא גרמה להגנות שלהם להיות בקו נמוך יותר שגרם לך להגיע למצבים הרבה פחות איכותיים, אתמול הקו הגנה שלהם היה גבוה בטירוף ורק צעק לתפוס אותם במתפרצת ולהעניש יותר בקלות. אני חושב שזה די ברור.
  8. סחט הצלה מזומר שם אאלט. מבין פריצה, פשיץ ווידאר הפיניש של האחרון היה הכי טוב.
  9. גם עם בונקר היו לך הזדמנויות לצאת להתקפה מתפרצת ולהוציא יותר, אתה לא צריך לשנות את צורת המשחק ההגנתית כדי להגיע להזדמנויות כי אז אתה תספוג בקלות, פשוט חסרה לך איכות מקדימה.
  10. לא הופתעתי מהיכולת הטובה בהגנה, ודאגתי מראש שלהתקפה לא יהיה מה למכור.
  11. כן רק ש.. לא. היריבה ברמה של צ'מפיונס אבל אצל יוקאנוביץ שיחקנו פתוח בצורה הזויה ואתמול סגרת אותם מדהים.
  12. אולי רבין? יעני חיסלו לנו תסיכויים, עלוב ממש אם כן. כל המערכת של הערוץ הזה נוטפי שנאה. ולא שמעתי מה אפק אמר אבל קראתי פה קצת והוא פשוט אפס חסר מושג ואני רוצה לראות שהקבוצה שהוא אוהד חיפה או הפועל אנא ערף תבוא לשחק מול שחטאר פתוח ותצא עם איזה 5 חתיכות או מקרה שלהם 7:2, באמת אפס חסר מושג שמפיץ רעל כי יש לו במה. מול קבוצות ברמה הזאת אתה לא יכול לשחק פתוח מדי כי כל התקפה מתפרצת שניה של היריב תסתיים בגול, וממש לא היינו רחוקים מלגנוב גול או 2 גם עם המשחק המבוקר.
  13. מהלך סטנדרטי (לקבוצות באירופה) נגד הגנה עם קו נמוך שמצופפת, הטעות היא על דן וטיפה גראלדש שלא סגרו תמגן, מול ויאריאל בחוץ הם עשו מולנו תמהלך הזה המון פעמים. עריכה: הרמת ביצוע באמת גבוהה, אבל הסגירה של דן שערוריה. חוץ מזה אנחנו עומדים יפה מאוד, מה שהכי חסר לנו במשחק הזה זה קשר אמצע שיקח את הכדור במומנטום של מתפרצת וירוץ קדימה, או בקיצור גולסה, אבל החיסרון שלו זה הקבלת החלטות בחלק הקדמי ואיכות הפס האחרון. אם היה לנו קשר אמצע כזה שיכול להוביל כדור במרכז ואז לשחרר פס לאגף היינו משתדרגים מאוד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.