Jump to content

nirdag7

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by nirdag7

1. משחק חושך כזה אני הרבה זמן לא זוכר
  2. אתם שוכחים גם שלא עלינו לשלב בתים אירופי ושעפנו סופר מוקדם מהגביע, להגיד לכם שהסגל הנוכחי היה יכול להתמודד עם 3 מסגרות? לא בטוח צריכים לבדוק את טב"ח ובעיקר רפואי לראות מה מצבו ואם הוא בריא ממש לא הייתי רוצה לראות אותו בחיפה/ביתר/בש
  3. רשום שזה משיחה עם שחקן אחר במכבי...מקווה שאין עוד שחקנים ששכבו איתן מהקבוצה
  4. תגידו צ'לסי העיפו את הדסון-אודוי שהיה נגדו חשדות לאונס ונמצא זכאי? מועדון "קצת" יותר גדול ממכבי
  5. אז היא שיקרה בהתכתבות אבל עכשיו צריך להאמין לה אחרי שהיא תודרכה ע"י עו"ד?
  6. מילה כנגד מילה לא תתפוס משפטית בתיק שיש בו ראיות מוכחות (התכתבויות) ובמיוחד אם יהיה עוד עדים שיגידו שהבנות שיקרו להם בגיל שלהן
  7. על פי עדותו של כדורגלן מליגה נמוכה, שפורסמה ב"ידיעות אחרונות", אחד משני השחקנים - חברו הקרוב - פגש את הנערות במסיבה שאירח בחודש שעבר. "הכרתי את הבנות במסיבת בריכה אצל חבר שלי", טען השחקן. "הן הגיעו גם לשם ואמרו לי שהן בנות 18. אחת מהן אפילו טענה שהיא מעל לגיל והשנייה אוטוטו, לדבריה. גם לי הן שיקרו. הזמנתי אותן ליום ההולדת שלי רק כי הבנתי מהן שהן לפחות בנות 18. אחד השחקנים היה במסיבה שלי. הוא חבר ממש קרוב. לא ראיתי אותו מתקשר איתן שם ולא ידעתי מה קרה אחרי זה. בתכל'ס לא נעים לי. אם היינו יודעים את הגיל האמיתי לא הייתי מזמין אותן למסיבה. אני מקווה שהכל ייגמר כמה שיותר מהר". מYNET על פי עדותו של מארגן המסיבה בה הם הכירו את הנערות שון מלכה...אמור להגיע עוד השבוע למשטרה ולתת את הגרסא שלו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.