Jump to content

שולח מיייל

משתמשים רשומים
    172
  • Last visited

Everything posted by שולח מיייל

1. יש להם כבר 2 מגנים ימניים. יש לו אזרחות רוסית.
  2. בחודש האחרון הם עובדים בקצב רצחני. במידה והיו עובדים ככה מהתחלה, האיצטדיון היה פעיל בינואר.
  3. הזר הניגרי של קש מסתמן כשחקן מפחיד.
  4. לצורך העניין פפ בוטח בסיטי עם:פרדינניו סילבה דה בריינה. שני קשרים התקפים שפפ עשה אותם 50:50. בהחלט אפשר לפתוח בליגה במשחקים שעושים בונקר עם: גלזר/פרץ מיכה אוחנה. לשחק עם גלזר ופרץ ביחד תוקע אותנו מאד, במיוחד שגם הקשר השלישי ( ריקן) הוא לא יצירתי. העמדה הכי בעיתית שלנו זה יצירתיות מהקישור. במידה ומיכה לא משחק/ תפס משחק לא טוב, אין כדורגל.
  5. פותח קל במקום ריקן( אני מחזיק מאד מריקן)
  6. מרגיש לי במכבי שאין הרבה שחקנים שמסוגלים לעשות פעולה לא צפיויה.חסר לי מאד שחקן בפרופיל של אוחנה ומוחמד.
  7. חסר לי שחקנים בקבוצה שמסוגלים לעשות פעולה אישית לא צפויה. מבחינת כישרון נטו, הרבה זמן לא הייתה פה קבוצה כמו ביתר. במידה והיא פוגעת בבלם זר, היא בהחלט יכןלה להתמודד על אליפות. לדעתי גם ניצןן אחרי המכירה של ראייקו, הוא השוער הטוב בארץ.
  8. שחקןעלי מוחמד זה השחקן שהכי חסר לנו.
  9. לדעתי אחרי ההבאה של בלקמן ציקו מיותר מאד. חייבים להביא זר מרענן לקישור בדחיפות.
  10. אני לוקח לדוגמה את בש, הגיעו פעמיים רצוף לפליייאוף והיו רחוקים שער אחד אחד מ2 עליות.היה להם 5 זרים ששידרגו אותם מאד; ויטור, וואקמה, אורו והובאעוד זר אחד נחמד( לוסיו) והם כמעט עלו. בכדורגל הישראלי אתה חייב להביא את הזרים בעמדות בעיתיתןת: בלם, מגן שמאלי, חלוץ, קשר אמצע. ציקו זה לא זר שמשררג אותך, פלומיין וגרזיה עדיפים עליו למשל. לוקסוס גדול מדי להביא זר כמגן ימני, יש לך זר מדצמבר שהוא על תקן אולגרמה. אי אפשר להצליח ככה באירופה
  11. ברור שלא פשוט זה פלייאוף.חוץ מפאוק כולם אנחנו צרכים לעבור.
  12. יריבות סבירות מאד גם עכשיו וגם האופציות בפלייאוף. אני מקווה מאד שסאבוריט ושרן יהיה כשירים+ הבאה של קשר 50:50.
  13. שתביא 6 זרים שישדרגו אותך נוכל לדבר. בסגל רגע יש לך 2.5 זרים כאלה אולי קבוצה אלופה שישנה בקיץ ונחלשה לעומת השנה שעברה.
  14. בוא נגיד ככה, במידה ואנחנו פוגשים את קלוז לפני 4 חודשים אנחנו עוברים בקלות.
  15. לא יודע, יש 4 עמדות שצריך זר לפני מגן ימני. בלם, 50:50 חלוץ וקיצוני. חייבים לחתוך את ניקוליץ ולהביא קשר במקום.
  16. 50:50 טכני הכי חסר , זה צעק לשמיים. ציון נמוך מאד למנספורד על החלון הזה.
  17. שחקן טוב, לא סקורר. כמה חבל על העקב המיותר הזה.
  18. הגענו למספיק מצבים כדי להבקיע עוד לפחות גלול אחד.שוער יותר חד ושופט יותר חד מביאים אותנו לשלב הבא.
  19. אני לא יודע מה ראיתים, קלוז חלשים מאד. ניצלו טעות שוער ענקית ופנדל מומצא.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.