Jump to content

Naor23

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

About Naor23

• Birthday 30/10/1994

Recent Profile Visitors

2,924 profile views
  1. מלבד הכשרון באמת יוצא הדופן והמהירות שלו הוא שחקן ואישיות צנועה וחיובית, שורף תדשא בהגנה או לכל כדור אבוד והרבה פעמים זה נראה שהוא רוצה יותר מכולם לנצח. אחד הדברים שהופכים אותו לשחקן-על זה שלמרות שהוא מסתמך על מהלכים אישיים הוא לא שחקן אנוכי, הוא מחפש לבנות התקפות עם שחקנים אחרים ובפעולה אחרונה יודע לפרגן מצויין, בכלל קבלת ההחלטות שלו היא טובה מאוד. אפשר לרשום אותו באותה שורה עם וואקמה וזה אומר עליו הרבה, שחקן מהחלל לליגה ולמכבי
  2. עם דקות אמיתיות תוך עונה שתיים הופך למפלצת
  3. לנעוץ בכל נושא עד שאנשים יקלטו כבר שזה הדבר האמיתי
  4. לנסות להשאיר כמה שאפשר, אם רוצה להתקדם לדרוש 15
  5. במשחק אחד נתן יותר מסירות מפתח מבכל ההופעות שלו במכבי עד עכשיו
  6. בואו נתחיל משחקני אגף שמסוגלים לעבור שחקן ונתקדם משם
  7. שחקן, לא מוערך מספיק
  8. היום אני מעריך את יכולות המסירה של דור מיכה פי אלף, אשכרה היה מביא לנו נקודות לבד דרך אסיסטים
  9. יש דימיון אבל ההבדל העיקרי הוא בעמדה. מיטרביץ הביא מספרים מהקישור, דן ביטון ברוב המוחלט מהמשחקים משובץ כחלק מהשלישייה הקדמית, ככה שהוא גונב משבצת של שחקן נוסף שיכל להיות אופציית מסירה. דן ביטון לא שחקן לפעולה אחרונה, ברגע שהוא מקבל כדור בשליש הקדמי הוא גם ככה חוזר אחורה ומחפש שוב את היצירה ל2 ה"קדמיים" הנוספים במקום לנסות ללכת דוך. וואלה גם אם יתופקד בתור 10 לא בטוח שאני עדייו לא אעדיף את מיטרוביץ. אני זוכר שבזמנו קראתי למיטרוביץ במקום קשר חמישים-חמישים קשר 10-50 בגלל היכולת ההגנתית הלא קיימת שלו, דן ביטון אפילו עולה עליו באווריריותו.
  10. זה נכון, אין לנו שחקן ראוי אחד שיודע למסור כדורי עומק מהקישור מלבד יוריס שעסוק בהגנה ולא מנסה מספיק
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.