Jump to content

Pini_A

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by Pini_A

1. חשבתי שאני מדמיין
  2. הייתי בטוח שהמצאת את זה, זה מדהים.
  3. וייסמן לא שיחק איזה 20 שנה בנוער?
  4. אשכנזי זה השלומי אזולאי של הקיץ, שחקן שנתן עונה טובה ראשונה אחרי עונות בליגות הנמוכות. חיפה לא לומדים מטעויות של עצמם ושל אחרים.
  5. נכנסתי לפייסבוק הפרטי שלו, הדביל גם רשם פוסט עם תמונות של הזיוף וסטורי של זה, כזה אהבל.
  6. במכבי כנראה החוזה הוא 250 לשנה אחת בחיפה בקלות הוא מוציא 300 לשנתיים, מה רע לו? שיילך בדרכו של אלברמן, אפשר להביא מחליף זול יותר ממנו.
  7. אהבתי שהפועל לא מימשו את האופציה על גנדה וחושבים שהוא יבוא איתם למחנה אימונים ואולי הפועל יחתימו אותו, אי אפשר להמציא את הדברים.
  8. טוכמן, וואלה: מכבי תל אביב צפויה להשאיל את אילון אלמוג ומתן חוזז - סקציה נס ציונה של עמיר תורג'מן עשויה לקבל עדיפות על השניים - שגיב יחזקאל ועדן קארצב יקבלו הזדמנות "אמיתית" להישאר - בקבוצה ממשיכים לחפש חלוץ זר איכותי וממתינים למכירת ראיקוביץ' מאמין שזה חלק מהשיקול של נס ציונה להחתים את עמיר תורג'מן, קבוצות מבינות שמושאלים שלנו יכולים לעשות הבדל בין ירידה להישארות.
  9. כן אבל איך הן פתחו עלינו רימון אה? איזה גברים, הגיעו לאולטרס טיפו כבר?
  10. מי ישמע להודיע לפני, כאילו זה משמרת בעבודה ולא מצאו מחליף.
  11. בדיחה של נבחרת, אחלה דאבור שיילכו לעשות חמוצים.
  12. גומורה עונה 4 בגרסה רגילה ולא hd קיים מאתמול בטלגרם למי שרוצה (חפשו נתי מדיה), מאמין שעוד כמה ימים תצא גרסת hd.
  13. זה לא שנשאר יותר מידי שחקנים בריאים בסגל, יש בכלל 18 למשחק?
  14. עסקה אפשרית היא 400K של צ'יבוטה ובלטקסה לצמיתות ואולי איזה חצי כרטיס נוסף של שחקן מושאל.
  15. חבל שלוזון לא חזר לפת כמה מחזורים קודם, היו כבר מתחת לקו אם זה היה קורה.
  16. בואו, אם המתים מנצחים בקרב הזה, איך מורחים עוד 3 פרקים?
  17. דרעי לא יוכל להיות שר בגלל כתב אישום שיוגש נגדו לאחר החג.
  18. התקשרו אליי עכשיו בהקלטה ממרץ לעצור את הפייגלניזם המתחולל כאן ולהצביע להם, לא חזקים בקבוצות מיקוד שלהם.
  19. כולם מקללים את אבוקסיס ואני פשוט מבין שהיום כבר אין שחקנים יריבים לשנוא ברמות האלה וזה פשוט חבל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.