Jump to content

Pini_A

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by Pini_A

1. עיתונאי זוכה פרסים פוטר מעבודתו בעיתון הגרמני "דר שפיגל", לאחר שהתגלה כי בדה כמה מכתבותיו. השבועון הנודע הודיע השבוע כי קלאס רלוציוס, בן ה-33, "זייף כתבות בקנה מידה עצום ואף המציא מרואיינים". לאחר שדחה את ההאשמות נגדו, הודה רלוציוס בשבוע שעבר כי הונה את קוראיו ב-14 סיקורים שפרסם בעיתון. מתי בישראל?
  2. וכמובן ששפיגלר ניסה להוציא ארס, אמר שאצל מכבי של ג'ורדי, שכטר היה מוחלף בגלל זה.
  3. אם לא פוגשים אותם בגביע זה יהיה רק בעונה הבאה
  4. וואו הוא פשוט דביל, באמת דביל.
  5. אין הוא עושה בכוונה באמת, כמה אפשר עם וויץ הזה.
  6. יום שישי אולה או? מה שרים שם?
  7. אוהדי הפועל רבו עם גוטליב, מנסים בכל הכוח שיבקיע שער עצמי ויחגוג מול הפרצוף שלהם?
  8. לצפות בילדי האנרכיה באיכות hd שידרוג, זוכר שצפיתי בזה בצבא בזמנו באיכות נוראית.
  9. בני עמי בחרו בטרור, איפה הוא עכשיו, איזה דממה בתקשורת שלנו, פאקינג תינוק שעוד לא נולד, חי בקושי יומיים, מדינה הזויה. לפחות חיסלו את הכלבים האלה ואת ההוא מברקן, לא מנחם אבל לפחות משהו.
  10. בספורט 5 רשום שכחילה בדרך החוצה מבית"ר, הוא לא היה הבלם הכי טוב שלהם שנה שעברה? אין מחשבה מעבר להצלחה רגעית בליגה הזאת.
  11. אבל עשית הקשר גרוע, הנדסת בניין= פועל בניין. באמת שאין לי איך לתאר את ההקשר הגרוע הזה. כמו שתגיד רציתי ללמוד רפואה, הלכתי לנקות בבתי חולים.
  12. למדו איתי אנשים שעשו מכינה במכללה וזה חסך להם שיפור בגרויות ופסיכומטרי הכל תלוי מה רוצים ללמוד ואיפה.
  13. מקווה שמכבי תשאיל בינואר כל מיני שחקנים כדוגמת חוזז קראצב שוינפלד ויוני כהן לרעננה ואשדוד. אסור שהפועל יעקפו אותם.
  14. תעשה מה שהלב מרגיש, יש כאלה שהתחילו אחרי שנה ללמוד, יש כאלה שהלכו לטייל ולהתאפס בחול, יש כאלו שעושים כמה טיולים קצרים. אין אמת אחת, אין אמת בכלל. אתה מרגיש חנוק אחרי השירות ורצון של להתנתק מהלחץ של השלוש שנים? אתה יכול ללכת לטייל (יש יעדים שמעניינים אותך? דרום אמריקה/ תאינלד/ אפריקה/ המזרח). אתה יכול לנסות למצוא עבודה כמו שרשמת, לעבוד תקופה ותוך כדי להבין מה אתה רוצה. גם לימודים- אתה מכיר את עצמך, אתה טוב במספרים, אתה יותר איש טכני, יותר חזק במחשבים. תבין קודם כל מי אתה ומה אתה אוהב.
  15. הם לא השקיעו איזה 3 ומשהו מיליון יורו בקיץ על סבע והאסלבייק?
  16. בכל תוצאה היום, המקום השני ומטה קרוב לירידה מאשר למקום ראשון.
  17. דוידזאדה מזכיר לי את העונה ההיא ששפונגין היה פצוע כל השנה ואז הבריא בסוף במשחקים האחרונים שלא היה מגן ימני ואז נפצע שוב.
  18. ראדי פעיל השלום: מי שנראה נרגש במיוחד היה מהראן ראדי, שזכה לקבלת פנים חמה מהאקסית עימה זכה בשלוש אליפויות: "התרגשתי מקבלת הפנים שציפתה לי. הלוואי וכל הקהלים ילמדו מהקהל של ב"ש". שכל הקהלים ילמדו מטרנדר, אם לא מנצחים אחרי שלוש אליפויות, בוז חזק ללא רחמים.
  19. יש לא לחגוג לקחת כדור ויאללה בוא נמשיך לשחק ובין להרים ידיים כמו מטומטם, תראו אותי איזה בן אדם טוב אני. גם אצילי טיפש.
  20. אז פיבן לא צריך לחגוג נגד אשדוד ברסקי ופרץ נגד הפועל חיפה חוזז נגד בני יהודה מה נסגר איתכם,שמת 2 גולים אחרי שלא שיחקת עונה שלמה, תחגוג, תשתגע, תהנה. מה זה החרא הזה. מאוד עצוב שיש לנו אהבלים כאלה (גם אצילי שמקללים אותו בטדי בלי סוף ככה).
  21. לא, דחפו ליום חול כי יש כדורגל אנגלי בטלוויזיה והרייטינג חשוב להם יותר מהכדורגל בארץ. קודם העולם אחרי זה ישראל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.