Jump to content

Pini_A

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by Pini_A

1. לפי החוק עובד שעתי צריך לעבוד יום לפני ויום אחרי ולפחות 3 חודשים אחרת על פי החוק היבש לא זכאי לחג.
  2. כי חדרה זה אוסף שחקנים שאמא שלהם לא מכירה אותם, בהפועל יש כביכול קצת שמות שהיו בליגת העל.
  3. בשביל זה חיכו עד היום כדי לשים אותנו בראשון.
  4. יש עד שישי קדימות למנויים אין באמת לחץ לקנות.
  5. בנתיים בספרד פרסמו את שעות המשחקים במחזור 5! והליגה עוד לא נפתחה.
  6. פרץ פצוע שהוא לא בסגל או סתם מנוחה?
  7. גלזר פותח שכטר לא בספסל ציקו כן
  8. בא לי שדודו דהאן יוציא גם אותי לבלגיה.
  9. בן הרוש בלוקרן חוזה ל3 שנים. הזיה.
  10. ספוטיפיי וגוגל יעירו אתכם בבוקר: איך תעשו את זה? שיתוף פעולה חדש בין שתי החברות יביא אל השעון המעורר בסמארטפון שלכם את המוזיקה שאתם אוהבים - אם יש לכם אנדרואיד. מדריך http://m.ynet.co.il/Articles/5320886
  11. לירן זיו גם חלק מהקבוצה או שהוא רק בעמוד של מכבי?
  12. צפיתי כל המשחק דרך הלינק של דאבל, היה תענוג אחלה שדר סרבי.
  13. אבל אמרו שציקו פצוע איך הוא משחק, כתבים אפסים. עטר מחזיק אותנו באירופה.
  14. הרכב מכבי תל אביב: פרדראג ראיקוביץ’, אלי דסה, איתן טיבי, ז’איר אמאדור, אנריק סבוריט, דור פרץ, אייל גולסה, דור מיכה, אלירן עטר, ארון שוינפלד ווידאר קיארטנסון. כמו כן, על הספסל יחכה לראשונה מאז שחתם צ’יקו אופואדו, שחקן הכנף הניגרי. גם איתי שכטר, דן גלזר, שרן ייני, שחר פיבן, רוסלן ברסקי וחביב אוחיון יחכו בספסל.
  15. נו ציקו בספסל, העיקר אמרו פצוע וסיפרו סיפורים.
  16. הבן אדם לא שיחק מאפריל, השיג חצי מיליון יורו לשמתיים הקרובות, לא נראה לי שאפשר להפחיד אותו בלא לשחק. גם על פקראט מאיימים וגם קורהוט (כמו שחיפה מאיימת על קלאוס וקאיו). אנשים לא מוותרים בקלות על כספים. קבוצות נופלות כשהם בונות על כסף שאין (ע"ע הפועל ת"א, לידס), ב"ש לא תקרוס, אבל הקיץ הזה עשה להם נזק חמור מאוד.
  17. החלק החסר בפאזל: אין אוהד מכבי שלא התרגש מחולצת העצמאות שהושקה במהלך העונה שעברה, כולכם ודאי ראיתם את חולצת הבית הנ-ד-י-ר-ה של העונה, אבל יש עוד חלק אחד שחסר בפאזל של עונת 2018/19, והחלק הזה, ייחשף במהלך החודש הקרוב. תהיו עירניים (:
  18. המסיבות בפלאיה הרבה יותר טובות מקנקון שרק מנסים להשחיל אותך בכסף, במיוחד לחבורת צעירים ביכולים לקחת דירה באיזור (אני ואישתי השכרנו בטעות דירה וזה יצא דיי זול ביחס למלון). בגדול מקסיקו אפשר להספיק ב3 שבועות אם אתם לא מחפשים להיזרק (שוב אנחנו ממש חיפשנו מה לעשות כל הזמן ולא לרבוץ בחוף ימים שלמים ובגלל זה הספיק לנו). לא הייתי בתאילנד אז אין לי השוואה.
  19. המחזור הראשון הוא ב25.8 מאמין שאחרי שיראו אם קבוצות עברו שלב באירופה, יידעו איך לשבץ את המחזורים (מול חיפה בכל מקרה יהיה משחק מרכזי בראשון/שני).
  20. אני עדיין מנסה להבין מה לא בסדר בחוק, שאלוהים יעזור לי למה אף אחד מכל מי שמתנגד לא עונה תשובה נורמלית חוץ מלצעוק ולבכות. תנו כבר תשובה ראבק.
  21. ומי אמר שכל ה13 זה של פינגווין? יש גם את הייסנס, ב.ס.ר, ניוואה וכדומה ששמות כסף.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.