Jump to content

yakir84

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by yakir84

1. אני גם עוד לא קיבלתי וחבר שטס איתי כן קיבל. אתמול דיברתי עם מכבי והם אמרו לי שהם עוברים על כל הטפסים ושולחים לאט לאט את הכרטיסים. בעיקרון כתבו גם שעד שבוע לפני המשחק נקבל את הכרטיס.
  2. המלצה על מלון בבריסל? וידוע אם תהיה הסעה מבריסל לגנט? תודה
  3. מגיע עם רכב פעם ראשונה,הרבה אמרו להחנות בטירת הכרמל. מי יכול להמליץ על איזור או רחוב שקרובים לאיצטדיון שיהיה קל גם ביציאה לכביש 4 תודה
  4. תודה על העזרה, אשמח להמלצות הגעה לשדה צריך לתפוס טיסה חזור לארץ ב 7 בבוקר אם אתה מחר בטרנר אשמח לדבר איתך
  5. טס בשני לפראג ווינה אשמח לקבל המלצות למסעדות המבורגר,סטייקים ועוד.. המלצות על פאבים,מועדונים ועוד דברים מפנקים שיש לערים האלו להציע אז מה אסור להחמיץ שם
  6. טס בשני לפראג ווינה אשמח לקבל המלצות למסעדות המבורגר,סטייקים ועוד.. המלצות על פאבים,מועדונים ועוד דברים מפנקים שיש לערים האלו להציע אז מה אסור להחמיץ שם
  7. יש בסניף באילת עם הסמל של מכבי ועם הניוואה מאחור ב51 שח חבר כרגע קנה לי מידה S
  8. מי שמעוניין מוכר כרטיס מבוגר (מחיר עלות 93₪)למשחק מחר. איסוף בקופות לכל המעוניין לפנות בפרטי
  9. מחפש טרמפ עם 2 מקומות מאיזור רמה"ש , כמובן עם השתתפות בדלק
  10. יש את בירת גיימס זאת בירה עם מגוון סוגים מאד ממולצת
  11. אפשר להחנות בקריית הצעירים זה 7-10 דק' הליכה. זה יוצא ליד הכיכר הראשונה שפונים למגרש
  12. אם הכרטיס אותו צבע לא תהיה בעיה להכנס ליציע של מכבי,לא עושים יותר מידי בעיות שנה עברה הייתי באותו במצב ונכנסתי ליציע של מכבי. לגבי חניה ניתן לחנות במגה למי שבא מוקדם
  13. קיבלתי כרטיס מוזמן למשחק כמובן ליציע של רמה"ש ,ורציתי לנסות להכנס עם הכרטיס ליציע של מכבי אצלי הכרטיס בצבע אדום,רציתי לדעת אם גם מי שקנה ליציע של מכבי הכרטיס בצבע אדום?
  14. אם אני לא טועה בהרצליה יש KFC או משהו בסגנון ברחוב בן גוריון
  15. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZJuppyjPdPk סרטון של הפנאטיקס שעלה
  16. אני חיכתי חצי שעה על הקו עד שענו לי בלאן... ששאלתי אותה למה לא ניתן להזמין דרך האינטרנט אמרה בגלל שהמכירה רק למנויים אז לא ניתן להזמין דרך האינטרנט והזמן המתנה מאדד מאדד ארוך בגלל שיש אנשים שמשמונה בבוקר מתקשרים אז יוצרים עומס על הקו(לא יודע אם זה סוג של תירוץ כלשהו שלהם לזה שהם חברה דפוקה שלא יודעת להתארגן כמו שצריך)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.