Jump to content

AVIKUK12

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי AVIKUK12

1. תגידו, מה הטעם בלהחרים משחק שגם ככה יגיעו אליו 15000-20000 אוהדים? איזה אפקט יהיה לזה? היציעים שהטלוויזיה מצלמת יהיו כמעט מלאים, 

למה לא להחרים את הדרבי? שם באמת ישימו לב אם לא יגיעו אוהדים שלנו (ויש לי ניקוד כמעט מלא אז כרטיס לדרבי אוכל לקנות, אבל הייתי שמח אם היינו מנסים להחרים

במשחק שבאמת אולי יתן משהו לעתיד) 

2. הנצחון אתמול הביא לנו עוד חצי נקודה (עכשיו יש לנו 3 בטוטאל מהעונה הזאת) וסיימנו עם הבונוס, מעכשיו כל תיקו זה נקודות דירוג וכל נצחון זה 2 נקודות דירוג.

צריכים ויכולים לעשות מהבית הזה עוד 6 נקודות דירוג (3 נצחונות והפסד, או 2 נצחונות ו2 תיקו) 

3. 36 דקות לפני, Double said:

אם לא נעלה לבתים אז יהיה 17.500 נקודות דירוג. זה בספק יספיק לדירוג בשלב הפלייאוף בקונפרנס, ב"ש עם אותו מספר נקודות דירוג השתחלו אחרונים במדורגים בפלייאוף

17.5 זה אם נעוף בסיבוב השלישי, אם נעלה לפלייאוף נתחיל מ18.00

4. Just now, snufkin said:

120 נטו, זה 240 ברוטו. לא חוזה על יחסית חמכבי אבל כן חוזה שחוץ מחיפה וב"ש אף קבוצה בליגה לא משלמת

בסדר אתה לא מביא פרוספקט כזה ומשלם לו משכורת חייל. 

אני עוד מופתע שזה "רק" 120 אלף יורו לעונה. אתמול כתבו איפשהו 250 

5. נגד בש שער אחרי עבירה על שרן 

נגד חיפה צהובים לאצילי שלא נשרקו, צהוב ראשון לבלקמן בדרך לאדום שלא היה 

דחיפה על פרץ בגול של פלאניץ 

אתמול צהוב שני לאחד משחקני ההגנה של פת שלא נשרק (נראה לי שזה היה ינון אליהו) 

אם מישהו יכול לערוך ולשלוח לסוייר סרטון תבורכו 

6. On 11.12.2020 at 08:19, Double said:

אגב זו תמונת הסיבוב השלישי באלופות עונה הבאה לפי מצב הליגות נכון לעכשיו.

epMI3c6.png

כרגע יש לנו 20.5 נקודות דירוג. לכן חשוב להוציא לפחות תיקו בשלב הבא. נוכל לעקוף את קרבאח וסטיאווה ולהגדיל את הסיכוי להיות מדורגים סיבוב שלישי(אם נזכה באליפות ונעבור 2 סיבובים ראשונים)

מאיזה אתר הבאת את זה אחי? 

7. 40 דקות לפני, דרור שווץ said:

נניח וננצח את הטורקים כמה נקודות דירוג יהיה לנו בסוף הקמפיין הזה?

יש לנו כרגע 18.5 נקודות 

אם ננצח את הטורקים נעמוד על 20.5, במידה ויהיה תיקו יהיו לנו 19.5 נקודות 

אין בונוס על עליית שלב. 

8. לפני3 שעות , מכביזם זה בדם said:

לא תמיד, אלא ב-4-5 שנים האחרונות. לפני זה הפועל חיפה לא ניצחה את הקופים בדרבי משהו כמו עשור. 

איך חלשה מהקבוצה של שנה שעברה אם הם לא שיחררו אף שחקן משמעותי? (בניגוד אלינו ששיחררנו חצי קבוצה)

הם שחררו את כל המחליפים בהתקפה שדי נתנו מספרים (עוואד שועה סלליך) הגיעו רק שניים במקומם, שזה דוניו ואל עביד ששיחק עד עכשיו רק הלאומית. 

ברגע שווילדסחוט פצוע האופציות שלהם לחילופים מהספסלמבהתקפה כמעט ולא קיימות 

9. 5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כי היינו במרחק פנדל מלא להיות באירופה, כי הפסדנו בליגה פעמיים וכי גם אם השמועות נכונות מדובר רק על בלם (ולא יותר מדי איכותי, אם כי אני לא ממהר לפסול) ועדיין אנחנו עם בלקמן ושכטר כחלוצים. 

אתה גם מתעלם מעוד זר אחד לפחות שיכולנו והיינו צריכים להביא, מהסאגה עם גולסה, מהעיכוב בהחתמת המאמן. אם צריך לתת ציון על הקיץ זה 3/10 רק בגלל גולסה וביטון.

הפסדנו רק פעם אחת בליגה 

10. 12 דקות לפני, ravid said:

הפעם היחידה שעברנו בתים היתה בעונה שפאולו סוזה אימן. זו גם אחת הקבוצות החזקות של מכבי אי פעם. 

אתה באמת חושב שהקבוצה הנוכחית באיזור הזה? יודע מה, תוסיף 3 זרים טובים. נראה לך שאנחנו באיזור חיוג כזה?

הכל תלוי בהגרלה 

נגיד בית של באזל מדרג 1 

פלזן/לודוגורץ מדרג 2 

ושריף/אומוניסה ניקוסיה 

אתה רוצה להגיד לי שאי אפשר לעלות? 

11. 14 דקות לפני, ששון הצהוב said:

בדוק.

לא ברור למה זלצבורג רואים את המוקדמות כקללה ולא מבינים שזה נטו חלודה של משחק ראשון באופן קבוע.

כי זה לא היה משחק ראשון באופן קבוע. הליגה האוסטרית עלתה בדירוג בשנים האחרונות.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.