Jump to content

פראנץ הורבאט

משתמשים רשומים
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

544 profile views
 1. ניצחון ענק! יש מקום ל2 זרים ואם פוגעים ב2 שחקני התקפה יכולה להיות פה קבוצה מעולה. הקישור שלנו זה רמת בונדסליגה וההגנה סולידית לגמרי, הרננדס נראה כמו בינגו.
 2. אשכרה קראצב קיבל זימון לנבחרת על סמך שני משחקים טובים במכבי. האמת שזאת מוטיבציה מעולה לשחקני נוער/מושאלים שלנו שיראו שברגע שהם מקבלים הזדמנות ותופסים אותה אז הם אוטומטית בקדמת הבמה. בכל מקרה זה מעולה בשבילו והביטחון שלו.
 3. מעבר לזה שהצלחה של הנבחרת יכולה פה לאחד את העם הככ מפולג שלנו, ותגרום להזדהות ותמיכה מכל קצוות האוכלוסייה, זה גם עוזר לשחקנים שמשחקים ברמה האישית בניסיון טוב, בטחון עצמי, ועלייה שווי שוק.
 4. אוהב את הנבחרת ורוצה שתצליח. יעזור גם למכבי בטווח הארוך. שחקנים של מכבי שמשחקים בנבחרת Its a Good thing
 5. אם הפרסומים נכונים ונאתכו/פרץ פותחים וגלזר לא אז זה חתיכת בדיחה.. עם כל הכבוד לשחקן הספסל של פרטיזן...
 6. יש פה למישהו איזשהו מקור לזה שהסינים ייקחו עליהם את הפרשי המס ויצטרכו לשלם מיליונים לממשלת ישראל? זה באמת נשמע לכם הגיוני? אשמח לאיזה מקור כלשהו כי לא מצאתי כלום וההפך. וסליחה אבל "הסוכן שלו אמר" זה לא מקור, בואו תראו איפה הוא אמר. ענייני המס זאת הסיבה העיקרית לדעתי שלא יחזור השנה. ערן אוהב כסף ומדובר במלא כסף שהוא עבד קשה בשבילו. באמת שזה נשמע שאנשים פה שמים משקפיים ורודים ומנסים לשכנע את עצמם באיזה שמועה שהופצה בו בפורום.
 7. המשחק הכי חשוב לשנו בשנים האחרונות. גם בגלל פורמט הדירוג הנוכחי, שמעלה את הסיכויים שלנו דראסטית לעלייה לשלב בתים אירופאי במקרה של ניצחון. וגם בגלל ששנה הבאה אנחנו מאבדים את עונת הצ'מפיונס, וזאת תהיה מכה לרדת בדירוג כי כבר השנה היינו על הקשקש של להיות מדורגים לשלב לזה. מבחינת הסגל זה כמובן יביא מוטיבציה לחזק אותו בפגרה לקראת השלבים הבאים, וגם יגרום לשחקנים כמו גלזר,פרץ ויוני לרצות להשאר. (, זהבי ) . קיצר, חשוב.
 8. חנציס מעניין! נראה כמו באדי בילדר אבל קליל בתנועה. עשה כמה תנועות של חלוץ אמיתי. דווקא קראצב איכזב מעט ואני הכי בעדו. שחר במשחק הקודם נראה יותר בשל ומגובש במשחק.
 9. לא מסכים. גם אם הוא ב100% יכולת, והוא לא, אלמוג ויוני 3 רמות מעליו לדעתי. מבינים יותר את המשחק, מתנהלים עם הכדור יותר טוב, מנסים לגוון בפעולות שלהם. גם חוזז יותר טוב לדעתי. מסכים שאנחנו צריכים להתחזק בעמדה אבל רק עם שחקן הרכב מובהק-זר. חסר לנו בסגל מהירות וחשיבה על תנועות עומק, אבל טבח פשוט לא מספיק טוב ואין סיבה שחוזז ואלמוג ישבו שנייה על הספסל כדי שהוא יהיה בהרכב.
 10. הם קשורים בכך ששניהם שחקני כדורגל לא טובים, שחקנים שמקבלים כדורים במקומות מסוכנים ולרב יעשו פעולה לא טובה. כמה בישולים יש לטבח במכבי? הטריק המפורסם שלו של פדאלדה אחת ולטוס על קו שמאל ולהעביר רוחב גנארי זה נחמד, אבל כמה שערים אשכרה יצאו מזה, פעם-פעמיים בעונה הוא היה חותך לאמצע ושם גול. ההשוואה לבלקמן היא במובן של להביא שחקן בינוני שיתפוס מקום בסגל ובתקציב השכר. מן זיכרון בדיוני שהם היו "טובים" בקדנציה הקודמת. יותר מדי חוסר יציבות, יותר מדי משחקים שהוא לא הופיע, וברגע שמגן מכיר אותו קצת סוגר אותו דיי בקלות. האאא כן הוא גם אחרי צולבת ובלי כדורגל שנתיים. החתמה רעה קיצר
 11. השמועות על טב''ח מדאיגות. שחקן שלא מבין את המשחק, גם כשהיה פה בשיא היה לא יציב ולא היה שחקן הרכב מובהק אצל אף אחד מהמאמנים. הוא לגמרי one trick pony שמתבסס על מהירות בלבד, וכנראה שגם את זה אין לו כבר. האא כן הוא גם אחרי צולבת ובלי כדורגל תחרותי שנתיים. מזכיר מאוד את ההחתמה של בלקמן. אם כבר רוצים חיזוק לרוחב עדיף כבר להסתכל לכיוון ביתר תל אביב.
 12. עלי מוחמד זה פספוס ברמת הוואקמה. שחקן שהיה מתחת לאף הרבה זמן שג'ורדי לא ידע להעריך נכון. טופ 3 שחקנים בליגה עם גלזר וגולסה.
 13. אשכרה אין אף שחקן ישראלי/זר בליגה שהוא לא מחיפה, בש, או ביתר ששווה סגל אצלינו. אף אחד! השוק פה מת.
 14. הפייר פליי הזה הורג אותנו. לטווח הארוך זה בעייתי מאוד. עוד 2-3 חלונות כאלה ונתחיל להרגיש את זה טוב טוב. אחחחח ג'ורדי.. שינויים בשער היורו... זה עוצר לגמרי התפתחות והתקדמות טבעית של קבוצה עם שאיפות שחייבת חיזוק נקודתי ואיכותי. באסה.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.