Jump to content

פראנץ הורבאט

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Recent Profile Visitors

730 profile views
  1. אתה בסופו של דבר צריך 6-7 כאלה שיהיו ברמת הרכב. כבר לא היית רחוק ממצב כזה. יכלת עם מינוף נכון להשאיר אותם ועוד להביא 2-3 כאלה ולהביא זרים ראויים שיתאימו את הרמה הדרושה והפוטנציאל במועדון. לא עשית את זה וההפך. מסכים שיש בערך 6-7-8 שחקנים נימולים שקצת קצת מבינים את המשחק ושווים משהו. היה לך את רובם באישהו שלב, ועכשיו אין לך אף אחד מהם שבריא.
  2. זהו אז... בקטנות האלה שהן כביכול קטנות, אני פשוט לא מסכים איתך. עלי מוחמד מוכיח שנה אחרי שנה עוד מאז שהוא היה בפאקין רמלה, שהוא שחקן שלכדורגל הישראלי אין מה למכור מולו. לא מתיימר להיות מבין כדורגל גדול, אבל הוא פשוט הרשים אותי מאוד בכל פעולה ופעולה שלו ממה שראיתי ממנו. הוא מבין את המשחק, אין פה הרבה כאלה, ומי שכן, מכבי צריכה לעשות מאמצים להביא אותו. אזזז, יכול להיות שאלמוג\קראצב\שחר יפציצו מאוד ויתנו את עונת חלומותיהם ויובילו אותנו לאליפות. יכול להיות. אך אני מעדיף לעשות את מבחן המציאות ולבחון מה כל אחד מהם נתן עד עכשיו.. שזה, לא טירוף. הלוואי כן? אני אוהב ומאמין בשלושתם, אבל כרגעע. זה ממש ממש ממש לא שם ולא מה שמכבי צריכה לשאוף אליו. לא ככה משלבים שחקני נוער. זה בדיוק הטעויות שחיפה עשו במשך עשור שבנו מגדלים על שחקני נוער עם פוטמציאל ובפועל הרסו להם קריירה. אני בעד הצעירים, אבל יש דרך לשלב אותם.
  3. צ'מע, מכבד מאוד את דעתך, אך לחלוטין לא מסכים איתה. בעיקר לגבי העניין שאם יבואו 2-3 שחקנים להרכב זה לא ישנה הרבה.. כבר ראינו מספיק דוגמאות בארץ ובעולם, שמספיק שחקן אחד שבא בינגו, יכול לשנות פני קבןצה. אם זה ואן דייק בליברפול, ואם זה ברונו פרננדש ביונייטד. שחקן אחד שבא טוב יכול פתאום לחלוטין לשנות את הגישה ואת הוייב של הקבוצה. אז אתה מדבר איתי על 3 שחקנים בפוטנציאלית יכולים להיכנס להרכב? חביבי, אם קניבקובסקי ומוחמד עכשיו במכבי, הקבוצה הייתה נראת שונהה לגמרי, הכדורגל היה אחר, הגישה למשחק הייתה אחרת. אז נכון, מסכים. גם אם מכבי תהיה גרועה ותסיים מקום רביעי, לא נורא. החיים ממשיכים. כל אחד ימשיך בחייו והכל יהיה בסדר. אבל כן, באמת שלדעתי לקבוצה הזאת יש פוטנציאל, מבחינת תקציב, מבחינת בעלים עם רצון להצליח, ומבחינת מסורת מפוארת במדינה, להיות הבאזל\הזאגרב\האולימפייקוס של ישראל. אנחנו לא ממצאים את הפוטנציאל פה בשיט. כל זה נובע בהתנהלות פשוט לא טובה בגזרת הרכש ובחלונות ההעברות. זה ממש לא התחיל הקיץ, אבל הקיץ הזה הוא הגושפנקא הוודאית להתנהלות הרעה הזאת. באסה. פשוט כך.
  4. מתנצל מראש בפני כל האופטימיים, אוהב את הגישה שלכם לחיים, אבל מצב הסגל פשוט מזעזע. ההגנה+ קישור אחורי סבבה. עם זאת אין אף שחקן כרגע בסגל שיודע לתת פס חכם, אף אחד. היחידי שקצת יודע עדיין לא חתם רשמית ( ביטון ) וגם כשיחתום , הוא לבד ממששש לא מספיק. אין אף שחקן בסגל שיודע לעשות תנועת עומק. אף אחד. קצת גררו, אולי החלוץ החדש, לא יודע... היו ככ הרבה החתמות ריאליות במחירים שפויים שיכלנו להביא זיחזקו את הסגל\ההרכב, ויכלנו להביא תחרות אמיתית לחיפה. קניקובסקי\עלי מוחמד\צ'יבוטה היו על המדף ומשום מה אנחנו לא בתמונה אפילו עם אף אחד מהם. אז סבבה, נבוא לבלומפילד ויהיה פנאן. יכלו לבנות פה קבוצה הרבה הרבה יותר טובה הקיץ. כרגע אנחנו לא בטופ 2. חיפה אין על מה לדבר, ולדעתי גם באר טובה יותר. מאןד מאודדד מקווה שלא תהיה פאדיחת על ואיזה אשדוד\מכבי פתח תקווה\הפועל לא תתפוס את המקום השלישי כי זה יהיה ממשששש פאדיחה, וזה לא נראה מאוד מופרך לצערי. בהצלחה רבה העונה, ויאללה מכבי
  5. גררו זה השחקן ההתקפה הכי טוב שלנו. לא מדבר על פוטנציאל או 'גרף שיפור', כאן ועכשיו הוא השחקן הכי תכלסי ו'מבין את המשחק' מכל שחקני ההתקפה שלנו. חייב להישאר עונה הבאה. אסור לטיבי לשבת שנייה על הספסל עד סוף העונה. חייבים חיזוק רציני להתקפה לעונה הבאה.
  6. אחד המשחקים המרשימים שאני זוכר ממכבי אי פעם. שחקני הקישור וההגנה( כל ה7) הם פשוט שחקני כדורגל מצויינים בכל קנה מידה. מרגיש גאה
  7. פרץ זה שחקן העונה עד עכשיו ללא מתחרים. פשוט עושה הכל. יכולת המסירה של ביטון לא נופלת ממיכה, מחלק כדורים אדירים ועם עוד קצת חדות בהתקפה הוא עם פי2 בישולים העונה. אנחנו עוד נהנה מגררו הרבה, מבין את המשחק לגמרי.
  8. גררו זה הפוטנציאל הצעיר הכי טוב שלנו לדעתי. מבין לגמרי את המשחק עם תנועה טובה, נגיעה לא רעה, משחק קבוצתי עם ראש למעלה. '' שחקן שחקן''.
  9. בלם טוב מאוד. עוד רכש בינגו.
  10. https://youtu.be/WugwcVCyE30 טוב אז אחרי הצפייה בזום מההיכרות עם חוזז, לדעתי הוא ניסה לעשות את התרגיל הזה שהוא שולט בו יפה וכבר עשה אותו לא מעט. הכדור קיפץ, והעקב שאמור לשנות כיוון לא התלבש וזה הטעה וזרק את טואטחה לגמרי. ואז חוזז התאושש ועם אינסטינקט נהדר פשוט המשיך על הקו. מהלך ענק.
  11. מקבל קצת ביטחון סוף סוף. יש לו את זה לגמרי. מהירות+תנועות עומק בחלק הקדמי זה משהו שאין לנו כמעט והוא מביא בדיוק את זה.
  12. גלזר זה איש המשחק בענק. שינה לחלוטין את הדינמיקה של ההמשחק ויחסי הכוחות בקישור מהשנייה שניכנס. כל פעם אני נזכר מחדש שגם כולה שחקן אחד מתוך 11 בעמדה חשובה יכול לחלוטין לשנות קבוצה וזה מה שקרה עם הכניסה שלו. היה בתקופה קצת פחות טובה לאחרונה לפני הפציעה, ונראה שלשבת קצת בחוץ במיוחד בעונת עומס מטורפת זה לא רעיון רע, גם אם אתה האמא של השחקני מפתח ( גולסה צריך את זה גם ). האא כן, והסגר הזה היה בוללל מה שהיינו צריכים.
  13. בסדר, הוא בן 20, הגיוני שפתאום ירגיש לא בנוח בציוות כזה או אחר. הוא הראה במשחקים האחרונים שיש לו מה שצריך גם כדי להיות 50-50. בכל מקרה לראייה עתידית זה לא כזה משנה. שנה הבאה יכול לבוא מאמן שישחק 3 בלמים, או 4-2-3-1, שישנה לו את התפקוד, או שגלזר יימכר, או מליון דברים אחרים,והוא יצטרך להתאים את עצמו. יש לו נתונים גולמיים מעולים ל50-50 וזה תלוי בו ובמערכת איך יפתחו את זה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.