Jump to content

שולח מיייל

משתמשים רשומים
    172
  • Last visited

Everything posted by שולח מיייל

1. תשאל את מיכה. דאבור, לוגסי ומרגוליס מה התפקיד של לוין
  2. מה מודאג יהיסטרי!! מקסימום המנוי לא יהיה מוכן אז תקבל כרטיס למשחק ותקבל את המנוי עוד שבוע- שבועיים
  3. כמה בערך אמור לעלות קטל וואן בחנות כמו שר המשקאות?
  4. קצת אופטימיונת לבאזל כנראה תהיה הגנה כמעט חדשה כי המגן הימני, השמאלי, והבלם לא מעונינים להישאר אחרי שקיבלו מספר הצעות מגרמניה ואיטליה. אלכסנד פריי פרש. השחקנים שצריך להיזהר מהם מוחמד סאלח שכבש נגד צלסי בלונדוון ועשה טרור להגנת טוטנהם, והקפטן שטרלר. יש גם תקציר באתר ספורט 5 של המשחק האחרון של באזל בליגה ההגנה ממש לא מתואמת , אבל מצד שני ההתקפה שלהם קטלנית ועוד נקודה לאופטימיות- באזל זו קבוצה שבנוייה על להסתגר ולצאת למתפרצות בגלל זה הולך להם נגד קבוצות חזקות כמו יונייטד וטוטנהם. ושהם צריכים ליזום במשחק באירופה הם בדרך כלל מתקשים( הפסידו לקבוצה הקודמת של סוזה, הפסידו לקלוז, הפסידו לגנק) שבת שלום
  5. לפי מה שאני מבין מהתוצאות של באזל זו קבוצה שהרבה יותר קל לה לשחק שהיא אנדרדוג ולצאת למתפרצות, ושהיא משחקת נגד קבוצות שהיא פייבורטית מולה אז יותר קשה לה כמו נגד הקבוצה הקודמת של סוזה וקלוז
  6. 3:3 באולד טראפורד, 2-2 בוויט הארט ליין, 2-1 על יונייטד בבית סעמק ערס איזה מנחוס
  7. ארבל ושליימה זה צמד השדרים הכי מרדימים בעולם
  8. נכון שאחרי אתמול פתאום הליגה האירופאית נראית ממש לא מענינית, אבל הדחה של חיפה ובמיוחד של הפועל תשפיע מאד על הליגה( אני מאמין שאם הפועל לא תעלה לשלב הבתים אז דמארי ימכר) ואותי לא מעניין הדירוג של ישראל אני מקווה מאד שגם חיפה וגם הפועל יודחו כמה שיותר מוקדם
  9. https://www.facebook.com/photo.php?v=311453598992190
  10. ותאר לך שההונגרים רואים את פרימו ושליימה
  11. שנה שעברה במשחק היחידי שייני שיחק קשר אחורי,כבשנו 6 שערים
  12. זה לא קצת פתטי שגלדסטון שואל כל מאמן ושחקן שהוא רואה על מקל וכספי? זה ממש מעניין את דוק ריברס
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.