Jump to content

שולח מיייל

משתמשים רשומים
    172
  • Last visited

Everything posted by שולח מיייל

1. אני מעדיף שכירי חרב כמו זהבי וטיבי מאשר שחקן בית כמו בן חיים. זבל של בן אדם
  2. זה תלוי מתי יבוא השער אם יהיה כזה. אם יהיה 1:0 להם אז זה כנראה גמור.
  3. אחחחח לאן אתם בני זונות ההחבר שחידשתי דרכו את המנוי ל11 החליט היום שהוא עושה מנוי לשער 13, שהוא בא לאסוף את המנוי שלו הדפיסו לו את המנוי על השם שלי, והמנוי שאצלי כרגע בוטל.. כל דבר הם אוהבים לסבך וגם כבר הטענתי במנוי הקודם את הכרטיס לבאזל
  4. חבר לא הצליח לחדש מנוי לשער 11 והוא מעוניין להחליף שורה 7 כסא 22
  5. אחרי הפסקה של שנה חזרתי לשער 11 אתמול, ציפתי והתרגשתי לקראת המשחק אבל עניין העיקרי שציפתי לראות זה לא יצחקי, לא בן חיים ולא סוזה. הכי עניין אותי זה מה יקרה בנושא הקהל והאם מה שקרה לפני חודשיים יחזור על עצמו, כי לפי דעתי ״ מכבי פאנטיקס״ זה הארגון הכי טוב בארץ שהוא מתרכז רק בעידוד!. כבר בחימום הבנתי שיהיה טוב, שלא נשמעה אפילו שריקת בוז לשירת״ ראדי ראדי״. העידוד במחצית הראשןנה היה מצויין במחצית השנייה זה קצת נחלש אבל זה טבעי כי המשחק היה רדום. עכשיו שצריך להעביר ביקורת מעבירים אבל גם מחמאות צריך לדעת לתת- הייתם מצוינים אתמול אני וכל הקהל הרחב מקווים שתמשיכו ככה ותתרכזן אך ורק במה שטוב למכבי, כי שהקהל טוב גם בדרך כלל הקבוצה טובה
  6. אתם באמת חושבים שאוהדי באיירן מקללים את גצה? ואוהדי מנצבטר את ואן פרסי? ויש עוד עשרות דוגמאות של שחקנים שעברו בין קבוצות יריבות ושנואות. די להיות ילדים קטנים אני בטוח ששמחתם אתמול בגול שלו, מה זה יתרום שתקללו אותו ותשרקו לו בוז? אם באמת אתם כל כך שונאים אותו אז פשוט אל תעודדו אותו
  7. לי לאן המפגרים טעו ורשמו מנוי מבוגר במקום חיילל. השאלה שימכרו כרטיסים לאירופה אני אוכל לקנות רק מבוגר? כי זה לפי המנוי
  8. אני על סמים מסוכנים!!! איפה גילי? איפה גילי?
  9. לא יודע אם אתה ציני או רציני אבל אנינאספתי ב5 דקות מאות משפחה מ מה שכן להרבה אנשים לא מצאו את המנוי והם צריכים לחכות שעתיים בקופות של 11 בשביל שידפיסו להם מנוי
  10. שמות משפחה שמתחילים ב: ה, ו, ז, ח, ט. לכו עכשיו. שמות שמתחילים ב א, ב, ג, כ, ל. יהיה לכם יחסית הרבה תור
  11. חידשתי מני שהוא לא היה על שמי, לפני שלושה שבועות שקניתי את המנוי הבאתי לקופות יפוי כוח וצילום תעודת זהות של בעל המנוי בשביל להעביר את המנוי על שמי. מחר שאני אוסף את המנוי צריך להביא את צילום ת.ז של בעל המנוי או מספיק רק הפרטים שלי?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.