Jump to content

אנדרס רוסלנד

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by אנדרס רוסלנד

1. http://www.youtube.com/watch?v=3iIgAX-hfJ8 "מה אתה עושה אם המצרים מתקדמים לעבר המוצב"
  2. אתם לא מבינים שהם גורמים לנו להיראות חרא בלחץ שלהם שחוסמים לך אפשרויות מסירה כמו שאנחנו עושים בליגה והפיתרון לזה זה הרבה תנועה בלי כדור וריצה לשטחים מתים
  3. לא יודע מה ראיתם אבל כל הקבוצה לא הייתה טובה ואלטמן היה פחות רע מהשאר נכון ברחו לו כדורים ולא כל מסירה הלכה למקום אבל היו גרועים ממנו על המגרש וכן מיכה צריך לשחק
  4. עונה שעברה ראינו ממנו הרבה דברים טובים כל הקבוצה לא הייתה טובה אתמול. רעדו להרבה שחקנים הרגליים ביחוד בהתחלה ודברים פשוטים הם לא הצליחו לעשות. לא צריך לגמור אף אחד על משחק אחד. שבוע הבא זיו משחק טוב מבשל ואנחנו עולים וכולם שוכחים
  5. אין להם ים ללכת באמצע העונה צחקתי ויצא לי קצת חננה מהאף גדול
  6. בזמן שערן היה בהפועל חבר שאוהד אותם אומר לי שהוא השחקן הכי מכביסט שהיה בהפועל
  7. טוב אם כבר נפתחנו אז זה לא אחותו אלא העוזר של אבא שלו הפתק שהוא רשם תמספר זה אותו פתק חום שהיה על האוטו של ניוטון וגם יש לו תאינטרס והיה עוד איזה משהו אבל אני לא זוכר עכשיו בוא נגיד שרמת התחכום לא גבוהה
  8. כבר ברור מי הרוצח שמו הרבה רמזים בפרק הזה. רמז זה לא סהר
  9. כל יום שאתה נמצא יותר ממה שאתה חייב עולה לך יותר ממה שתחסוך על הטיסה (מלון,ארוחות וכו) לכן אני מציא למי שטס, כמה שפחות ימים. גם אם משלמים על הטיסה קצת יותר כי זה לא רק מתקזז אלא עולה יותר.
  10. תלוי במטוס יש מטוסים גם עם 170 -180 מקומות
  11. הגוש גדל באופן משמעתי וזה מורגש מאוד, עצם זה שנפסיק להתעסק עם תיאום בתוך 11 אלא בין השערים זה כבר טוב. ושפו לכל האנשים שהורידו אגו (משני הצדדים) שגרמו לאיחוד לקרות וחשבו על טובת הקבוצה. עדיף מאוחר מאשר אף פעם. אחלה עידוד
  12. כריס איך אני מחזיר תמצב לפני שלחצתי על full version?
  13. אנשים זה לא נושא לצחוק עליו, תסבירו לו אחרי שהוא מקבל יפוי כוח למי פונים
  14. הכי עדיף לדעתי זה לטוס באותו היום ולחזור בסוף המשחק זה הכי מסתדר עם לימודים עבודה ובמיוחד אם זה מטוס רק של אוהדים. ולבדוק אפשרות של הסעה לאיצטדיון דרך החברות תעופה. ואם כבר לקחת את הנושא כפרויקט (תבורך) צריך לבדוק עם מכבי אולי אפשר לקבל איזה שהוא סבסוד קל. בהצלחה !!
  15. אני כותב עכשיו מבודפשט (כן הטיסה חזרה לארץ רק היום בלילה) ואני מת לטוס גם לבאזל אבל שהמחיר יהיה סביר. הקבוצה יכולה לחכור מטוס ועם סבסוד קל טיסה בבוקר, חזרה בלילה של סוף המשחק, ממלאים בכיף 200 איש במטוס במחיר טוב. יש אנשים פה עם קשר לקבוצה, זה לא בלתי אפשרי.
  16. לפני גיור אמרתי לחבר 2-0 למכבי. אני אומר 1-1 בחוץ ובבלומפילד מנצחים ועוברים את אמא שלהם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.