Jump to content

nirdag7

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by nirdag7

1. הפרופיל של הבלארוסי נראה תואם לפרופיל של טיבי כמעט אחד לאחד חחחח
  2. 3 אליפויות ברציפות ליאנג בויז, להגיד שבאזל ירדה מגדולתה זה בלשון המעטה, העונה הם אפילו סיימו רק במקום השלישי. באירופה הולך להם יותר טוב, הם עשו מסע מדהים העונה ועברו גם בית קשה וגם את פרנקפורט ברבע גמר אירופית.
  3. אז גם היום לא יהיה פוש?
  4. מה ההבדל בין קבוצה שלמה שמגיעה מלטביה כדי לשחק לבין צוות אימון מיוון שיעמוד על הקווים...נמאס כבר מהמדינה המגעילה הזאת, במקום לתמוך ולעזור לקבוצה ישראלית להתקדם באירופה יעשו הכל כדי שנעוף.
  5. כי יש קשר בין נבחרת מקומית לבין קבוצה בלי הגבלת זרים? בוא נמשיך לזלזל בכולם עבד לנו מצויין עונה שעברה
  6. כל הקבוצה שלהם שחקנים זרים בנוסף הם הכושר שיא בליגה, יהיה משחק קשה
  7. ברור לכם שמקבלים את דינמו ברסט נכון?
  8. אמת, תגיד לי עכשיו להסביר את העונה ואני לא אצליח אפילו להסביר את הדמויות חחחח אבל מה שכן אהבתי את הסיום, סיום מוחלט ובלי חארטות.
  9. באמת חשבת ששוער שעלה לפני שנתיים 80 מיליון יורו בדרך למכבי???
  10. האליפות של לסטר,כנראה סנסצית הספורט הגדולה ביותר משחק השפעת של ג'ורדן
  11. מאוד קשה לי לראות את שחר לוקח אחד מהם ומראה שהוא פחות "מוסרי" מגולדהאר גם אם יגנז התיק. ודרך אגב אני לא אכעס לא על על דור ולא על אצילי אם הם יחתמו בקבוצה אחרת בארץ, הם במצב שהם חייבים לדאוג לעתיד המקצועי והכלכלי שלהם.
  12. וזה בדיוק יהיה הזמן שהדור ה"חדש" יתפוס את עצמו בידיים ויתחיל להשתלט על ההרכב הראשון בנוסף גם יגמר לנו ההגבלות פייר פליי בעזרת השם אבל שחקנים כמו אילון, קארצב, ,תומר אלטמן האחים גלזר עידו שחר וכו... יצטרכו לבוא לידי ביטוי
  13. המצב כבר כל-כך נואש, שמאמינים כבר לכל שטות שנזרקת הרגתם אותנו מכבי
  14. כי הבן אדם היה פצוע יותר מחצי מהזמן שלו במכבי? כי עד החצי השני של העונה הזאת הוא לא הצליח לשחק רצוף מבלי להיפצע?
  15. אבל מה הקשר בין שחקנים עם חוזה רב שנתי לשחקן חסר חוזה ושחקן שלא הצליחו להגיע לסיכום עם הקבוצה??
  16. טורקיה מתקרבת לאסלם משנה לשנה, זה כבר לא הטורקיה שרביבו ובלילי כיכבו שם
  17. הם כרגע עדיין שחקנים של המועדון, שיעזבו אולי יודיעו ואולי לא גם לצ'יקו ולגראלדש לא יצאה הודעה העונה ואף אחד לא יודע מה עם זאיר
  18. זה קצת לעצום עיניים אחרי שהסוכן שלהם אמר שמכבי אמרו לו שהם לא ממשיכים
  19. יום עצוב, נכנעו לפופוליזם במקום לתת גב לשחקנים עד הרגע האחרון ככה לא מתנהגים במשפחה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.