Jump to content

meni r

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

2 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אשמח ממש לשידור שעובד בחול בבקשה
  2. מתחנן לעזרה במציאת שידור לאייפון שיעבוד לי מסיני
  3. לא בבית וצריך שידור לאייפון יש מצב לקישור?
  4. הבנתי ממכבי שמי שחידש מנוי מקבל כרטיס מגנטי חדש בדואר או משהו איך לעזאזל יודעים מתי מקבלים את המנוי אני צריך אותו במיידי ומכבי עוד לא הוציאו הודעה בעניין
  5. שאלה מישהו יודע מתי מכבי מתכננים להעביר בדואר את הכרטיס המגנטי החדש של המנויים של השנה ?
  6. בעקבות גיוס אני ועוד 2 חברים שיושבים ב11 מחפשים ״להשכיר״ (למכור את המנוי לעונה הקרובה מבלי לתת העברת בעלות) המחיר יהיה אותו המחיר שמכבי דורשים על חידוש (עלות)
  7. אבל אני לא מבין ממש את השאלה כי גם דניאל ליפשיץ וגם קאלה תשובות שמספיקות לשאלה וזה רק ממה שאני יודע אולי יש עוד אפילו
  8. עניתי על השאלה שהם שלחו בהודעה תוך 4 דקות כתבתי קאלה יספיק בשביל למצוא את האפיקומן?
  9. לא משנה הסתדרתי ואין לי מושג איך מוחקים נושא
  10. מה הניצחון שהובקעו בו הכי הרבה שערים במסגרת ליגה? מדגיש של 2 הקבוצות יחד
  11. סיימתי עכשיו את הפרק הראשון ולא ממש הבנתי איך הם יכולים להלוות אחד מהשני כספי פנסיה שבכלל לא שלהם ועוד 100 מיליארד
  12. חברים אבקש את עזרתכם עד עכשיו הצלחתי להימנע מלדעת משהו על המשחק תוצאה והכל בגלל שלא יכולתי לראות אותו אני חייב קישור למשחק המלא אז בבקשה מכם לשלוח פה לא משנה כמה נגמר כי השידור בערוץ 11 מתחיל רק 23:30
  13. סבבה תענה בסוף המשחק רק שתדע גרמת לי לפתוח טלויזיה ולהחזיק אצבעות מבלי שאני מכיר אותך אישית
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.