Jump to content

פראנץ הורבאט

משתמשים רשומים
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

420 profile views
 1. עלי מוחמד זה פספוס ברמת הוואקמה. שחקן שהיה מתחת לאף הרבה זמן שג'ורדי לא ידע להעריך נכון. טופ 3 שחקנים בליגה עם גלזר וגולסה.
 2. אשכרה אין אף שחקן ישראלי/זר בליגה שהוא לא מחיפה, בש, או ביתר ששווה סגל אצלינו. אף אחד! השוק פה מת.
 3. הפייר פליי הזה הורג אותנו. לטווח הארוך זה בעייתי מאוד. עוד 2-3 חלונות כאלה ונתחיל להרגיש את זה טוב טוב. אחחחח ג'ורדי.. שינויים בשער היורו... זה עוצר לגמרי התפתחות והתקדמות טבעית של קבוצה עם שאיפות שחייבת חיזוק נקודתי ואיכותי. באסה.
 4. העליהום על צ'יקו פה הזוי מבחינתי... החמצה מזעזעת היום( קורה), ועם זה, הוא השחקן היחידי בסגל בערך שיש לו "כפתור" של תנועת עומק. אף שחקן בסגל חוץ ממנו לא עושה את זה. הפיזיות והמהירות שלו גורמים לו להגיע ל95% מהכדורים שנשלחים לו לשטח. אז נכון שאין לו נגיעה בכדור כמו של אגוארו או דיבאלה, אבל היא ממש לא כזאת גרועה כמו שמציירים פה. איזה פעולה היום אפשר להחשיב כ"מביכה"..? אוהבים להתמקד בפעולות לא טובות שלו ולהתעלם מהטובות. במחצית הראשונה הוא היה מהסבירים עם כמה נגיעות טובות ופשוטןת שקידמו התקפות. נגר הוא ממש לא. מזכיר לי קצת את אוהדי יונייטד שזיינו תשכל על לוקאקו ועכשיו הם מבינים כמה שחקן מסוג כזה הוא חשוב. וכל זה עוד לפני שמדברים על האופי החיובי, הקבוצתי, ונטול הפוזות שלו, יחס שער/בישול לדקה סבבה לגמרי. במציאות הפיירפליי יושב איתו עוד אתמול על הארכת חוזה. אחלה שחקן לליגה וביחד עם אצילי שחקן ההתקפה הכי טוב טוב בסגל. יש 2 זרים עם 0 תרומה שצריכים ללכת לפניו.
 5. לא מבין מה ראיתם.. אצילי ריחף היום על המגרש. ריחף. המשחק הכי טוב שלו במכבי שאני זוכר והמצטיין היום מבחינתי גם אם לא נתן צמד.. שחקני התקפה שלא מאבדים כדורים יסיימו עם 6 גולים כל משחק. ככה זה עובד, שחקני התקפה עושים פעולות עם סיכון של לאבד כדור. כשגזלר וגולסה ככה בכושר יש לנו קישור ברמת בונדסליגה. פשוט מעולים. שכטר מסתמן להיות הפירמינו שלנו עם פחות מספרים, אבל הרבה עבודה, נגיעות חכמות, וחביב חדר ההלבשה. אחלה שכטר
 6. שחקן פשוט ענק. עם הכוונה נכונה יותר וגוף עם פחות נטייה לפציעות יכל להגיע הכי רחוק שאפשר. אבל איזה כיף שהוא בן 28 והוא שלנו.
 7. הכי חשוב לדעתי- המערך בגדול אני מחבב 3 בלמים באופן כללי, אבל רק אם יש לך שחקנים שמתאימים לזה,כלומר ווינגרים שמתאימים לזה, ולנו אין את זה בכלל. 3 בלמים מסרס לנו את השחקן הכי איכותי בליגה ( סבוריט ) וכשג'ראלדש וכהן\חוזז בצדדים.. זה.. לא מספיק טוב, זאת לא העמדה שלהם. מילא היה לנו שחקן כמו דסה, אבל אין. לכן זה מיותר.. חושב שזה פעם ראשונה מאז החזרה הלא טובה מהפגרה ששיחקנו עם הרביעיית הגנה הקלאסית כשסבוריט חופשי סוף סוף וגם זה מחמיא הרבה יותר לג'ראלדש ( מצויין לדעתי כמגן עם 4 בהגנה). מאמין לגמרי בגישה שמספרים זה לא חזות הכל.. שחקן שמבין כדורגל ועוזר לזרימה שוטפת של המשחק מבחינתי הרבה יותר עדיף משחק שמביא מספרים אבל מפשל במלא פעולות בזמן משחק. ועם זה.... יוני הוא מכונת מספרים, נדירה במחוזותינו. נכון שחסר לו דבק, composure, שיידע לנצל את היתרונות שלו יותר טוב, אבל הוא לגמריי יכול להיכנס לזה ( הלוואי שישקיע ) ולהיות מפלצת.
 8. גלזר וסבוריט מעל כולם. 2 השחקנים הכי טובים בליגה בפער. כל משחק העונה אני ממש רוצה לפרגן לבליפ/שוער שעדיין לא ספגנו. כלום כמעט לא מגיע אליהם. גלזר והמגינים זה האישיו.. ציקו כרגע האופציה מס1 בשלישייה ההתקפית שלנו, מחבב אותו מאוד, אבל זאת התוצאה של החלון קיץ המעט עצוב שלנו. בהחלט רואה את ג'ראלדש מגיע לרמת סבוריט מהר מאוד.. סולידימאוד מהרגע הראשון, לאט לאט מבין את הרמה פה.
 9. אחלה שיפוט.. הביא למשחק לזרום עם מינימום פוזות. דיי נדיר במחוזותינו
 10. טננבאום והבלמים צריכים לנשק לו את הרגליים. ב8 משחקים הגיעו מולנו למצב וחצי. מבחינתי יש אחראי אחד מעל כולם לזה, וזה הוא. לא קשור לרמה של הליגה פה, מה עוד שהוא השתפר מאוד בחלק ההתקפי ובהנעת ההתקפות. לא צמח פה קשר אחורי כזה מאז שאני רואה כדורגל( מזמן..... )
 11. -בלומפילד : וואו - נקודה שלא שמים עליה דגש והיא סופר קריטית - החלשות המגנים העונה. עונה שעברה דסה וסאבוריט, 2 מהשחקנים הטובים בליגה, פורצים באגף, נכנסים לאמצע, חושבים עומק, אחראים הגנתית, ואפילו מנהלים משחק. עמדה ככ חשובה בכדורגל המודרני. השנה.... עם איך שסאבוריט פתח את העונה, וג'ראלדש שייקח לו זמן להתחבר אם בכלל... דאוןגרייד רציני וקריטי. -ביטול הפנדל זה בזיון אחד גדול. זובאס יוצא שם כמו נינג'ה לכדור שאין לו סיכוי להגיע, דופק גליץ' עם רגליים קדימה ופוגע בפרץ.... באיזה פאקין קטע זה לא פנדל, מה, זה שפרץ "התחיל את הנפילה לפני"? , איזה שטויות.. שחקנים מקצוענים גם צריכים לדעת להימנע מכניסות ומתיקלוים מסוכנים ואמורים לנסות להתחמק מהם, ועם כל זה הוא באמת פגע בו בסוף, פשוט הזייה. -בלקמן שחקן מאוד מאוד לא טוב. זה שהוא ישראלי זה נחמד, אבל הוא לא שווה אצלינו סגל. אין שטף משחק ולא יהיה כש3\2 מהשליישיה ההתקפית זה בלקמן ועטר. - פרץ.. אוף.. איך הוא פתאום נהיה ככה. פתיחת עונה של פרץ לפני גביע הטוטו בעונת ג'ורדי. מאכזב ומוזר. -נקודות אור - טיבי יאיר וטננבאום.. מרגיש בטוח ורגוע שם מאחור. הפציעה של אצילי פגעה בנו מאוד. שחקן יצירתי שיכול לאיים על השער, לתת פס עומק חכם, מבין את המשחק בניגוד לשאר הארסנל שמאייש את החלק ההתקפי. בכלל.. חוץ מיוני ואצילי, אין לנו ככ סחורה בשלישייה הקדמית. לא מספיק טובים. בניית סגל מאכזבת מאוד בקיץ.. אבל יאללנה נו, נקווה לטוב
 12. השחקן הכי חלש בסגל. "אבל הוא ישראלי" שחקן שלא מבין את המשחק בגרוש.. אני ככ נגד עליהומים על שחקני מכבי או שעירים לעזזל.. אבל הוא פשוט חלש. לא יודע לאן לרוץ, מתי לרוץ, ובאיזה קצב. ממש ממש לא ברמת סגל למכבי.. כן, גם עם המספר המפלצתי של 10 שערי ליגה לפני שנתיים בתור חלוץ פותח ברב המשחקים. כל שנייה שהוא על הדשא ואלמוג בחוץ זה מחדל
 13. החתמה מאכזבת. הבנאדם לא מבין את המשחק. סוליסט לא הכי מוצלח. יש לא מעט ישראלים שהביאו מספרים דומים לשלו כשהיה אצלינו. מעדיף את שכטר לפניו בהרכב בכל מצב. לא באמת היינו צריכים חיזוק "לרוחב" בעמדה הזאת אלא חלוץ הרכב מובהק שיהיה יותר טוב משכטר וצ'יקו. הוא ממש לא כזה. הולך לאכול את הדקות של יוני ואלמוג. מבאס ממש,אלא אם כן הוא יהיה על תקן שויינפלד שיעזוב, וזה לא נראה המצב.
 14. חתיכת בינגו, מקווה שלא יאכזב בהמשך. מבין את המשחק, תמיד פותח אופציה, פריצות מעולות באגף ושיתוף פעולה טוב עם מי שאיתו באגף. סולידי ואחראי בהגנה. נראה שתמיד בוחר באופציה הנכונה גם אם הביצוע לא תמיד הולך. איזה הבדל למה שהיה לנו ב10 שנים האחרונות בעמדה שלו.. תענוג
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.